Atten

Opakovaný vtip není vtipem. A platí to dvojnásob, když se ty samý fóry opakujou třeba čtyřikrát za sebou! ()

SelfishMan

Sandler a Drew na plátně fungují dobře a v rámci možností i relativně přirozeně. Jinak ale od úvodního rande na slepo se dá, ať už to, jak se bude odvíjet základní dějová lini, tak i některé jednotlivé konkrétní dějové kroky očekávat a předpovídat poměrně najisto na míle dopředu, takže v konečném důsledku film prostě ničím nepřekvapí (a rozhodně ne těmi instantními emocemi). Na druhou stranu hezké prostředí Afriky (většinou teda bohužel hotelového resortu), několik povedených fórků (hlavně v originálním znění některé jazykové dvojsmysly atd., které se asi v překladu ztratí) a zmíněná ústřední dvojka z toho dělají příjemný odpočinový film na sobotní odpoledne. ()

tomino28

Adame, už opravdu ne, tohle už jsme viděli v několika různých variacích minimálně stokrát. Stylem Blended zapadá do současného šedivého (pod)průměru amerických komedií a já tak musím na příjemné překvapení v těchto stojatých vodách hollywoodské kinematografie dále čekat. ()

KaterinaN

Na tyhle filmy asi musíte mít náturu. Přesto doporučuji nenechat se odradit začátkem (ta scéna v restauraci byla trošičku mimo mísu) a film dokoukat. Je to celkem svižná zaležitost a nudit se u toho nebudete, ba se někdy opravdu od srdce zasmějete. Aneb "Soooo romantic". ()

zigy

Zkus mě rozesmát 2.......a o hvězdu níž......méně zábavy a méně atraktivní protějšek Sandlera (porovnávat Aniston a Barrymore je jako porovnávat Spartu a Blšany...). Jinak prázdninová pohodička, sice laciné fórky, ale je jich pořádná kupa. Mám prostě rád sandlerovský mírně křupanský, ale svým způsobem hrozně laskavý humor. Tohle je RODINNÁ komedie, jak má být. Sandlera dabuje Vondra, po Otci, který je šílenec, už druhý film, kde převzal otěže po Sašu Rašilovovi.... ()

Cvachetka

Z počátku jsem myslel, že to za chvíli vypnu, protože co to bylo za trapný začátek...to se musí vidět. Ale vydržte dál. Zlepší se to. A když budou všichni v Africe, tak už je to pohodová komedie. Nakonec dám i 4 hvězdičky, i když je to těsně. 75 % ()

Oxik49

Kdybych se nemusel dvě hodiny koukat na pitvořícího se Sandlera s tím jeho rypákem a nebýt toho překombinovaného konce, zasloužila by si tahle, ač místy sušší, povedená a zábavná komedie čtyři hvězdy. ()

david666

Pohodový film. Sandler a Barrymore to spolu umí. Ani mi nevadilo, že se jedná o film s klasickou šablonou příběhu. Kladem jsou africké exteriéry. ()

LeniRo

Tak toto v mých očích jednoznačně předčilo "50 First Dates". Perfektní prostředí, švihlí Tatoo a švihlý páreček který už k sobě prostě patří. ()

listo

Nejsem si jistá, jestli bych kvůli takové dovolené (byť prostředí bylo okouzlující) byla ochotná utírat cizím dětem pipiny a žmoulat ve stanu Sandlerovy ušní lalůčky. Děti mám ráda (minimálně o těch svých to říct mohu), nicméně dětské osazenstvo tohoto filmu bych s klidem nechala přenocovat mezi lvy v safari. Dovolená za trest usiluje o zápis do Guinessovy knihy rekordů jako snímek s nejvyšším počtem filmových klišé. Tím nejimbecilnějším je scéna, kdy Sandler přijíždí do domu Drew a potká se tam s jejím bývalým. Nejnevkusnější počin castingu zase vyhrává mladý kanadský nápadník a jeho brežněvské obočí. Útok na bránici diváka je stejně neškodný jako umělí krokodýli, kteří tak vystrašili Sandlera. Sandler zase tímto filmem vystrašil mě. ()

oSiSko

Opäť raz sa to podarilo. Nerozumiem celkom ako môže Adam Sandler natáčať filmy ako Jack and Jill, ktoré sú neskutočne primitívne a nevkusné a následne filmy ako tento, príjemné, zábavné.. ()

PatrikP4

Dobrá rodinná romantická komedie Adam to prostě umí, mám ho prostě rád... Bella Thorne, Drew Barrymore a Jessica Lowe tomu dodává zajímavý odlesk a sluší jim to... Skvělé záběry Afriky a řek bych že tam jsou některé zajímavé vtipné scény... ()

Goumen

Na jednu stranu jde o typickou americkou klišoidní komedii, kdy je už od začátku jasné, jak to dopadne. Pokud ale tohle opominete, tak jako já, tak musím uznat, že jde o hodně podařenou a pohodovou komedii. U několika scén jsem se opravdu nahlas zasmál a líbila se mi celková pohodová atmosféra ()

anarya

Chvílemi stupidní, celkově praštěné, ale dvojici Drew a Adama mám ráda a neměla jsem jiná očekávání. Roli typické Americké rodinné komedie, s černochem z reklamy na Oldspice a Afrikou jako jednoho státu, splnil film na jedničku. ()

kolodej1

u tohoto filmu mám trochu problém s tím, že je od samého začátku naprosto jasné, jak to celé dopadne. Ale nejen, jak to dopadne, ale i jak se to bude postupně vyvíjet. Přesně, podle již dobře známé šablony bez jediného překvapení totiž ten film jede od začátku do konce. Pokud to vezmu z pohledu zábavnosti, tak je to takový lepší průměr, protože jsem se párkrát opravdu s chutí zasmál, ale na tak dlouhý film to zase nebylo tak moc. A byla zde i hluchá místa a poměrně nepřesvědčivý výkon většiny dětských herců. Na druhou stranu je to příjemně relaxační film, na který se člověk může podívat s celou rodinou. ()

tchempi

Slušná romantika, fakt slušná. I civilní Sandler je v pohodě. Kdyby si tvůrci odpustili pár klišé a gagů á la Troška, mohlo to být ještě lepší. ()