Marabunta: Mravenci útočí

(TV film)
  • Česko Marabunta (více)

Aljašská sopka Mount Wupache nedaleko městečka Burly Pines dřímala celé stovky let. Nyní obnovila činnost - a geotermální aktivity probudily kolonii vražedných jihoamerických mravenců rodu Marabunta, kteří se sem kdysi dávno dostali v nákladu dřeva a nikdo o nich dosud neměl ani tušení. Ve svém přirozeném prostředí se každých patnáct let vyvalí na povrch jako smrtící temná řeka a systematicky požírají všechno živé v okruhu několika desítek kilometrů. V Burly Pines náhle mizí lidé beze stopy nebo se objevují čistě ohlodané kostry v neporušených šatech. Záhadu vysvětlí teprve entomolog James Conrad, jenž si sem zajel rybařit. Neprodleně se postaví do první linie v boji proti hrozící zkáze. Pomocníky v zápase mu budou šerif Croy a krásná učitelka Laura. Dokážou zastavit útočící šiky hmyzích zabijáků? (oficiální text distributora)

Pan.Antonin

Nebylo to zdaleka tak špatné, jak jsem očekával, nebýt několika "blikanců", mohl z toho být hororový průměr. Opakování záběrů na mravence bylo tak časté, že si toho musel všimnout i běžný divák, jako já. Nicméně nejenže jsem to dokoukal, ale dokonce toho nelituji, takže tomu dávám 2 hvězdy. ()

007jimbeam odpad!

Je vůbec možné, aby byla natočena taková slátanina??? Jak se zdá tak ano. Sprintující mravenci, kteří "běží" rychleji než sprinteři na 100m mě opravdu dostali!!! Nemluvě o tricích. Celkově shrnuto: ODPAD!!!!!! ()

oceanic6 odpad!

NAJLEPŠIA KOMÉDIA STOROČIA!!!!! A to minimálne.... =) Ale teraz už vážne, ten čo TOTO vymyslel musel byť absolútny idiot... ()

complex odpad!

tento film som už videl viac krát, naozaj sa oplatí pozrieť takýto odpad, je to až vtipné by som povedal, hlavne niektoré opakujúce sa scénky stále dookola a výkony hercov, o nich radšej pomlčím ()

Gomez222 odpad!

Nepodarená zbierka akože napínavých situácii, kedy sa pokazí všetko čo sa len môže- auto neštartuje, zápalky nehoria a pod. Nulový réžijný výkon len dopĺňajú teatrálne a afektované herecké výkony a efekty ako z 80-tych rokov. Pri zhliadnutí filmu ma občas prepadla silná túžba vypnúť to a ja somár som s ňou zbytočne bojoval. ()

Rain

Ja som chcel dat odpad, tak strasne som chcel ale... za ten nazov Marabunta (bola by to nadherna nova nadavka) a za to ze som sa asi raz zasmial davam jednu hviezdu. ()

tinss_18

tento film som videla ešte ako 12-ročná...a podla mna si nezaslúži až také nízke hodnotenia.. sú aj oveľa divnejšie filmy ()

LadyLucrezia

Tak 15 let zpátky by se mi to líbilo. Po vcelku rychlém začátku, přechází do katastrofického módu, kde lidi naprosto přestávají uvažovat. Až na vědce, který jel na dovolenou a nyní zachraňuje město se většina lidí chová jak po vyžrání mozku mravenci. Los i mrtvola Trenta Murdocha jsou fajnové, ale po tomhle startu už to vše jen padá a nezachrání to ani pěkná baba s brokovnicí a magneziovými náboji. ()

ado7 odpad!

Klasicky C-čkový "horor" s prehladným dejom a príšernými hereckými výkonmi. Najprv som si myslel, že to bolo točené v 80tych rokov, ale rok 1998 ma dostal.. ()

Selna odpad!

Závidím tím, čo nevideli tento film. Odpad je slabé slovo. Neviem ani slovami vyjadriť, aký je otrasný. Končilo to asi polovicu filmu a neustále opakovanie tých istých záberov tiež nepovažujem za plus. Aj na katastrofický film je to hrozné a to je už čo povedať. ()

k0dl

Jedna hvězdička je za tu náramnou zábavu, kterou jsem si při tom užil. Po půl hodině sledování jsem zjistil, ze se nedokáži odtrhnout od něčeho tak neuvěřitelně céčkového. Jak napsal již kolega níže: neuvěřitelně pitomoučké dialogy, scénář 15-letého zhuleného pubeťáka a zpracování hodno dramaturga lokální aljašské televize. ()