Blok 99

• USA Brawl in Cell Block 99 (více)

Když bývalý boxer (Vince Vaughn) přijde o zaměstnání a stojí před rozpadem manželství, rozhodne se přijmout práci drogového kurýra v naději, že se štěstí obrátí na jeho stranu a on konečně zabezpečí svou ženu Lauren (Jennifer Carpenter). Právě ve chvíli, kdy se mu začíná dařit, končí za mřížemi, kde bude muset učinit řadu děsivých a zoufalých rozhodnutí, aby ochránil své nejbližší. Zatlačen do kouta má jedinou šanci: probít se vězením jako nelítostným bojištěm nejnebezpečnějšího bloku ze všech – Bloku 99. (Bontonfilm)

pankito

Napínavé to je, to jo...ale opravdu jen pro otrlé povahy. Pro hlavní postavu stupňující se bezvýchodné inferno, pro diváka úzkost, sevřený žaludek a uhýbající zrak při některých scénách. Překvapil mě Udo Kier alias démonický miliardář Rolf Rauchensteiner z Altes Geld. Zajímavost: při bitkách se Vaughn hýbe plynule, ale oproti asijským kung-fu kvaškám dost pomalu, jako by si ty pohyby jen nacvičoval a byl ponořen hluboko do svých myšlenek zatracence. ()

Par.agon

Vince Vaughn v tomto nekompromisním snímku za záchranou své těhotné ženy totálně zadupává do prachu pověst komediálního herce. Jeho cesta plná krve, lámaných kostí a bolesti je brutální, šokující a geniálně strhující. Vše je zde dávkováno zcela adekvátně a film se do vás zasekne jako sekera do lebky. Moje žena byla nadšená, ikdyž u mnoha scén si zakrývala oči. ()

simonman

Film celkově naprosto mimo realitu nebo řekněme alespoň logiku, ovšem tak špatné scény rvaček, které by měly tvořit hlavní atrakci tohoto opusu, už jsem dlouho neviděl. Zdejšímu vysokému hodnocení (77%) nerozumím. ()

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů