RYTMUS sídliskový sen

• Slovensko RYTMUS sídliskový sen

Film RYTMUS sídliskový sen vznikal 8 let a zblízka dokumentuje život jedné z nejznámějších osobností česko - slovenské hudební scény. Patrik „Rytmus" Vrbovský vyrůstal v obyčejné rodině na sídlišti v Piešťanech a kvůli romskému původu se nejednou potkal s předsudky okolí. Dnes vydává alba v desetitisícových nákladech, byl porotce Superstar a jeho videa vidělo na internetu víc než 200 milionů uživatelů. Film nabídne i exkluzivní záběry z rodinných archivů; videí a fotografií, doložené osobními výpověďmi lidí z nejbližšího okolí Rytmuse. (Falcon)

Likan7

Vůbec ničím nezajímavý dokument, který by sice chtěl ukázat Rytmuse v trochu důvěrnějším světle, ale vůbec se mu to nedaří. Naopak, při závěrečném výletě do Indie jsem šel do kolen... ()

biergof odpad!

Kmotr a leader genereace zbytečných zoufalců nás opět sráží na kolena. Neuvěřitelné, stejně jako jako posledních 8 let, kdy se z hudby stala samoúčelná erekce a tato opice je vrcholný ejakulát, doslova! ()

speedy7929

Čistý marketingový ťah. Očakával som, že toto bude o hudbe. O tom ako tvoril albumy, ako sa zišla trojka KONTRAFAKT a možno okrajovo aký mal život v detstve. Ale to, že celý film bude o tom ako Rytmus zistil, že je cigáň a ako musel ísť na Bio-neviem aký ústav aby mu povedali, že cigáni pochádzajú z Indie a stále dokola bude opakovať toto a toto. Tak to som nečakal. Jednu jedinú hviezdičku dám za skladby, ktoré sprevádzali film a boli vysvetlené prečo a komu ich napísal. Inak si myslím, že takýto film by mohol natočiť každý tretí pozemšťan, ktorý ma rozvedených rodičov. Ozaj nuda. ()

IEO10

Dokument pro fanoušky, nic víc nic míň. Kvalitativně na maximálně dvě hvězdy, ale holt jsem velkej obdivovatel Rytmuse tak to vidim trochu jinak, každopádně hodnocení tady plně chápu. :-) ()

Polcas odpad!

Kolotočársky pózer a Piešťanský neger ,tak ty neprezlečeš sveter???Falošný človek ktorí vodu káže,víno pije.Celý tvoj charakter je krásne vykreslený v 2,5 minútach(od 38. minúty tejto časozbernej sračky).Ty aj keby si mal všetky prachy sveta,furt budeš mať málo!A šaman sa od teba neučil,ale ty by si sa mal od neho veľa priučiť!!! ()

elimS

20% - komentář 20ti slovy: Hodnotím čistě dokument o Rytmusovi, který se divá na svůj dokument a né "zpěváka". Chtěl to zahrát jako kulervoucí drama se slzičkou, nepovedlo se. ()

papadoce

Nebudem komentovať obsah a detaily akože cigán jak mraky zistí až v osemnástich, že je cigán, alebo že klame v textoch jak utekal z domu pričom vlastná mama povie, že je to pičovina. Je to proste cigán a to sú špekulanti a klamári, rozprávkári ala Pavol Dobšinský. No nič, budem hodnotiť dokument. Je to dobre natočený dokument, poctivá práca s jasným cieľom. Do kina by som na to nešiel, ale páčilo sa mi to. ()

Maw

Kde jsou ty jeho kecy: "Já som Underground, žádná komercia?!" Fakt smutný příběh jak se z člověka, který dělal dobrou hudbu stal arogantní, namyšlený ubožák, který už ani nedělá dobrou hudbu, zato si myslí, že je král světa. ()

MutantMarana odpad!

Odpad z principu a kulku tomu, kdo nam todle polocikansky svinsvo podsouva! Edit: a ta jeho zpicena segra se pari zase s cikanem! A kecy komentaru nize, ze si vydelal svou praci, ze nic nemel, byl utiskovanej blabla a dotahl to na respektovaného umělce to si asi delate prdel! Takovy hovado a respektovany umelec? WTF? To jsete na drogach? Poloindickej zmrd respektovany umelc? Tak lidi s temadle nazorama jsou prosim pekne jednobudecny organismy s volebnim pravem. Vse jde fakt do prdele... Vidim to jako v pripade 50 odstinu zmrdi - jeste se tady pobavime! ()

Wooke

Dať odpad len tak z princípu je smutné a z objektívneho hľadiska je to dokument obyčajný, mainstreamový a ponúkajúci veľa pikošiek pre tých, ktorí ich potrebujú a chcú vedieť. Ja som sa zasmial, lebo miestami sa objavil aj nejaký vtip. Rytmus je občas smiešna postavička v našom šoubiznise, ale to by bol každý z nás. ()

george82 odpad!

Prostě jen reklama na člověka, který se stal vulgárním machírkem. Bezduchý dokument o člověku, který si do 18-ti myslel, že je bílej. Už to svědčí o jeho inteligenci. Už jen to říkat si král je smutný. Neodpírám mu to, že se z nuly vyhrabal nahoru, ale je tu dost lidí, kterým on nesahá v rapu po kotníky. On vše přepočítává jen na peníze a myslí si, že nic jiného není. Je to jen chudák. ()

bohhous22 odpad!

Sterilní nuda o nudným hiphopíkovy,která po 20ti minutách sledování zaslouženě vydobyla status odpadu.Přesto si tvůrci a Patrik Břízka nahrabou slušnej ranec.Třes se Trošku... ()

CaladanChmur odpad!

Bože...Rytmusi,nic proti tobě.....ale odmítám tě uznávat jako ikonu ze sídliště..Kterýžto čelilś nepřízni osudu a nyní můžeš být národní legendou zván.Kurňa..Rytmus je velmi inteligentní kluk,ale to co z něj dělají média je typický produkt na úrovni Luneticu, jen v jiném žánru,....prostě cílený produkt...a tahle filmová blitka nestojí za shlédnutí.Raději si Rytmuse občas poslechněte...protože si myslím,ýže na řadu přijdou další a žádanější ....Bez urážky.. tento počin je jen a jen nic neříkající byznys.....(tý vole....dávají v kině film o rytmusovi a jen za kilčo.. ..no do prdele na to jdu......" ) asi tak ()

Mire odpad!

Teraz keď to už uniklo na rôzne torrenty a uložtá, som sa odhodlal pozrieť si tento veleslávny dokument o najslávnejšom cigánovi československého pôvodu. A výsledok? Pekelne nudný dokument pri ktorom doslova žasnem ako sa mohlo nájsť 120 tisíc chujov ktorí si naň kúpili lístok do kina. Ja som čakal že tento dokument zobrazí jeho cestu na vrchol a nie že kostru celého dokumentu bude niesť jeho (ne)vzťah s biologickým fotrom, vzťahy v rodine, skutočnosť že až v mladosti zistil že je cigán, zakončenú zbytočnými zábermi z cesty do Indie. Nie som jeho fanúšik (skôr naopak), ale čakal som že tento dokument bude aspoň trochu zábavný. Nebol. Je to nuda k uzúfaniu, ktorá balansuje na hrane odpadu a jednej hviezdy. A keďže ho nemám rád, prikloním sa k nižšej známke. ()

kolik27

Neviděl jsem a doufám že neuvidím, ale co mě těší je, že zde ZATÍM nezabloudilo moc hap hoperů z buranova a nevylejvaj si tu svůj septik plný toho, čeho má.... ()

lusa

Byť cigáňom je "in" a aby som bol "natotál in" dám si čeknúť DNA, či som "in". Tak dúfam, že dá na kontrolu kvapku krvi aj Darinka.. Nech sme si konečne na istom všecjá.. 1* zato, že vrbovského hudbu sama občas počúvam. ()

kubilov

Na jednu stranu chápu ten hate, vždyť je to Rytmus - najdiskutovanější a najohováranější ale aj najpredávanější. Ale ne, jde o to, že kdo zná Patrikovy dokumenty, není vůbec překvapený stylem, kterým je i tento časosběrný dokument zpracován, a chápe to. A to je hlavní. ()