RYTMUS sídliskový sen

• Slovensko RYTMUS sídliskový sen

Film RYTMUS sídliskový sen vznikal 8 let a zblízka dokumentuje život jedné z nejznámějších osobností česko - slovenské hudební scény. Patrik „Rytmus" Vrbovský vyrůstal v obyčejné rodině na sídlišti v Piešťanech a kvůli romskému původu se nejednou potkal s předsudky okolí. Dnes vydává alba v desetitisícových nákladech, byl porotce Superstar a jeho videa vidělo na internetu víc než 200 milionů uživatelů. Film nabídne i exkluzivní záběry z rodinných archivů; videí a fotografií, doložené osobními výpověďmi lidí z nejbližšího okolí Rytmuse. (Falcon)

defusiq odpad!

No....chtěl jsem být slušný a sepsat smysluplnou recenzi, ale tento film je prostě sračka nejvyššího kalibru. ()

Tribe odpad!

Toto není film. Toto není dokument. Toto není život. Toto měli dát na YouTube zdarma ke shlédnutí... Pozor, teď přijde spoiler! Celé je to o tom, jak Paťo zjistí, že je na půl cigán... no a ve finále zjistí, že je vlastně na půl cigán, který má kořeny v Indii. Třešničkou na dortu je naprosto dementní Dara. Konečná. ()

stanyko odpad!

Videny iba trailer, jednoznacne to nebudem pozerat. Rytmus casto tvrdi protichodne veci,a je to taky rapovy Fico - populista a tento "dokument" len dasi sposob ako vytiahnut z blbeckov prachy. Takze nie dakujem. + v traileri Rytmo bluzni o tom ako to mali tazke a v zapati su tam viedozaznamy maleho Patrika, kde nema ani 12 rokov (obdobie konca komunizmu - porevolucna doba!!!). Ja som od neho o 10 rokov mladsi a veru nemam ziaden videozaznam z mojho detsva.. No netvrdim, ze sme to mali tazkeee.. fnuk, fnuk... ()

oSiSko

Absolútne zcestné komentáre na tejto stránke, ktoré dávali ľudia už pred filmom a je im absolútne jedno aký ten film bol. Za všetko hovorí to, že dokument o Ronaldovi, ktorý vyšiel v podobnom čase a nie je absolútne o ničom, kde neukazuje nič, čo by ľudia nevedeli, tak tu má dvakrát vyššie hodnotenie. Je úplne jedno či niekto Rytmusa rešpektuje alebo nie, je mi úplne jasné, že hodnotenia tu nemajú nič spoločné s týmto dokumentom, ale Rytmusom ako takým. Tento film bol dobre spracovaný a ukazuje príbeh človeka, ktorému neskutočne veľa ľudí nedokáže odpustiť, že je úspešný v tom, čo ho baví a robí si to sám po svojom a vôbec ho títo nešťastníci závistliví nezaujímajú. P.S. vôbec nie som jeho fanúšik, ale som fanúšik ľudí, ktorí si idú za svojim čestnou cestou a neboja sa prezentovať svoj názor bez ohľadu na to, čo si o tom druhí myslia a takýto ľudia sú v dnešnom svete raritou. ()

tetraedr odpad!

Řekl bych, že jedinej důvod proč za návštěvu tohohle filmu někdo zaplatil je to, že se platí předem a ne až po filmu. ()

belinko odpad!

Smradlavý romák, čo si myslí, že je slávny, lebo sa vyváža v Bently, tak o sebe natočí dokument, aký on mal ťažký život... ďalší ktok, ktorý spravil len kvôli peniazom, predaju a tomu, aby ho riešili... dokumenty by sa mali točiť o osobnostiach, ktoré sú pre ľudí niečím fascinujúce... on nieje osobnosť, on nieje ani osobn... možno ani to os... on je len romák, cigáň, ktorý nič nevie, iba rapovať, jeho texty sa niekedy ani nerýmujú a k rýmom si pomáha vymyslenými slovami, frázami, hláškami, alebo výrazmi, ktoré používa zle, lebo nevie, čo znamenajú... toto nieje dokument, ešte aj ten poprahovo "skrytý" doják s jeho predkami je vlastne pre tupučkých ľudí, ktorý sa pritom rozplačú, prežijú to snim a nakoniec povedia "bolo to dokonalé"... sú omnoho väčší hudobníci, ktorý by si zaslúžili z dokumentovať svoj život... a nie tento tu... paťo už nevie, čo s peniazmi, slávou a mocou, tak točí a kecá blbosti... no a ja mu na to odpovedám stručným odpadom.. ()

Saxos

Jediné co ho zajímá je jestli je poloindoslovák nebo gadžo. Bohužel celkově toho moc nenarepoval, aby si o sobě mohl myslet, že je nějaká hvězda. Je velký rozdíl bejt hvězda u části 5mil bratrů Slováků a televizi STV.0 nebo za hranicí státečku velikosti 1/2 čínské vesnice. Nikoho se tím nechci samozřejmě dotknout - naše Česko má velikost 1 čínská vesnice. ()

Crejdl odpad!

Buď z něj vypadne píčovina, nebo exkrement. Podobní zmrdi jenom spotřebovávají vzduch a vytváří hromady odpadu. Když se mentálka ptali zda je naštván na boha že stvořil retardované lidi, odpověděl že ne, že s Patrikem je na světě přece veseleji. ()

ZetDaElO

Ak by to hol retrospektívny dokument o vzniku a ceste Kontrafaktu malo by to aspoň nejaký zmysel. Ale hľadanie samého seba a zisťovanie, či je človek cigáň v 40ke, to chce naozaj veľmi ostrieľaného diváka, ktorý sa musí vyrovnať s tým, že uvidí extended version Pošty pre teba. Posledné zábery Rytmusa pred najväčšou stokou sveta Gangy môžem smelo označiť za najtrápnejšiu filmovú scénu roku 2015. Už len do nej skočiť a vyhodiť do nej celú DVD distribúciu. 2/10 ()

kacer4 odpad!

Každý sme nejaký, ale o takýchto cigáňoch by sa dokumenty nemali točiť. Cigáň si dá zistiť, z ktorých cigáňov pochádza. Jeho predkovia starý tristotisííííc rokov prišli z Indie, tak aj on je z Indie (ale dokázal, že má v krvi to, že z nuly sa dá spraviť ešte väčšia nula). Ako som spomínal, každý sme nejaký. Ale ja keby stretnem môjho tatka rekords, ktorý ma nechal v prvom roku, asi by som sa s ním nepusinkoval a nepýtal sa ho, čo hovorí na môj vytupený koncert. Cigánča si zase len dokázalo, že je to kompletný tragéd. P.S. na to že to malo byť vlastne na jeho počesť sa čudujem, že tam bol uvedený rozhovor s jeho bratom (o tom idilickom video z detstva a repe o inom) a ocom (repuje vážte si rodinu a domov nezavolá). P.S.2 toto ma len utvrdilo, že musím spraviť už konečne moju REPNÚ kampaň (bude sa jest repa, bude hrať rap, a budeme pozerať tento pravdivý príbeh). ()

Indian0

Som rád keď pozerám na hodnotenie filmu, že ľudia na SK/CZ scéne ešte majú nejaký vkus a kus zdravého rozumu. Mne z toho filmu sršala jedna veľká faloš. Aj tých pár pravých emotívnych chvíľ bolo "upravených" tak aby Rytmus z nich vyšiel v čo najlepšom svetle. Otázkou vo filme, keď sa pýtal čo znamená tá slabšia žltá a silnejšia žltá na mape mi potvrdzuje, že je jedno koľko toho máš v hlave, na zarobenie veľkých love rozum vždy nie je dôležitý. A to Rytmus dokáže. Z hovna zarobiť veľké love, v tom klobúk dole. Ale film ako celok celé zle. A tie posledné scény v Indii. No blé. ()

Getready

Realny pohlaď na človeka, ktorý sa ako 18 ročný dozvedel pravdu o svojom pôvode že je cigan a napriek nenávisti okolia ktoré ho odsudzovalo to dokázal využiť vo svoj prospech a stal sa najúspešnejším rapparom v cechach a na slovensku. Pre fanúšika je to vlastne audio-vizualne zobrazenie rytmusových textov, ktore opisujú jeho pravdivý pribeh. ()

Methew odpad!

Celé zle, pozerať sa na negramotného kríženca a jeho trápne, 7 rokov hrané, emócie, aby vyzerali seriózne, no humus. Takto tupý, arogantný a falošný človek, ako môže so sebou žiť? Žije len pre peniaze, v podstate dokopy nič iné nepozná. Výchova 0 bodov, porozumenie a láska v rodine 0 bodov, úcta a česť 0 bodov, proste odpad spoločnosti a morálne bahno. Exkrement, ktorý sa dostal na poličku. ()

Khostik

Haha, tak sem asi jedinej komu ten dokument něco přinesl... Bylo to minimálně zajímavý, účel to splnilo a víc jsem v tom ani nehledal... Co bych ale vytknul je totální absence ostatních členů KF... Myslím si že jejich pohled na vyrůstajícího Rytmuse by dokumentu taky něco přidal.. Jinak sem spokojen ()