Jak vycvičit draka: Návrat

(TV film)
  • USA How to Train Your Dragon: Homecoming (více)

Blíží se to nejkrásnější období roku – vikinské Žránoce a Škyťák s Bezzubkou mají jedno velké žránoční přání... Uběhlo deset let od doby, co draci a lidé žijí odděleně. Bývalí nerozluční parťáci Škyťák a Bezzubka si mezitím pořídili vlastní ratolesti, jejichž povědomí o vztahu mezi draky a lidmi je velmi mlhavé. Škyťák se proto rozhodne navázat na tradici žránočního divadla a připomenout svým dětem minulost divadelní hrou o přátelství mezi Vikingy a draky. Škyťák má Bezzubku stále hluboko v srdci a často si ho připomíná, i když jsou daleko od sebe. Nastává ale to nejkouzelnější období roku, které přináší magické chvíle a splněná přání. (Česká televize)

GejmronCZ

Nechtějte abych zase bulel, to bylo tak krásný a dojemný. Možná jsem čekal, že vlítne na představení a představí se pořádně, ale tohle bylo taaaak náádherný. Úplně vpohodě bych přivítal čtvrtý díl, nebo rovnou další trilogii a klidně bych na to koukal furt i kdyby to nebylo nějak extra super nápaditý, hlavní je příběh a ten se jim povede vždycky. Miluju sérii Jak vycvičit draka. ()

Teachman

Námět a zápletka: 5/10 ... Vizuální stránka: 7/10 ... Soundtrack: 6/10 ... Didaktický potenciál: 4/10 ... Celkový dojem: 5/10. ()

Krnac

Trojka podľa mňa veľmi nevyšla ale tento krátky film vyšiel na jednotku a spravil to čo mala spraviť už trojka. Koniec bol úplne výborný. ()

antolikopoli

Veľmi podarený a pútavý bonusový obsah po ukončení skvelej trilogie. Počas slabšej polhodiny sa človeku vôbec nechce nudiť a dokáže to celé zvládnuť na "jeden nádych". 4* ()

AdelleR

Jakýkoli Draky můžu vidět třeba tisíckrát a stejně se u toho pitomě culím. Skvělý návrat do světa, který mě provází už od dětství, bavila jsem se od začátku do konce a je fajn, že to autoři tak zakomponovali k filmu. A jsem ráda i za zvolenou animaci blížící se spíš k té filmové než seriálové. ()