Power Rangers Zeo

Akční / Rodinný / Komedie
USA / Francie / Japonsko, 1996, 17 h 29 min (Minutáž: 20–21 min)

Epizody(50)

Ve volném pokračování seriálu Strážci vesmíru se Tommy a jeho parta utkají s novými nepřáteli, proti kterým použijí svoje schopnosti získané díky krystalu Zeo. (Netflix)

blondboss

Keď som dal pôvodnému seriálu jednu hviezdičku, tak tu musím dať rovnaké hodnotenie, lebo príbeh, štýl, kostýmy a ani "neherci" sa neposunuli ani o piaď dopredu a je to stále rovnako zlé, ako to bolo. Očakával som, že tvorcovia sa poučia, ale očividne to na malé deti v tom čase zaberalo. Dosť zlé. 20 % ()

William_Kirk

Díly bez Lorda Zedda pro mě "nekoukatelné", ty s ním jsou naopak nadmíru vydařené, včetně jeho pomalého návratu z exilu a velkého finále. Rita Repulsa + Lord Zedd = nejlepší televizní manželský pár :-D ()

Fixa

Nějak nevím, který díl ze které série jsem viděl, ale stačilo mi to a odsuzuju je všechny k zániku. A proč tedy nedám odpad? Protože jsem se tou absolutní stupiditou, která se brala hrozně vážně, docela bavil. Kde jinde bych zjistil, proč se každej chce morfovat. Mladší brácha se na to díval a dodnes se mu otec směje (zaměňuje to s anime), výkřiky: ,,LEDOVÁ TŘÍŠŤ !!! " ()