Paths of Hate

• Polsko Ścieżki nienawiści
všechny plakáty
Krátkometrážní / Animovaný / Akční
Polsko, 2010, 10 min

Paths of Hate je příběh o nenávisti, která je součástí lidské přirozenosti. Tato hrozná vlastnost se umí vloudit hluboko do lidské duše a má sílu strčit lidi do propasti slepé nesnášenlivosti, hněvu a vzteku. (Jigvell)

Myrreczech

Nejlepší kraťas jaký jsem kdy viděl. Výborná grafika. Super muzika. Strhující akce a střih. Nemám co vytknout. Já osobně bych to jen ukončil už v 5:30 kdy piloti od sebe odlétají. Jinak ale naprosto bezkonkurenční a dokonalé. ()

BMAJTZ

Po dlouhé době opět kraťas který mi pomalu vyrazil dech. Scénář, nápad, stylistika a zpracování na vysoké úrovni. ()

orkadimenza

Tak tenhle hustý animovaný akčňák má opravdu co nabídnout! V první polovině jste uchvácení exteriérní "kamerou" jako z Gravitace a záběry na zkrvavené obličeje jako z Revenanta. Ve druhé polovině nasáváte atmosféru jako z Mad Maxe v oblacích. Přitom všechny tyto tři filmy byly natočeny až po roce 2010! Tady byl někdo originální...A pokud si myslíte, že už je konec, tak boj ještě neskončil. ()

Antaeus

Ľudia sú netvory. Bezdôvodná chuť zabíjať aj za cenu straty vlastného života je tu vykreslená fantastickým spôsobom. Povinné video pre každého hocikto-fóba a hocičo-istu ()

RockStar01

Jeden z nejlepších krátkometrážních filmů. Animace je brilantní a umělecké zpracování mi naprosto sedlo. Vizuálně a hudebně není co vytknout a skvěle to všechno zvýraznilo myšlenku filmu. ()

Nyenor

Strhující souboj stíhaček Spitfaire a Bf-109 kdesi v zasněžených horách v sobě skrývá hluboké poselství o válce a nenávisti. ()

Pawouk123

Animace mne velice zaujala, hudba také kvalitní, jen se nemohu ubránit dojmu, že pouhá obrátka letadel a jejich následná srážka by stačila. Alespoň mě. ()