Projekt minulost

• USA Project Almanac (více)

Když brilantní student (Jonny Weston - Rezistence) se svými kamarády objeví plán stroje, který je může poslat zpátky časem, možnosti se zdají být neomezené. Přepisují historii, aby vyhráli v loterii, váleli u zkoušek a pořádali mejdany jako nikdy předtím. Změnou minulosti však ohrozí budoucnost našeho světa. Mohou napravit škody, které napáchali, než bude příliš pozdě? (Magic Box)

Mtytjouda

Takový příběh obyčejného cestovatele časem ... Prostě si od pájení svých miniaturních hračiček jen tak na chvilku odskočím na festival před 3 týdny, poseru to s holkou, která se mi líbí, tak poruším svoje pravidla a spravím to s ní. Jenže, to by nebyl americkej film plnej motýlího efektu, kdyby to dopadlo všechno tak, jak jsem chtěl já. Tak jdu znova, znova, znova, až mám v hlavě totální maglajz. Záverečná scéna je dost dobře na hlavu a tudíž mě hlavně zajímá, kdo nechal tu první kameru na půdě? David v další alternativní realitě nebo jeho otec, kterýho nechal umřít, aby si mohl žít znovu svůj zkurvenej život jako dřív a třeba potkat "znovu" tu pravou ... Spoilování bylo pro dnešek dost ... V tomhle filmu je spoustu děr a nevymakaností, ale jako odlehčovací looperka s lehkou porcí romantiky to ujde ... 75% ()

meda2016

Teenagerovsky "kvalitní" film, který jsem dal jen do půlky! Polovina vizuálu je nelogická, klíčové dialogy většinou "Co to sakra je, Do hajzlu, To nedává smysl". Za druhou půli nemohu hodnotit, za první blbečkovskou aspoň dvě hvězdy pro technický crew. ()

luco323

možno je to prvotriedny výter, no už dávno som si tak pri filme neoddýchol......pre mňa jednoznačne prekvapenie roku ()

KreeDmaN

Pokud chce někdo vidět dobrý film o cestování v čase, pustí si Predestination. Tento film totiž zklamal na plné čáře. Herci, děj, kamera...no hrůza. Z pohledu predestination paradoxu to ani nedává smysl. Jednou něco změní, podruhé ne...autoři by si mohli ujastit, kterou z teorií cestování v čase upřednostní. Nuda proklikána, zbytek nekoukatelný...40% ()

Mesmeric

Za tu poslední minutu zaslouží scénárista vymáchat držku v hovnech. To je jedna hvězda dolů. A za záběry, které prostě musí přenášet Parkinsna další fuč. Ale jinak solidní počin. ()

baner

Projekt Almanac - no, nemám rád filmy natočené ručnou kamerou..naozaj nemám...ale nájdu sa aj výnimky ako tento film. Pre mňa dobra myšlienka a dobre natočené a super hlavný hrdina. Jonny Weston to zahral bravúrne :) ostatný mu sekundujú na jednotku ale on bol super..jemu som to naozaj veril, tú jeho nevinnosť, tú jeho jednoduchosť a pritom aj keď podľa mňa je fešák, zahral triedneho ťuťka super. AJ triky sú dobré. Naozaj. Ja dávam 80% a aj scenár sa mi páčil. jasné, logické trhliny sú, a je ich veľa, ale aj tak je to fajn a ja som čakal na to, ako to celé dopadne. ()

terordemon

Teenagerská, stredoškolská sci-fi o cestovaní časom, z produkcie MTV, natočená šlýlom found footage. A je to presne tak hrozné ak to znie. Scenár plný klišé, spracované je to povrchne a bez nápadu. Plné je to zbytočných scén ktoré niesú vôbec dôležité pre potreby rozvíjania príbehu a tvoria len reklamu (detailný, spomalený záber na letiacu plechovku Red-Bull), alebo sa v nich riešia chujoviny typu: "Ako jej mám pozvať na rande? Môžem ju už pobozkať alebo nie?". Evidentne nie som cieľová skupina filmu ale myslím, že toto by ma nebavilo ani vtedy keď som mal šestnásť... 39% ()

Mark1983 odpad!

Found footage patří mezi mé nejneoblíbenější styly filmového zpracování a navìc tenhle styl v mých očích v tomto filmu jen bere mojí pozornost,čìmž se ztrácí motivace film dokoukat. ()

kyblik2

Pozerateľná kópia Osudového dotyku. No ten bol viac prepracovanejší, zamotanejší, emotívnejší. A proste celkovo lepší. Toto ale nebol vyslovene prúser. Preto 3* ()

Atewi

Rozhodně jedno z nejhorších Sci-fi, jaké jsem kdy viděla. Naprosto nelogické chování postav, zápletka umělá až to bolí, dialogy přitažené za vlasy... Nesympatický hlavní hrdina, vědecká důvěryhodnost na bodu mrazu... Zbytečně roztahané... Navrch romantická linie, při které je vám trapně. Momentálně mě vážně nenapadá jediný klad - snad jen - že už to mám za sebou. Nedoporučuji. Hvězdička pouze za spadání pod můj oblíbený žánr. ()

xhonza5

Za mě geniální film. Vše se děje tak, jak se má dít. Chceš změnit minulost? Pak změníš naprosto vše. A teprve pochopíš, že jí skutečně nelze změnit. ()

Archvile

Tak a máme tu ďalší film točený rádoby amatérskou kamerou. Tento mesiac je to už môj štvrtý a začína mi to liezť pekne na nervy. Naviac tu to nebolo vôbec potrebné a celý začiatok keď ešte k tomu bolo aj figu vidieť to akurát celé kazilo. A dej až neskutočne podobný filmu "Osudový dotek". A ešte si neodpustím jednu poznámku. Nabudúce doporučujem režisérovi aby si najal nejakého asistenta ktorý má aspoň akú takú šajnu o elektrotechnike. A kupovať elektronické súčiastky v hypermarkete medzi kosačkami na trávu je už fakt demencia. ()

Andy.222

Už na začátku mě zaujala sehranost "party kamarádů". Vtípky, špičkování, gesta - vše sedí. Celkově se mi feeling studentského filmu líbil. V druhé půlce už jsem byl zažraný a dokonce i docela napnutý jak tohle skončí. Na plný počet to není, ale na zasloužené 4* to nárok má. ()

Harroc

Napínavě to začíná, zdlouhavě a chaoticky to končí. Bohužel už dlouho nikdo nepřišel s originálním koncem pro film o cestování časem. Ale jinak, je to relativně dobrý film a člověk se u něho zabaví. ()

RavenSpector

Dětinské vypořádání se s časovými paradoxy a k tomu otravný "BlairWitch" styl presentace.Původně jsem chtěl napsat prostě jen koko-T-ina, ale přišlo mě to sprosté. ()

Bay a jiná galaxie

Bay a jiná galaxie