Le Lac des morts vivants

• Španělsko El lago de los muertos vivientes (více)

Pri malej dedinke v horách je jazierko, z ktorého občas vylezú zombie v nacistických uniformách a robia neplechu. Do mestečka prichádza reportérka, ktorá chce o jazierku a jeho temnej legende napísať článok. Od miestneho starého pána, žijúceho v zámku na okraji jazierka, sa dozvedá strašnú historku, ktorá sa tu udiala za druhej svetovej vojny. (POMO)

PetrPan2

Tenhle film je spíš taková zvrhlejší erotická komedie než horor... už úvodní sekvence filmu mě v duchu přenesla do dob socialismu, kdy jsem jako malý chlapec kradl tatínkovi VHSky s německým pornem (ono to vlastně byly spíš erotické filmy, ale když je vám 12 je pro vás porno každá obnažená koza). Ale zpět k filmu. Hraje romantická hudba, k jezeru přijde mladá slečna a počne se odhalovati, opalovati i plavati... když tu po ní chňápne týpek s pleťovou maskou na ksichtě (nejdřív sem myslel, že to je nacistická verze vodníka česílka, až později sem pochopil, že se jedná o zombie)... a takhle je to celý film, zombíci chytnou nějakou nahatou nebožačku, pokousaj ji a rozmažou ji svůj mizernej make up po obličeji... do toho běhá malá holčička, hledajíce mezi zombíky svého nemrtvého tatínka... nasraný starosta mudrujíce, že mu mrtví náckové pobíhaj po vesnici ze sebe sype jeden pitomej monolog za druhým... Jako horor nic moc... jako lechtivá komedie pro zvrácenější povahy to není vůbec špatné :o) ()

folklorman

Mám rád zombie horory z této doby a plně se jich zastávám, ale tento film si to nezaslouží. Lac des morts vivants, Le je skrz na skrz špatný film, který jen kopíruje slavné scény z jiných filmů. Herecké výkony jsou opět nulové, ale to samozřejmě není moje hororová priorita. Tomuto filmu neodpustím odfláknuté masky, makeup a gore efekty. Hudba je přímo příšerná a mám neurčitý pocit, že jsem ji už zaslechl v nějakém starším snímku. A dialogy??? :-)….klasika….:-). Tento komentář uzavřu přísahou, že si tento film už nikdy nepustím. Ani kdyby mě ti zombíci chtěli sežrat. ()

Tormentor665 odpad!

Ne, tohle se nedalo. Těch pár tragicky směšných momentů sice rozesmálo, ale jinak taková nuda, že jsem to nevydržel. A nejen "rybník" je divný. Například Američané pronásledují Němci v zimě (asi po Ardenách by to sedělo), ovšem záhy je zase léto Němci pořád ve Franci... ()

G04T

Pure amateurism! Dneska mám na filmy fakt smůlu. Když jsem si to stahoval z uložta, říkal jsem si, že to třeba bude fakt dobrý a zábavný, jenže ne.. On je to tak blbej film, že je místama ale i zábavnej.. Někde jsem se fakt smál. Ten námět není zas tak špatnej.. Kdyby se poupravil scénář (samozřejmě by u toho nesměl stát Franco) a kdyby to režíroval někdo jiný, tak by to mohl bejt i docela dobrej počin. Jenže tohle je prostě kokotina, kde i naprostej amatér si všimne nedostatků a strašně nízkýho rozpočtu (ale opravdu šíleně nízkýho). 1 hvězdu za házení nácků do jezera a pak za ten útok na ty děvy. Neříkám ať se tomu vyhnete. Schválně se na to koukněte jestli se opravdu chcete pobavit! ()

Kortexo

Škaredá pohádka o tom, jak si nacistická zombie z jezera uvědomí své rodičovské povinnosti.A jak malá holka svým plánem zachrání celou vesnici.A potom zazvonil konec a se zombii je konec...Velká zábava doporučuji... ()

Kalidor odpad!

Po první půlhodině sledování, to na mě zapůsobilo ne jako horor, ale spíš jako Španělský porno s vodníkama a ten zbytek na tom byl ještě hůř. Prostě všechno špatně masky, herecký výkon, atmosféra, napětí a na zombie i málo gore efektů. I takový Holocausto porno je oproti tomuhle oskarový trhák. ()