37 sekund (2019)

Film, ktorý mi chvíľami pripomínal dokumentárny svojím naturálnym podaním obrazu života malého veľkého človeka. Výborne napísaný scenár s jednoduchými no pri tom krásne pravdivými dialógmi. Herecké výkony hodné Oscara. Páči sa mi, že režisér netlačí na pílu miliónom epických víťazstiev s burácajúcou hudbou. Stačí pár tichý takmer oneshot momentov, ktoré herci nehrajú, ale prežívajú.

Pouliční strava (2019) (seriál)

Krásne nakrútený seriál postavený na príbehoch ľudí, odhodlaných každý deň potešiť svojich zákazníkov jedlom. Je to filmová úvaha nad poslaním človeka a tým, čo ho v živote robí šťastným- či cieľ alebo cesta. Pekná kamera a výborná réžia.

Zone Blanche (2017) (seriál)

Serial si ma získal svojou atmosférou a mystikou. Celé to doplnila pekná kamera Také francúzske Fargo 😉

Wonder Woman (2017)

Derave ako emental, pateticke dialogy a rezia. Okrem pohladnej herecky, nebolo cim zabit nudu pocas neskutocne dlhych 130 minut.

Perfektní den (2015)

"Vojna nakreslila ciary" a rozdelila ludi podla nabozenstva. Pekne rozpracovany film, ktory cez pribeh clenov humanitarnej pomoci rozprava pribeh o vojne. Zaroven sikovne poukazuje na to, ze aj ti co pomahaju mozu skodit. Hlava 22.

Beyond Skyline (2017)

Na Becko celkom vydarene. Lepsia rezia, popracovat na efektoch a je to dobry film ;)

Silicon Valley (2014) (seriál)

Pekne rozpracovany serial, ktory zrozumitelne popisuje aka je cesta od napadu az po fungujucu firmu. Nezavidim hlavnemu hrdinovi ;) Rovnako priblizuje zivot v Silicon valley.