Frenegonda

... a kdyby nebylo té scény kdy je Louis okraden o maso a přemůže bandu chuligánu jen tancem ... bylo by to za 5 ...SEM SE MI DÍVEJTE RAZ DVA RAZ DVA ()

dyfur

moja zaujímavosť: Úvod filmu na natáčal v Saint Tropez, nalodenie v prístavnom meste Le Havre a zvyšok snímky sa nakrúcal v New Yorku. (dyfur) ()

lekr

Výrazně slabší než předchozí díl ale druhý nejlepší ze všech!! Opět skvělé vtipy a výborný Filipovský leč zápletka s Funesovou dcerou je už trochu víc ohraná a uprostřed filmu jsem se trochu nudil. Ten bombastický konec to ale vynhradil!!! ()

rakovnik

Scénky s cvičením angličtiny a její reálné používání jsou sice bezvadné, ale jinak šel tento film ze série tak nějak kolem mě a více mě nezaujal. ()

Martin741

Druhy diel cetnickej hexalogie dostal nazov Le Gendarme a New York a Louis De Funes opat serviruje svoju davku podareneho svojskeho humoru. Slabsie uz nez legendarny Cetnik ze Saint Tropez, ale vyborna podivana kazdopadne : 89 % ()

Vyhy

O poznání slabší než geniální první díl. Jasně, je to klasika, ale to druhý díl neomlouvá. Nechápejte mě zle, je to stále zábavné a svým způsobem geniální, přesto to zapadá to kategorie "ten jeden díl ze série". ()

Streeper

Vtipných momentů je tam hodně. Často jsem se smála, hlavně při učení angličtiny. Námět je naprosto skvělý. Louis de Funés opět ukázal své umění se rozčilovat a bavit diváky. Skvělé! ()

tomtomtoma

Dobré pokračování četníků ze Saint Tropez, kteří jsou vybráni za odměnu, aby reprezentovali Francii na mezinárodním sjezdu četníků v New Yorku. Takže zase vládne ďiblík Louis de Funes v roli vrchního strážmistra Cruchota se stejně dobrou pěticí jeho kolegů nahrávačů: velitel Gerber (Michel Galabru), Tricard (Guy Grosso), Merlot (Christian Marin), Berlicot (Michel Modo) a nešťastník Fougasse (Jean Lefebvre), který místo New Yorku polehává po doktorech. Samozřejmě nemohla chybět Cruchotova dcera Nicole (Geneviéve Grad), která způsobuje svým lehkovážným chováním tatínkovi další a další problémy, když se bez víza a pasu a jako černý pasažér dostane také do New Yorku. Naštěstí ji tatínek najde a tím pádem nastavá nejveselejší část, když ji nejdříve musí dostat z místa, kde přebívá a následně dostat do letadla. Jinak četníci mají působit zastaralým způsobem ve srovnání s "novým" světem, ale jejich metody ať už jsou zastaralé, bývají někdy velmi účinné. Vtipně se Girault trefuje do jazykové bariéry i¨s potřebnou lekcí angličtiny od Cruchota, do stravovacích návyků Američanů, ale především do jejich zdravotnictví a léčebných postupů. Roztomile ztřešťená komedie. ()

MarekT

Nevím, proč je tento díl zde zatracován. Pravda, už jsme příběh o četnících jednou měli, ale přechod na americkou půdu dává prostor k novým situacím, které jsou většinou velmi vtipné. Nedávám ale pět hvězd, protože tento díl na kráse oškliví takový vřed - parodie na West Side Story, která se mi dost nelíbila. ()

pufina

Cruchot v New Yorku, sice jsem se prákrát zasmála a některé situace stojí za to, ale pořád tomu něco chybělo. ()

pakobylka

Změna prostředí režii ani scénáři evidentně neprospěla. Jakoby si najednou na sto procent nevěřili ... jakoby (na rozdíl od úvodního filmu) chvílemi raději přenechávali veškerou iniciativu četnictvu ze Saint Tropez ... jakoby spíš než na vlastní schopnosti spoléhali na jeho osvědčenou týmovou práci a profesionalitu. Tím spíš, že úspěšné tažení francouzského četnického oddílu nástrahami americké metropole jistí svým osobním kouzlem a schopností improvizace dcera strážmistra Cruchota - neboť Nicole je pravá Francouzka, stejnou měrou půvabná jako paličatá. Ale na dějové linii se absence pevnějšího vedení nakonec projeví: Je snad až nepatřičně rozvolněná a jednotlivé scénky nejsou spolu dostatečně provázané. Přesto zaručuje příjemně strávený večer ve společnosti neohrožených četníků reprezentujících starou dobrou Francii. ()

Juto

Tento film sa však nezasekáva v obvyklej groteske a v tej komediálnej podobe je rovnaký ako v prvej časti nič nestráca. 6/10 ()

Ice123

Klasika s CZ dubingem od Františka Filipovského, jehož hlas i sám Louis de Funés označil, že je lepší než jeho vlastní ;) ()

WolfR

Četníci jsou zpět! Tentokrát ne však v Saint Tropez, nýbrž v New Yorku! Má to sice svoje kouzlo, četníci poznávají jinou zemi a navíc se neuvěřitelně vtipně učí anglicky, nicméně lepší byli, když pobývali hezky doma v teploučku, v Saint Tropez. Ale i tak slušné a velice vtipné pokračovaní, stará parta opět září, 4 hvězdy. ()

tomeek

"Vaše flaurs jsou HNŮJ!" Na tomto díle mi nejvíc vadí to vecpané taneční číslo z Cats (nebo čeho) a to, že Fugas stráví celý film ve špitále! ()