The Punisher: Dirty Laundry

Celý film
Krátkometrážní / Akční / Thriller / Drama
USA, 2012, 10 min

Punisher (Thomas Jane) si ten den chtěl jenom vyprat prádlo. Potom co viděl gangstery jak ohrožují prostitutky a nasledně i chlapce, řekl si, že to tak nemůže nechat být a musí je potrestat. (Folky)

C0r0ner

Celovečerní Kat se mi na rozdíl od spousty lidí tady líbil a tak jsem byl na kraťas o něm hodně zvědavý, především díky velmi pozitivním ohlasům. A musím říct, že taková paráda se vidí jenom jednou za dlouhou dobu. Skvělý příběh, brutální řežba, perfektní zpracování - a to všechno v pouhých deseti minutách. Špička oboru. 100% ()

okkac

Kurde, ta flaška od Jacka Danielse má ale výdrž. Může te s ní lámat končetiny, rozbíjet lebky, hodit ji na beton a ani škrábanec :-D ()

Splasher

@CSFDcz @ThomasJane Celkově vzato mě #Marvel nechává chladným a na tom nic nezmění ani #Punisher, který vypere #DIRTYLAUNDRY celý ulice. No nic, du si přečíst něco od Terry Finche. ()

otík

Thomas Jane byl takovým nic moc Punisherem, ale zde předvádí akci, která by komiksovému mstiteli udělala čest. Říká se, že dvakrát do stejné řeky nevstoupíš, ale kdyby si Jane s Joanou plácli, možná by z toho byl ten pravý komiksový mstitel a Lundgrenův Punisher by konečně mohl odejít do komiksového důchodu, neboť by měl řádného nástupce. Hej hoši, jen tak dál. ()

bartias

Thomas Jane si zopakoval roli Punishera v krátkém "fanouškovském" filmu natočeném pro Comic-Con International 2012. Příběh a stylizace jsou asi tak stejně veselé jako hudba z Temného rytíře. Krve, otevřených zlomenin a násilí vůbec je tady víc než ve všech třech filmových Punisherech dohromady. Bonus? Ron Perlman ve vedlejší roli. Dirty Laundry dobře vystihuje nesmiřitelnost hlavního hrdiny a děj se i na malém prostoru odehrává ve velkém stylu. ()

tomeek

Mě to velice šmakovalo! Minimální rozpočet, skvělá atmosféra, guilty pleasure. Takto by měly vypadat filmy o nasraných mstitelích :) Aneb jak zrušit pouliční gang, zatímco si perete věci... 4,5* ()

Doudis19

Přehnané množství digitální krve i nerozbitnost Jacka Danielse se musí odpustit. Především proto, že Janeovi póza drsňáka sedne a obětí jsou Harlemští "domorodci". Našlápnutý kraťas, ze kterého by nemusel být zlý celovečerák, ovšem až příliš takovýchto projektů končí u podobně nadějných výkřiků do tmy. ()

Gonzi

Ne, opravdu by mi nevadil třeba takový seriál s punisherem a touhle brutalitou. Myslím, že bych si to naopak brutálně užíval. ()

filmmovier

Naprosto nejlepší Punisher. Myslím zfilmovaný. Je to jak od Ennise, Thomas Jane má koule a Ron Perlman má prostě čuch na skvělý role. Nejlepší kraťas a já si jen říkám, jestli to není pro ostatní Franky Castly, ty celovečerní, ponižující, když je překoná tenhle desetiminutový příběh se skvělou hudbou, příběhem, atmosférou, scénářem, herci. Už by to chtělo nějaké pořádné zpracování. 100%. ()

Spy Hunter našel režiséra, ztratil Rocka

Spy Hunter našel režiséra, ztratil Rocka