Reklama

Reklama

Hlavní hrdina Milo, otrok, který se stal gladiátorem, čeká na svůj poslední boj, aby zničil své soupeře a dostal se na svobodu. S výhledem na svobodný život se zamiluje do dcery bohatého obchodníka, která však má být proti své vůli provdána za zkorumpovaného a zhýralého senátora (Kiefer Sutherland). Jejich opravdový problém se ale připravuje v hlubinách Země.  V osudových hodinách po erupci Vesuvu, ve chvílích totálního chaosu a děsivé zkázy se musí Milo probojovat ven z gladiátorské arény, a podstoupit boj s časem, aby svou Cassii z rozpáleného pekla zachránil. (Bontonfilm)

(více)

Diskuze

rounen

rounen (hodnocení, recenze)

Zodiak455

někdo preferuje efekty, někdo ne :D jinak efekty nejsou všechno, pokud to je přehnané jak mraky, tak to působí pak špatným dojmem... erupce je ztvárněna tak nějak popravdě, ale to je tak asi všechno... kdyby tam nehráli ti lidé, tak by to byl krásný vizuální dokument.. možná by pak měl i vysoké hodnocení... mimojiné todle hodnocení dává jasně najevo, že Anderson posral příběh a udělal z toho bezhlavou slátaninu... ta akce i ten příběh neměli s realitou nic společnýho... tady lze vidět že Anderson těžil a lákal do kina na název filmu.. kdyby to pojmenoval jinak, a nehráli tam roli Pompeje, tak na to nikoho nenaláká... on si prostě jen pohrál s dnes už okoukaným vizuálem a chtěl vydělat na názvu filmu, stejně asi jak nový Robocop, apod... někdo si prostě vezme starou klasiku a udělá z ní remake, který většinou láká na krásný vizuál, ale zbytek je tak maximálně pro vypnutí mozku a nuda k tomu...

na příspěvěk reagoval beba789

Zodiak455

Zodiak455 (hodnocení, recenze)

Tak tento film mi naprosto vyrazil dech.Poměrně pěkný příběh s parádními efekty které byli doslova pastvou pro oči.Erupce je ztvárněna docela přesně a velmi se mi líbí jak do ní přidali také cunami.Mimochodem ty létající kusy lávy,při skutečné erupci Vesuvu skutečně takovéto lávové kusy létali.Takže je to ztvárněno docela přesně.

na příspěvěk reagoval Wacoslav1, rounen

Eržik

Eržik (hodnocení, recenze)

Me se film taky libil. Uz mi chybel Spartacus a nejaka solidni gladiatorska akce, pribeh byl take zajimavy a vizualne super.

Jinak staci kdyz si nekdo precte zajimavosti kde je i dost informaci k Pompejske sopce, jejiz erupce nebyla toho "klasickeho" typu. Takze tvurci to pojali az nezvykle verohodne..

na příspěvěk reagoval Zodiak455

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

mně se to líbilo , John Sníh, fajn akce , perfektní efekty , fajn postavy a navíc Anderson dokázal že když netočí RE , tak fakt umí točit a to víc jak slušně 

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

Pre mňa je tento film jasný. Akcny film kde je dobrá akcia. Rovná sa dobrý akcny film. A Rounen tu moze plakat ako nedostal vypravny historický epos.

rounen

rounen (hodnocení, recenze)

Zodiak455

... a to ještě nemluvě o tom, co jsou v tom mraku, který se tam utvořil nad sopkou za srajdy, které tě otráví ještě předtím, než to začne chrlit lávu... jak říkám, ten film je uplná pohádka ve všem co tam je...

rounen

rounen (hodnocení, recenze)

Zodiak455

to je malé množství na videu, ale viděl jsem dokument, kde sopka byla teprve na počátku chrlení, prozatím bublala, a chlápek ve speciální kombinéze se nedostal ani na vrchol podívat se tam, a už se pekl, tak musel sestoupit níže, a to měl ještě k tomu spešn skafandr proti ohni... když se tak velké množství valí ze sopky dolů a ještě vytryskává ohnivé koule, tak tě to v blízkosti ožehne, prostě je to neskutečný žár, a ve filmu spíše lidé umírali zborcením domů a kolosea, než žárem... jak říkám, to není jak vlna vody, že tě smete až jak tě zasáhne... ještě stovky metrů před tebou, když je láva na kopci, a letí dolů, tak je to neskutečná rychlost, a ožeh... ta lává obklopí celou sopku a teče dolů, a ted si vem jak je ta sopka velká v průměru...

rounen

rounen (hodnocení, recenze)

ywo666

tohle není regulérní katastroficko - akční film, tohle je totální nesmysl, který ukazuje to, jak Anderson je schopen krmit mládež vizuálními efekty, a to je všechno... zbytek filmu je pohádka... už jen to, jak před lávou lidé utíkali, nebo tam padali ty ohnivé koule ze sopky, tak ještě než by se cokoliv dostalo do toho městečka, tak už by byli všichni v šoku a na uhel, pač to je neskutečný žár, který spálí lidi i 100vky metrů daleko... ,,Hitler,, Sutherland si tam dělal co chtěl, a ještě k tomu mu ten žár vůbec nevadil... čekal, až ho zaleje láva, poté až umřel... to stejný ten černoch a ti dva ,,Adam s Evou,, ... rejža Anderson si ten film spletl... místo sopky měl z toho udělat raději vodní katastrofu Tsunami... s tím by se alespon přiblížil tomu, co chtěl vlastně natočit... jestli chce v těchto filmech pokračovat, tak mu začnu dávat odpady, a ostatní by měli taky, at rejža konečně pochopí, že vydělat peníze by nemělo být tak snadné, jako to dělá on... já osobně bych mu vzal licenci a zakázal mu točit jakýkoliv film... krmí mladé lidi totálníma hovnama, jako je tento film...

na příspěvěk reagoval Zodiak455

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

rounen

Mne je lúto starých divákov, ktorý len čo vidia špeciálny efekt z hrôzou v očiach strhávajú hviezdičky. Toto je regulérny katastroficko-akčný film. A každý kto od Andersona, čakal niečo viac je idiot. Lebo on nikdy lepšie filmy netočil.

na příspěvěk reagoval rounen

rounen

rounen (hodnocení, recenze)

neskutečná srajda... Andersonovi snad už totáně jeblo v palici... co ten točí za blivajzy, to se jen tak nevidí... je mi líto novodobých mladých diváků, kteří mu tyhle blitky žerou...

na příspěvěk reagoval ywo666, Wacoslav1

The_Peach

The_Peach (hodnocení, recenze)

na celom filme sa mi najviac páčilo, ako si tam tá mŕtvola hýbala prstom v úvode filmu, keď sa ten malý chlapec predieral von cez ne

Pilda17

Pilda17 (hodnocení, recenze)

Zbranicus

Komiku srovnáváš filmy, které se nedají srovnávat. Nejdříve by si měl začít u sebe než začneš psát takové moudra. 

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Ještě, že se na emejzing spajdr mena nemám v plánu koukat, tak mi tu může bejt nějakej spoiler u řiti :-) ale souhlas měl by to tam napsat.

beba789

beba789 (hodnocení, recenze)

Zbranicus

Promiň, ale že spoileruješ klíčovou událost filmu a ještě k tomu v profilu jiného filmu... Co když někdo nechodí na diskuzi nového Spideyho, aby si nepřečetl spoilery, dokud to neuvidí a tady si to pak přečte? :-) Když tak upozorňuj na spoilery.

Zbranicus

Zbranicus (hodnocení, recenze)

Nechápu co se tady lidem pořád nelíbí, jak může mít takovej film 56%, když daleko horší filmy mají hodnocení lepší. Např: Amazing Spider-man 2, 70% to jako vážně? Jediná dobrá scéna byla ta, jak Gwen srandovně chcípla! :D

na příspěvěk reagoval beba789, Pilda17

Zbranicus

Zbranicus (hodnocení, recenze)

Já jsem byl velice příjemně překvapen, než jsem se na to podíval, četl jsem nějaké komentáře a diskuze odsud a čekal jsem že to bude nějaká hrůza jak tady píšete, ale nebyla. Líbilo se mi že se inspirovaly Spartakem, Adewale je gladiátor jak má být. Kit taky dostal roly co mu sedla, fešák co moc nemluví. Jednoduše film je to parádní, děj sice není nijak nápaditej, ale to nevadí a všechno ostatní šlape jak má, prostě supr film ;)

Související novinky

Sutherland a noví Hráči se smrtí

Sutherland a noví Hráči se smrtí

09.07.2016

24ka se na podzim vrátí na obrazovky bez Jacka Bauera. Kiefer Sutherland seriál předal novému hrdinovi, který bude mít tvář Coreyho Hawkinse (Straight Outta Compton), a hodlá se věnovat filmové… (více)

Lara a Alice ještě ustřelí pár hlav

Lara a Alice ještě ustřelí pár hlav

06.03.2013

Akční kočky z videoher neřekly své poslední slovo. V souvislosti s právě vycházející hrou Tomb Raider se opět mluví o novém filmu. A stejně jako předloha, i film bude „reboot“, takže nám vylíčí… (více)

Reklama

Reklama