Reklama

Reklama

VOD (1)

Série(2) / Epizody(40)

V mýtickém světě Vikingů se snaží vikinský mladík Škyťák se svým dračím kamarádem Bezzubkou nastolit rovnováhu a porozumění v soužití lidí a draků. Ve vikinské ostrovní vesnici Blp byli lidé po generace zvyklí svádět urputné boje s tamějšími draky. To se ovšem změnilo ve chvíli, kdy syn vikinského náčelníka Škyťák zjistil, že s draky není potřeba bojovat a lze je vycvičit. Dokázal, že je možné na nich létat a zdálo se, že ostrov bude v bezpečí. V okolním světě ale existuje mnoho druhů draků a nástrah, kterým bude muset Škyťák se svými přáteli čelit. Někteří obyvatelé ostrova navíc draky nechtějí přijmout za své a jsou odhodláni učinit vše, aby je vyhnali. K vzájemnému porozumění a poznání vede dlouhá cesta plná dobrodružství, zábavy a napětí. Animovaný seriál dějově navazuje na úspěšný celovečerní film Jak vycvičit draka, který vznikl na motivy oblíbené knižní série Cressidy Cowellové. (Česká televize)

(více)

Diskuze

Terepin

Terepin (hodnocení, recenze)

m@cs

3. aj 4. séria sú prequelom k druhému filmu, takže áno, obe sa odohrávajú pred dvojkou.

m@cs

m@cs (hodnocení, recenze)

s3DimenT

Přesně tak, chápeš to správně. 

 

1. a 2. série, tj 40 dílů, se odehrávala chvilku po událostech prvního filmu. 

3., právě běžící, série, která má mít 26 dílů a jejíž druhá půlka bude odvysílána v prosinci, se odehrává cca rok až rok a půl před dějem druhého filmu. 

Jestli se nepletu, tak v půlce roku 2016 by pak měla přijít první část 4. série a v prosinci 2016 pak druhá část 4. série. V jakém časovém období se bude 4. série odehrávat však ještě není úplně jasné, ale nejspíš to bude navazovat na 3. sérii, takže ještě před druhým filmem. No a v roce 2018 nás poté čeká 3. film ... 

na příspěvěk reagoval Terepin

s3DimenT

s3DimenT (hodnocení, recenze)

Mám otázku, lebo, sa v tom neorientujem trochu... ak správne chápem celý seriál tj 1. 2. 3.  a aj pripravovaná 4. séria sa odohrávajú medzi  prvým a druhým filmom ? dík za odpoveď

na příspěvěk reagoval m@cs

smates

smates (hodnocení, recenze)

Terepin

tak jsme se taky zasmál (není to až tak těžká AJ) dvojčata nezklamala a líbí se mě jak je snotlout nasranej a pak vyšiluje :D no a dagur to je kapitola sama o sobě

na příspěvěk reagoval Terepin

m@cs

m@cs (hodnocení, recenze)

smates

Taky čekám, klidně na anglické, bohužel moje schopnost poslechové angličtiny ještě není tak vysoká ... 

m@cs

m@cs (hodnocení, recenze)

Tááák už za 6 hodin premíéra v americe, prvních 13 dílů z 3. série. 

na příspěvěk reagoval smates

Uživatel m@cs smazal svůj příspěvek.

m@cs

m@cs (hodnocení, recenze)

smates

Jen jsem se jen normálně zeptal, jestli někdo netuší přesné datum, když ne, tak ne. Třeba má někdo informace co já nemám, proto tady píšu. 

smates

smates (hodnocení, recenze)

m@cs

stačí !!!! A third season of the series was confirmed in a 2013 interview with the Head of Americas and Australia at DreamWorks Animation, published in Bugg Toys & Licensing magazine.[46] The magazine's website also lists the third season under the title of Dragon Masters,[47] but no official confirmation has been given. In May 2014, it was announced that the third season would be available on Netflix beginning with Spring 2015.[48]

na příspěvěk reagoval m@cs

Uživatel Terepin smazal svůj příspěvek.

m@cs

m@cs (hodnocení, recenze)

Zajímavý docela, takže 3. a 4. co chápu, bude prequel k druhému filmu. Já spíš čekal, že 3. a 4. bude právě až po událostech druhého filmu a stejně jako první a druhá nás povedou k dalšímu, tedy již závěrečnému třetímu filmu. Tím pádem nejspíš mezi HTTYD 2 a 3 nebude žádná výplń seriálová, jestli to dobře chápu. Což je docela škoda...

Reklama

Reklama