Daniel Radcliffe (Harry Potter, Žena v černém) se představuje v roli, v jaké jste ho dosud neviděli. Nate Foster (Radcliffe) je mladý, idealistický a vzdělaný analytik, který právě nastoupil do FBI, aby tu bojoval proti zahraničním teroristům. Nate brzy pochopí, že teroristické útoky, které odhaluje, jsou často falešné a mají dva cíle: uklidnit vystrašenou veřejnost a splnit plán. Když jednoho dne objeví pašovanou dodávku Cesia-137, které lze využít při výrobě špinavé bomby, podělí se se svým poznatkem s agentkou Angelou Zamparo (Toni Collette – xXx: Návrat Xandera Cage, Krampus: Táhni k čertu). Ta je přesvědčená, že se jedná o práci domácích neonacistů, a pověřuje Natea úkolem proniknout v utajení mezi členy nebezpečné teroristické skupiny, jež je odhodlaná vyčistit zemi prostřednictvím smrti a zkázy... (Bontonfilm)

malylada

Radcliffe prostě stoupá. Myslel jsem si, že po Harrym jeho hvězda vymizí, ale naopak se ukazuje, že je schopný zahrát cokoli a daří se mu dokonce vybírat správné role. Příběh se točí kolem různých hnutí a hrdina se snaží najít souvislost s připravovaným bombovým útokem. Film se nedokáže rovnat Kultu Hákového kříže a je brán trošku z jiného úhlu. Scénář tolik nestrhne, ale proměna uťáplého agenta v radikálního nácka je solidní. Možná trošku natahované, ale tahle tématika dokáže zaujmout natolik, aby se člověk nenudil. Za mě velká spokojenost......7/10 ()

Lukoboss

D. Radcliffe jako tajnej agent FBI, kterej infiltruje neonacistickou buňku, působí sice trochu komicky (on prostě pořád vypadá jak malý děcko, nedá se nic dělat), nicméně snahu mu nemůžeme upřít. Zbytek castingu se naopak povedl, protože některý z nich potkat v civilu, stejně bych měl asi obavy. :D Ale jinak je to vcelku průměrná kriminálka, kde se nestane nic extra zajímavýho, jinýho, převratnýho - taková ta klasika, kdy nováčkovi nikdo moc nevěří, hlavní nadřízenej je proti všemu, ale nakonec stejně uzná, že ten postup ve vyšetřování vlastně zase tak špatnej nebyl. Trochu to teda zabíjí ten konec, kde jsem furt čekal, že se ještě něco stane, ale to se nedá nic dělat. ()

Gilmour93

Harry Potter and the White Pride. Nikdy bych neřekl, že uvidím známého učně z Bradavic ukazovat, jak je vysoký Hagrid a vyřvávat při tom něco o bílé síle, ale škatulky jsou od toho, aby se opouštěly. Jak se to podařilo klansmanu Radcliffeovi posuďte sami, za mě moc ne.. Infiltrační thriller o FBI volavce, která v hnízdech neonacistických orlů využívá toho, že má oproti nim dvojnásobné IQ a z každé krizové situace obratně vyvázne. Jalový (tím nemyslím, že se mělo zamořit půl východního pobřeží) a přehnaně idealistický závěr nakonec stlačí hodnocení do zapomenutelného průměru. Co se týká rozpočtu této protiteroristické operace, pro Federální úřad vyšetřování byla asi nejnákladnější položka nákup odvykacích žvýkaček pro agentku Zamparo.. ()

Johnny.ARN

Harry Potter prešiel k Tomukohonetrebamenovať a ide bojovať za čistú rasu. Naoko. V Martensoch a bombere. Na každom kroku trúsi jednu múdrosť za druhou a na všetko ma pripravený pohotový argument. Pán situácie. Až na to, že takýto chytrolíni nechodia v Martensoch a na pochody. Celá tá policajná akcia postavená na predstavách jednej premotivovanej blondsky ( inak,čo robili ďalšie oddelenia? ) mohla dopadnúť všelijako a na jeden moment si to skutočne divák aj začne myslieť ( tak premotivovaná že nečíta komenty? ). Zvyšok boli aj tak len bláboly bielej rase a o tom, ako s tým chcú niečo spraviť. Neskoro chalani, keď sa k vám dostane Potter, dostane sa k vám už asi každý. 3 z 5 ()

GrungeChild

Harry Potter a Konečné řešení dopadlo dost rozpačitě. Holt když někdo napíše špatnej scénář, vykrade debilní zápletku z americké teenage komedie (jo, té se zakřiklou nerdkou, co si sundá brejle a stane se královnou plesu), a ještě k tomu za parťáka naservíruje odpornou užvejkanou krávu, tak se pak může hajlovat ostošest, ale kde nic, tu nic. Dan to přes veškerou snahu nevytrhne, a člověku stejně nakonec nezbude, než zamáčknout slzu a toužebně zavzpomínat na polonahýho Edwarda Nortona s hákáčem na prsou. Kdepak, tady Rohy neporostou. 2* ()

• Produkce k pohybu mezi lokacemi používala kolo. Po skončení natáčení kolo podepsal hlavní hrdina Daniel Radcliff (Nate Foster). Kolo nakonec bylo prodáno v aukci za 2000 dolarů. (LilyDeLarge)
  • Natáčanie filmu začalo 20. septembra 2015 v Hopewell, v štáte Virgínia a pokračovalo na ďalších miestach tohto štátu do 7. októbra 2015. (MikaelSVK)
  • Na scénaři se podílel i agent FBI, na jehož příběhu je film založen - Michael German. (LilyDeLarge)