Dvojice vyšetřovatelů hledají ztraceného studenta a vejdou do jeho domu, kde naleznou sbírku videokazet. Na kazetách jsou děsivé záběry a vyšetřovatelé si spojují souvislost mezi kazetami a jeho zmizením. (Nivenx)

Little_Sawy

Tu dlho uvažovať nad hodnotením nemusím, všetky poviedky ms brali, až na tú A ride in the park, kde boli zombie, alebo nakazený, ktorý si šli na fondue na oslavu, celkom ma to prevedenie nasralo. A ta parta deciek, ktorý si natáčajú sexuálne radovánky jej ich kamarátky v posteli a týpka čo si honíbrko nad porno keď ostatní spia? Prepad emzákov bol super, ale čo ma ranilo bol chudák pes, to skôr mal zletieť, ten chalan. Príbeh muža s robotickým okom ma zaujal a bol vynikajúci, nápad to bol dobrý, u mňa celkom fungoval. VHS-II sa u mňa podarila na plnej čiare. Ešte sa vrátim k sekte, ktorá chcela spáchať hromadnú samovraždu detí, aj členov sekty. Ten príbeh vedel byť napínavý, vedel ma zaujať, koniec bol brutálny, krv nádherne striekala, kamera bola super, až na miernu znrivosť. ()

P3RS3CUToR

Nevim proč, ale dvojka už na mě nepůsobila hororově. Celé mi to přišlo jako parodie. Jednička mě dostala. Tady ve všem přidali co se týče efektů, krve, alienů, krve, zombie, krev... ale už na mě nedýchla ta autenticita. Radši bych víc příběhu, zauzlení atd. prostě víc zápletky. Takže za mě ne. Škoda. Ale ne, že bych si u toho rval oči, Dalo se to shlídnout bez problému (teda až na nějaký krvákoscénky). Ale kvalita obsahu pokulhává. ()

klobasa

Tak jakpak dopadl druhej díl týhle found footage onanie? Jednička mě zatím tak nějak minula a na dvojku mě nalákal hlavně supr trailer. Řežisérská parta slibovala víc než slušnou zábavu.Tak to vemu pěkně popořadě.Spojovací příběh o páru detektivů co hledaj vysokoškoláka.Docela to jde.Sice mě trošku uniká myšlenka, ale nevím, jestli ji tato historka vůbec měla.Pár poměrně strašidelných záběrů to drží nad vodou.60%. Druhej příbě s mechanickým okem.Přišlo mě to jako vykrádačka Oka.Několik lekacích scén které po krátké době zcela ztratili na působivosti protože je v domě snad víc duchů, než cestujících v metru v Tokyu.60 %. Pak tu máme zombie cyklisty. Pěkná sonda do života zombie.Ty zvuky mě dostávali.Jinak je to spíše parodie,ale jo, dobrý.70%. Další na řadě jsou sektáři.A na toto pozor, protože tohle je zkrátka vrchol téhle sbírky!Po delším rozjezdu se to rozjede fakt nezkutečně.Aneb jak se muže zvrhnout jedna reportáž.Podle mě je tohle o třídu jinde než zbytek.Zážitek kazí pouze ten velkopopovický kozel v závěru, ale i tak 90%.A poslední příběh s mimozemšťany.Slibnej námět a pěkný emzáky pan režisér pohřbil absolutně chaotickou kamerou a použitím stroboskopu místo baterky.WTF?50%. ()

Googooplexer

Rovnaké ako originál, také kvalitné pokračovanie,udržali latku... Kvalitné - tým myslím samozrejme vzhľadom na všetko to okolokolom takého "žánru", nie ako naozaj "kvalitné" so stounovaným Oliverom na hlavnej sedačke a Tomášom Cruzeirom na pľaci. Oveľa lepšie než jednotka to však naozaj nie je, dal som si aj staré gate, myslel som, že si ich zaserem, no nemusel som nakoniec ani len vetrať. Niektoré scény vyznievajú nie strašidelne ale skôr smiešne. Asi to chcelo ešte viac ubrať svetla. ()

PORTER44

Tak tenhle druh filmu zrovna nemusím,kamera líta nahoru dolu a z filmového zážitku nic nemám.Chvílemi docela vtipný jako hororová komedie. ()

ES13

Až na scénu s mimozemšťany to byla pecka. No a ještě kdyby to nakonec nezvorali s rádoby ,,Ďáblem" v sektě. Ale jinak to byl celkem fajn horor. ()

ProchySBK

Jo, tohle můžu. Nevim, kterou kapitolu nejvíc vyzdvihnout, každá má něco do sebe a to je fajn. Duchařina na začátek, skvělí. Zombie jsou bez chyby, pošahaní číňani jsou přesně takový jaký si je představuju a závěr s marťany už drobet slabší, ale jsem spokojenej. Chvílema jsem sral strachy a nechtěl se koukat, a o to tu jde. Třetí díl by mohl mít podporu více peněz a to se potom těšim, co se vymyslí. Super! ()

Iveta47

Pre mňa prekvapivo kvalitne natočené príbehy,ktoré nenudia.Ani neviem ako my ubehol čas pri pozeraní,malo to všetko čo horor má mať.Zmes príbehov,ktoré sú svojim dejom skoro dokonalé,ale tiež mi tam vadí mikajúca sa kamera,to priam neznášam.*4 ()

Majky00

Poprvé, co jsem odešel z kina. Nikoliv, protože by mě film nebavil. Nutno podotknout, že nejsem hororový fanda a nerad se bojím. (KVIFF 2013) ()

wendlik odpad!

Po zhlédnutí Chaty v horách jsem si chtěl spravit chuť, inu pustil jsem sobě tento skvost, nevědouc přitom, že jsem se dopustil fatální chyby! Pokud jsem si u Chaty říkal od poloviny filmu, co to sleduji za pitomost, pak u tohoto díla jsem nevěřil svým očím po prvních 20 minutách. Ne, opravdu, a musím se opakovat: Proč to nemá v žánru komedii? Thriller? Kde prosimpěkně? Slátanina béčkových (no, spíš zetkových) kostýmů, scény ála novodobé pouťové domy hrůzy za 50,- / půlminuta a děj? Ten je kde? No, shrnu to: Dám si facku, že jsem se vydržel dívat na celý tento skvost a půjdu spát. Na druhou stranu si člověk alespoň udělá představu o místním "hororovém" publiku a začne je brát s rezervou. ()

Monikasson

Toto pokračovanie je u mňa čiré sklamanie.Za celý film ma cuklo iba v prvom príbehu a ostatok bol iba taký lážoplážo.Dobrá bola scénka s tým Thajským či Filipínskym kultom a to je asi všetko.Keď ja proste tie zombie s prepáčením sračky fakt nemusím.Posledná mimozemská scénka bola už totál mimo mňa a zúfalo som sa modlil ,aby to radšej už skončilo(filmy o ufo stoja zväčša na prd a tu tomu nie je inak.).Nebyť prvej scénky a toho kultu,tak to na 3 hviezdy nemá ani zďaleka.55% ()

gummy77

U jedničky jsem se docela bál, ty videa jsou fakt divný....což mi u 2ojky chybělo. Je tam mnohem víc nadsázky než u předchozího dílu, takže jsem se spíš smál, ale to neva. DVOJKA MĚ NAOPAK OPROTI PRVNÍMU DÍLU BAVILA O TROCHU MÉNĚ. ()

TR3VOR odpad!

Ještě větší (a opět zde zbytečně vyhypovaná) hovadina než jsem doufal! První film byl brán na zbytečně vážnou notu a tady se tvůrci snaží zachraňovat nudu nefunkčním (ehm, ehm, černým?) humorem. Debilní found footage pro debilní fracky. ()

Wiceman

Jop ... další pokračování a já pořád nevim, o co zase v ,,hlavním" příběhu jde. Epizodky jsou oproti jedničce slabší a takový ... prostě nemaj šmrnc (i když GoPro zombík docela ušel). I těch BEEWBZ nějak ubylo, takže slabší dvě hvězdy. ()

tXtX

Keď som po rokoch oprášil jednotku, niektoré veci už proste nefungovali tak, ako kedysi. Pri dvojke je to ale naopak, každý jeden príbeh išiel na 100%, proste paráda. Od operácie oka cez zombie cyklistiku až po únos mimozemšťanov. Dokonalá zbierka krátkometrážnych hororov, ktorá nemá obdobu. Veľká škoda, že trojka musel padnúť do rúk amatérskym babrákom.. ()

Ospalek

Řekl bych, že VHS 2 se snaží dostat se víc pod divákovu kůži, ale podle mě se to moc nepovedlo. Příběhy jsou slabší než v prvním díle. ()

M.Fish

Hlavní příběh nic moc. Spíš nic. První nalezená povídka o týpkovi s robotickym okem je velice v pořádku. Zombici v lese nic moc. Sekta je absolutně nejlepší povídka z celé trilogie VHS a poslední Party narušená mimozemštany je velice špatná. Dávám 3 hěvzdy, protože je tu ta sekta.....sekta je nejlepší. ()