Marrdaa

Hamburgrová prvoplánovost, nonsens na nonsens, čnějící tupost, která probodává každou snahu o myšlence, že by něco, co se tady sakra děje, mohlo bejt rýl posekaná, nakrájená a zamíchaná se Sandlerovským humorem je vlastně nejlepší donáška, kterou sem si mohl na výročí zboření paneláků objednat. Jen si nejsem jist, zda Terry Crews dostane ještě alespoň jednu roli, kde ze sebe nedělá <>čuse...Bavilo 69,9% ()

Guzo

Někdo sandlerovky zatracuje už před zhlédnutím, což není můj případ. Uznávám, že některé nestojí za nic, některé naopak umí dobře pobavit. Blended skončilo někde na půl cesty. Pár vtípků je tu povedených, ale některé jsou až moc přestřelené (hodily by se spíše do nějaké parodie, než "seriózní" romantické komedie). Drew to ale pořád sluší. 4/10 ()

Kosmik 1

Konečně zase jedna normální povedená americká komedie. Adamovi a Drew to spolu pořád klape, stejně jako v 50x a stále poprvé. Prostředí Afriky filmu hodně pomohlo a já se dokonale bavil a smál. Bohužel nemohu dát maximální počet, páč mě štvaly dvě věci, které mi výrazně narušovaly prožitek z filmu. Jednak neuvěřitelně naspeedovaní rozmazlení frackové ze strany Lauren a pak ta uřvaná a ukňouraná pipka, která furt shakeovala s prsama. Největší plus celé komedie byl však Terry Crews a ať si každý říká co chce, tak když ten se objevil na plátně, byl to záchvat pro mou bránici. Pohodový film, u kterého se hodně zasmějete, mohu vřele doporučit. 80% ()

Henk123

Tak tohle je megasranec i na Sandlerovy poměry. Ty jeho filmy začínají být hemeroidy na prdeli každého diváka. Prostě u toho nemůžete sedět v klidu, aniž byste netrpěli. ()

Dagoussek

Romantická rodinná komedie v prostředí nádherné Afriky. Adam Sandler opět vtipný a Drew Barrymore jako vždy praštěná. ()

m.a.t.o.

Po pár rokoch som sa rozhodol znovu si pozrieť sandlerovku, či sa od posledných prúserov, ktoré som videl, posunul tento subžáner nejak dopredu. A... neposunul. V podstate stagnuje na mieste. Tentoraz sa Sandlerovi zachcelo očumovať žirafy v Afrike, ale načo by míňal svoje vlastné peniaze, keď môže Čierny kontinenet navštíviť v rámci natáčania filmu. Scenár to nemalo žiadny a tú jednu hviezdu dávam iba kvôli tomu, že som sa dva či tri krát zasmial. Ináč slabota, hluchota. V podstate až pri záverečných titulkoch som si uvedomil, že sandlerovky naberajú podobný smer ako seagalovky – pozriem si ich iba vtedy, keď sa budem chcieť vytrestať, takže distribučný názov Dovolenka za trest je viac, než výstižný :D ()

Georgex

Klasická Sandlerovka, kterou nám tento komik předkládá téměř každý rok, nicméně nevím, jak to kluk jeden nosatá dělá, ale ono to stále funguje a pořád se u toho královsky bavím. Ano, už jsem totožný příběh, zápletku, gagy a vtipy viděl ve filmu Zkus mě rozesmát, ale co na tom, když to dokáže zlepšit náladu. Zasazení děje do slunné Afriky je možná ještě lepší než minule. Ono, aby ne, když to s vámi celé prospívá Terry Crews, který podal zatraceně vtipný výkon, u kterého se směji pokaždé, co si pustím soundtrack, který je doslova okouzlující. Navíc mezi Adamem Sandlerem a Drew Berrymore to pořád jiskří a poměrně slušně si vedli i jejich dětští kolegové. Škoda, že tvůrci věnovali téměř polovinu filmu seznamováním se s postavami a jejich problémy před tím, než vyrazili na svůj africký výlet, jelikož tento zdlouhavý rozjezd bohužel trochu nudí a škodí celkovému prožitku. Moje hodnocení 75%. ()

ZinedineCR7

Ako sa na Terryho vysral Stallone, tak Coraci chybu neurobil a dal mu množstvo priestoru, čo film posúva ešte vyššie čo sa týka vtipnosti. Inak Sandler ma neskutočný talent si vybrať malé zlatíčka, ktoré budu hrať jeho dcéry(Blended, Click a dá sa povedať aj v Keď si Chuck bral Larryho)...no a keď k tomu dostane svoju najmilšiu partnerku, tak všetko funguje ako má. Toľkokrát spomenuté a hrané klišé kľudne hodím za hlavu, lebo toto je rodinná komédia podľa môjho gusta. A čo ma teší úplne najviac-Sandler sa po prepadákoch vracia späť na vrchol. Aleluja! ()

DeathTheKid

Blended chtěl být více komplexní (?) než dokázal být. Přeci jen se nedostalo zcela rovnoměrně na všechny postavy, idea pomaličku sklouzávala do vod klišé, také o 10 minut méně by nevadilo a taky fungovalo "jen" 80% slovních a vizuálních (Tattoo <3) vtípků. Což ve výsledku vlastně není úplně zlé. Mě tyhle utopické "sračky" nevadí, protože pokud zrovna nejste psychopat, samota vás stejně dožene a tento maličký sen povoluji k zfilmování. Sice bylo jasné jakým směrem se to bude ubírat, taktéž to postupně ztrácelo movieappeal, ale bylo to celkem svižné, vtipné, sandlerovské. Po tomhle určitě sáhnu i později. ()

Hollohlaway

Adam Sandler už sláva bohu ustupuje od ryze fekální zábavy a dovede vytáhnout i pár normálních vtipů. Je to jak rom, tak i com. Svižný film s úžasnou rolí Terryho Crewse a i přes několik blbostí hodnotím slušně. ()

jenik71

Sandler překvapil, jenže nemile. Tenhle film je úplně bez nápadu a prakticky bez vtipu. Takový typ humoru mi prostě nesedí a komedie, při které se jen občas pousměju, pro mě jednoduše není komedií. Nebo to snad měla být romantika ? V tom případě se nepovedlo ani to. Pro mě docela nuda. ()

jefff

Je to sice milá romantická komedie, lepší než většina posledních sandlerovek, ale pořád je to děsná rutina s příšerně schématickým dějem. Vše lze předpokládat, vše lze očekávat a nic nepřekvapí. Pár vtipů je dobrých, zbytek vyznívá do tmy. Ale jako film to není průšvih. ()

zsn

Pěkné to bylo náhodou. Jako rodinný film paráda. Vtipné momenty a typicky americké hodnoty - láska vítězí 😋 ()

Fisek

Oh yeah, Sandler is back baby! Po několika neúspěšných propadácích konečně skvělá komedie v plné parádě, kde se nevyskytuje trapný humor, jak je to poslední dobou zvykem. Sice je Blended natočen podle šablonovité předlohy, ty hlavní rysy jsou opravdu hodně vidět, ale proč se trápit takovou maličkostí, když je film dostatečně originální, kreativní a zábavný na čtyř hvězdičkové hodnocení. Adam Sandler a Drew Barrymore prostě na obrazovce mezi sebou dokáží vytvořit tu správnou chemii a pokaždé to funguje skvěle. ()

sedm.1

Kdybych měl film hodnotit pouze dle kvality zápletky, vysloužil by si ode mě Blended maximálně tak jednu hvězdičku. Já ale dám hodnocení zcela opačné, neboť to ostatní v tomto filmu funguje natolik dobře, že ve výsledku jsem byl nakonec vážně nadmíru spokojený. Začnu ale tedy tím negativním, tedy onou zápletkou, která je především zoufale tuctová a poměrně dost kostrbatě zpracovaná. Celé je to tedy spíš o sledu různých scének, které pak sice dávají ve výsledku jistý děj, ale o plynulosti Blended zkrátka skutečně není. Ony epizodky jsou ale vesměs velice působivé, a to jak po stránce zábavné, což se dalo očekávat, tak k mému překvapení i po stránce emoční, což jsem ovšem příliš neočekával. Celý film se tak po celou dobu pohybuje na hraně ztřeštěné komedie a docela vážného dramatu a kupodivu to vzácně funguje. V ohledu zábavnosti jde každopádně o naprosto klasickou „Sandlerovku“, kdy se především sám výborný komik několikrát utrhl ze řetězu a opět předváděl humor toho nejhrubozrnějšího ražení, dělající si prdel naprosto ze všeho a ze všech a já se opět jen královsky bavil. A já Sandlerův humor oceňuji o to víc, že velmi častokrát zachází až za hranici veškeré soudnosti a únosnosti, ale stejně nikdy nesklouzne až k trapnosti či nějakým jiným, rozpačitým dojmům, prostě je pokaždé fakt zábavný, když je tedy divák dostatečně tolerantní . Jak jsem ale zmiňoval, docela slušný prostor tu dostaly i dramatické vložky, kdy se hrálo především na city, které sice jednak dost často dosahovaly docela výrazně kýčovitého pojetí a jednak tvůrci i několikrát až moc přitlačili na pilu, nicméně na mě přesto zapůsobily skutečně silně a emotivně a všem hrdinům jsem tak přál upřímně jen to nej. Velký podíl na těchto dojmech mají nicméně krom skvělého Sandlera i ostatní herci, kteří svým postavám propůjčili příjemnost, sympatičnost a lidskost, casting se tak povedl opravdu na výbornou, a to včetně toho dětského ansámblu a já jsem navíc i v šoku z toho, že mě tentokrát nedokázala nasrat ani samotná královna otravnosti, Drew Barrymore. A jelikož i očekávaný happy end byl příjemný a vlastně i poměrně dojemný, já si toto komediálně romantické drama zkrátka výtečně užil, každopádně, jelikož jde o Sandlerův počin, zhlédnutí určitě doporučuji, ovšem jen na vlastní nebezpečí. ()

marrjaana

Bylo tam spoustu úžasných scén z maléh satana jsem opravdu slzela smíchy, ale... ale prostě mi tam chyběla ta jiskra mezi Draw a Adamem, spíš než jak zamilovaní na mně působili jak kamarádi z donucení ()

herr_carter

Adam a Drew mají tu správnou chemii a proto spolu asi i hráli už v tolika filmech, tenhle mě zase bavil, stejně jako Terry Crews se svým úchylným pěvecko-tanečním africkým souborem a halda dětí, sestávající z menších až větších smradů.............. moje hodnocení = 6,5 z 10. ()

KoRner

Ďalšia podarená "sandlerovka". Pokiaľ sa nesnaží hodiť nejakú nechutnú vsuvku, pre mňa je Adam Sandler kráľom romantickej komédie. A vôbec mi nevadí, že základná premisa zahŕňa rovnaký dej ako "neznášajú sa→napriek tomu sa stretnú→pohádajú sa→zamilujú sa". Proste výborná oddychovka s príjemnou atmosférou a krásnym prostredím. ()

korndaddy

Sandlerovina. Nic víc nic míň. Nenasere ani nijak extrémně nepobaví. Vtipné momenty střídají trapné, ale on už to ten Sandler jinak neumí... ()