Joe Pendleton je obránce Los Angeles Rams. Zatímco připravuje svůj tým na Superbowl, málem přijde při nehodě o život. Příliš horlivý nebeský posel jej povolá do nebe, kde záhy zjistí, že Pendleton ještě není připravený zemřít. Jeho tělesná schránka už však byla mezitím zpopelněna, a tak se Joe vrací na Zemi v těle jiného muže, konkrétně podnikatelského giganta, který byl nedávno zavražděn. Jeho žena a účetní, milionářovi vrazi, jsou tímto vývojem událostí zmateni. Joe si koupí Los Angeles Rams, aby se ho znovu pokusil dostat na Superbowl a současně se zamiluje do anglické aktivistky životního prostředí (Julie Christieová), která odsuzuje jeho taktiku i činy. Vynikající komedii ověnčenou Oscarem a třemi Zlatými glóby režíroval Warren Beatty, který si zde zároveň zahrál hlavní roli. (Cinemax)

Pete

Taková ta nevinná, naivní feel-good taškařice, jejíž námět nejlépe fungoval před druhou světovou, ale zub času je nemilosrdný. Navíc mi Beatty ani americký fotbal není sympatický, a tak mi tahle verze nějak vůbec nesedla. ()

ostravak30

Je to lepší drama než komedie. I když humorné drama. Zaujala mě představa nebe i toho, jak to tam funguje. Mnoho humorných situací doplňoval kvalitní scénář a herecké výkony. A šťastný konec na konec. Co víc si přát? Skvěle strávený čas, při kterém si snad mnozí uvědomí, že času není nazbyt a nemáme ho nekonečně mnoho. ()

Elilast

Nebylo to zrovna k popukání, ale nápad to mělo, nadsázku taky a příběh byl slušný. Když nemá člověk nic lepšího na práci, proč se nepodívat? ()

zigy

Páni, tak Amerikáni umějí točit také inteligentní komedie...)...pravda, jsou i další, MASH....ale tohle mi do jejich stylu moc nezapadá, takhle milá, příjemná komedie hýřící dobrými nápady a hlody a navíc s bonusem - opravdu lákavou vizí nebe a andělů.....snad to takhle nějak funguje, můžeme doufat. Lidské, hřejivé, snad jen ten americký fotbal si mohli odpustit, ten fakt nemám rád, ale rozhodl jsem se kvůli tomu nesnižovat hodnocení, když je film v modrých číslech, vy cyničtí tupci. ()

brasek

Očakával som svižnejšiu a zábavnejšiu komédiu. Niektoré momenty v príbehu sú naozaj dobre spravené, ale celé je to aj tak na hrane nezaujímavej frašky. ()

gizi

V tomto filmu skoro všechno krásně klape. Hlavně je tam moc povedený humor a krásná romance. Skvěle jsem se bavil. 85%. ()

honza.g

Celkem dobrá duchařská veselohra se zajímavými záběry z amerického fotbalu. Přídomek "fantasy" není zavádějící, ale přímo podvodný. ()

Zemřel herec Charles Grodin

Zemřel herec Charles Grodin