Batman vs. Robin

Stíny Gotham City nejsou právě tím nejlepším místem pro dítě, ale Damian Wayne není jen tak ledajaký kluk. V masce Robina je, tvrdohlavý a občas lehkovážný, stále v patách svému otci Batmanovi. Jednoho dne se chlapec na místě zločinu setká s tajemným Pařátem. Ten ho vezme na výpravu do temných zákoutí gothamského tajného spolku známého jako Soví tribunál. Je to nebezpečná cesta, na které se Batman a Robin musí postavit svému dosud nejstrašnějšímu nepříteli – jeden druhému! Prožijte působivou bitvu, která navždy změní Robinův osud a budoucnost. (Magic Box)

Matli

Batman vs. Robin? To je trošku nelogický ne? Nic nového, nic zvláštního, jako pozadí při hlídání dětí je to dobrý :) 37% ()

BenderG

Hlavními problémemy tohoto a předchozího animovaného Batmana je "zápletka" se synem a skutečnost, že batman zde není Batman. Každopádně jsem se rád přenesl zpět do světa Batmana bez trapného DLC Justice League. Hudba 5/5, animace 3,5/5 a Batman 2/5. ()

gumbo

Slušné. Sice jsem nikdy Robiny moc nemusel (Prostě mi ten klučina v šaškovském kostýmu nikdy k Batmanovi neseděl), ale tady to tak nevadilo. Hlavní linka ani tak není Sový tribunál, ale spíš vztah otec-syn, který se tam neustále objevuje u všech hlavních postav. Aby to mělo větší sílu, potřebovalo by to alepsoň o 15 minut delší stopáž. 70% ()

Luk Skywalker

Tohle se povedlo, opravdu super. Netřeba dalších slov, buď si přečtete další komenty nebo se podívejte. Pro fanouška Batmana je to skvělá podívaná. ()

strikeman

Místy to mělo fajn atmosféru, místy mi to přišlo už krapet přitažené za vlasy, celkově trošku rozporuplný díl ... 65% ()

tomik99

Animovaný film, který navazuje na "Son of Batman" a dokonale ukazuje rozdílnost Batmana a jeho syna Damiena, který byl poznamenán výchovou Talie a Ra's al Ghula. Jejich neustálé soupeření o tom, co je správné a co není, vyvrcholí jejich vynuceným soubojem, když se do příběhu vloží třetí a nebezpečný hráč ze Sovího tribunálu. Film se primárně soustředí na vztah Bruce a Damiena, ostatní postavy příliš prostoru nedostanou. Tento animovaný film je poměrně příjemným překvapením v příběhu netopýřího muže, protože se v něm objevuje celá řada postav, které jen tak český divák nezná. Nejlepší scénou ve filmu je určitě úvod s Dollmakerem, škoda jen, že závěrečný souboj neměl takový náboj jako tento úvod. ()

FanKalEl

Vzhľadom na predlohy ktorými bol inšpirovaný samotný komiks je to len slabo vyžmýchaný priemer. Nehovoriac o soviom tribunálu, ktorý by som skôr prirovnal k ochrankárom z tesca, na to ako bol tvorcami videofilmu veľmi neschopne vyobrazený. Ale tak poväčšinu ma to celkom bavilo, hlavne zo začiatku, vtedy to bolo ešte bezchybné. 3.5* ()

Human_Traf

Myslím, že mnohem lepší název by byl "Batman dostává celou dobu nehorázně na prdel". No fakt. Batman v celém filmu nevyhraje jediný souboj, jeho tajnou identitu objeví půlka města a ještě si pustí nějaké šašky (ne ty dobrý) do své tajné špeluňky. K tomu si přidejte nezajímavý záporáky pro zapálené levičáky, nudný příběh, absence humoru, zvratů a nebo napětí. A jako třešnička na dortu je tam ten otravný Batmanův spratek, kterému byste nejradši vykopli zuby. ()

Sweat55

Po Son of Batman menší zklamání a to hlavně díky všemožnému klišé v příběhové lince a celkem nesmyslným chováním hlavního záporáka ke konci filmu. Naštěstí to zachraňuje skvělá akce, cool hlášky, fantastická kresba a zajímavá chemie mezi Brucem a jeho synem, kterého mám čím dál víc radši. ()

MindTuber

Za mě palec nahoru. Batmana mám rád, Robina rád nemám a vůbec mi k němu nesedne v jakékoliv podobě. Nicméně tady jde spíš o příběh a hlavně o temnější podání, kde se nebojí krve. Mimo masku je Bruce celkem máslo, ale kostým mu hned přidává look drsňáka, který prohlubuje povedená animace. Co se děje týká, tak jsem se s tribunálem setkal prvně. Původně jsem myslel, že bude mít batman co dočinění se svým zlým alter egem owlmanem. Nakonec ne, ale i tak jsem nebyl zklamán. Určitě jeden z lepších a dospělejších animáků od DC. Díky tomu zaokrouhluji na čtyřku. ()

JohnZ87

Temnější a drsnější Batman, než bývá u klasických DC animáků obvyklé, ale za mě rozhodně palec nahoru. 75% ()

MartinTerran

Další Batmanovský animák, ve kterém řeší problémy se synkem a taky Soví tribunál, čtenáři komiksů jistě ví o co jde. Tento film se náramně povedl spojení problému se synkem, který neví co chce a zakomponování Sovího tribunálu jako alternativy k Batmanovské výchově a výcviku. Postupné rozkrývání příběhu a také zvraty. No prostě super, já byl nadmíru spokojen a řekl bych, že to je jeden s nejlepších animáku o Batmanovi. Hodnocení: 84/100. ()

carodejb

Dávam 3*. Ale len pre tých čo nepoznajú perfektný story arc o Sovom tribunále napísaný Scottom Snyderom (Batman - New 52, tuším prvých 15 zošitov). Tý čo to poznajú, nech si 1* odrátajú, lebo toto je len nepekne vykastrovaná verzia toho príbehu. Inak réžia a animácia na štandardnej úrovni. Edit: Prepol som na 2, vy čo komiks nepoznáte dajte tri, viac si to fakt nezaslúži. ()

JosefTomas

Není to vyloženě zklamání, ale čekal jsem něco víc, hlavně po předchozích filmech, kde se držela laťka vysoko, jak jen šla. Zde se opět kleslo. Nejvíce asi utrpí název, který nenaznačuje hlavní konflikt. Je to pouze menší podzápletka, které není tolik věnováno. Souboje se samozřejmě dočkáte, ale není nic moc, hlavně nefunguje ani psychicky, natož fyzicky. Jedná se pouze o suchý odvar, který jsme viděli. Pokud si chcete tedy užít animovanou komiksárnu, která má koule, tak buď Batman vs Red Hood či Návrat Temného Rytíře. ()

baclajean

Na klasický animák zobrazený spôsobom starších seriálov, a žiadneho 3D, to bolo prekvapivo pozerateľné a napínavé. ()

Tomko87 odpad!

Toto si Scott Snyder nezaslúžil. Jeho komiksové dielo Sový tribunál a Sovie mesto pekelne znásilnili a skurvili. Škoda ďalšieho písania. ()

spawnxp

Temnej rytíř zas bojuje o duši - tentokrát ne o svoji ale o dušičku zmetka Damiena se sovo-zednářema a tak. Výtvarně hodně střídmý, hodně dobrý titulky. Povedenej Batman. ()

gruzmi00

Když jsem snímek zhlédnul, naprosto mě nadchnul a zvažoval jsem udělení pěti hvězdiček. Po přečtení původního komiksu Court of Owls jsem však nucen hodnocení snížit na pouhé tři hvězdičky. Snaha o návaznost na předchozí Son of Batman tomuto počinu nijak neprospívá, ba naopak. Náprava v podobě zdařilého ztvárnění komiksů ze série New 52 by přišla vhod. Osobně jsem pro Death of the Family :-) ()

Naby

Animace nic moc a příběh byl taky trochu nudný. Kdo má rád Batmana a animace, ať se určitě podívá, ale jinak to s klidným svědomím klidně přeskočte. Celkem 3,1* ()