Marvel One-Shot: All Hail the King

Novinář Jackson Norris přichází do vězení, aby natočil dokument o Trevoru "Mandarin" Slatterym, který je vězeňskou celebritou. Celá událost však nabere zcela jiné obrátky poté, co se ukáže, že Jackson Norris vlastně novinář vůbec není... (gogos)

gogos

Skvělý nápad, výborně obsazené a skvěle zahrané. Velká škoda je však neuzavřeného děje. Doufám, že se někdy v budoucnu dočkáme rozuzlení zajímavé zápletky. ()

Žralok

Rozhodně nejlepší Marvelovskej kraťas. Dalece převyšuje všechny ostatní. Setkáme se tu s Trevorem Slattery (PseudoMandarin z Iron Mana 3) Se kterym dělá rozhovor dokumentarista Jackson Norris. Námět zní nudně ale je to hodně vtipný, chytlavý a rozhodně ne tak předvídatelný jak se zdá. ()

FilmFan24

Opět výborný kraťas z produkce Marvel, který je viděný v bonusech na Blu-ray Thor: Temný svět! Svět hrdinů se propojuje víc a víc... ()

OG_Swifty

Spolu s Agent Carter nejzabavnejsi kratas, predevsim asi diky navratu znamych a zajimavych postav. Ten mentalni ruskej film bych chtel videt :D ()

alchac

Jakkoliv mě prskání marvelofilů nad filmovým przněním Mandarína nechává chladným (ale ne, kecám - mám škodolibou radost), tak návrat pana Gándhího do jeho asi nejpovedenějšího štěku nadšeně s idiotským pohyhňáváním kvituji. All Hail the Ben. ()

Radiq

Velice vtipné ve smyslu, že vtipnej je tam hlavně Ben Kingsley. On byl vtipnej už v Iron Manovi trojce, ale tady se mohl aspoň pořádně vyřádit (a jeho záblesk z minulosti v pilotu k seriálu Caged Heat byla už jen třešínka na dortu). Akční chvilka s novinářem se taky velmi podařila a je škoda, že asi nikdy nenatočí, co bylo dál. Taky potěšila přítomnost Justina Hammera (cameo Sama Rockwella), kterej si to aspoň ve vězení umí udělat pěkné, chch. Taky je vtipnej. Celý se to prostě náramně vydařilo. ()

filmmovier

Nejlepší One - Shot, kterému by vůbec neuškodilo, kdyby to One - Shot nebyl. Famózní a geniální Ben Kingsley konečně na pořádném prostoru, který tady má jen pro sebe, výtečný scénář, parádní hlášky, napojení na MCU i parádní cameo Sama Rockwella. Je tady prostě všechno. Opět se dokazuje, že vězeňské filmy jsou nejlepší. Škoda, že je tenhle tak krátký. Kdybych měl doporučit jeden jediný One - Shot, který by jste měli vidět, byl by to právě tenhle. Ben Kingsley se svým mocným hlasem překonává i Coulsona na pumpě 100%. ()

lennyd

Novinář Jackson Norris (Scoot McNairy) chce natočit rozhovor s Trevorem Slatterym (Ben Kingsley), jedním z nepopulárnějších zločinců o jeho převlecích za krále mafie. Trevor se nenechá moc pobízet, protože je mu každá špetka slávy dobrá. Jenže vůbec netuší, kdo vlastně Jackson Norris ve skutečnosti je... Ironmana 3 jsem zatím neviděl, ale dle komentářů okolo se docela těším, že tento film přidá Ironmanovi na zajímavosti. Když bych měl hodnotit tento kraťas sám o sobě, tak musím říct že jsem (sice jen slabou čtvrthodinku) bavil více než královsky, a samozřejmě lví podíl na tom má úžasný Ben Kingsley (na druhou stranu, už jste s ním viděli nepodařený film, nebo film ve kterém by on sám nebyl úžasný?). Tento kraťas každopádně doporučuji... ()

hroubek

Vtipné a inteligentní. All Hail the King příjemně rozšiřuje to co bylo nakousnuto v Iron Manovi 3 a lehce naznačí, že se možná vydáme komiksovou cestou, kterou fanoušci očekávali už ve třetím filmu. Zajímavá volba. ()

Timak

Já si nemůžu pomoct, ale ten Ben Kingsley jako Mandarin mě opravdu baví. A Sam Rockwell je taky borec :) ()

VanTom

Dovětek k Iron Manovi 3 je vyloženě one-man show Bena Kingsleyho, který skvěle hraje, baví se a výtečně hlásí ("Nejsem žádný raketový chirurg!"). Uvidíme, jestli nově odhalené skutečnosti o Mandarinovi dojdou dalšího využití v Marvel Cinematic Univerze, ale pochybuji. ()

P1tr

Dost možná nejlepší One-Shot, který zajímavým způsobem navazuje na třetího Iron Mana, kdy vtipně odkazuje na minulost série a zároveň prezentuje zajímavý příběhový a záporácký příslib do budoucna, na který se zatím bohužel nenavázalo a je otázkou, zda All Hail the King nezůstane v tomto ohledu osamoceným kouskem, ale i kdyby tomu tak bylo, jeho kvality mu to rozhodně nesnižuje. ()

Loki_Six

When an actor tells you he's "done the research" it means he's switched on his computer, googled his own name and had a quick wank. ()