Laura a Massimo se vrací na scénu v ještě lepší formě. Situaci ale milencům komplikují Massimova rodina a záhadný muž, který se uchází o Lauru. (Netflix)

TheKniGht

60% **** (Na tento film by se neměli koukat frigidní lidé, nebo lidé bez intimního vztahu pak by mohlo být hodnocení dobré ) Skvělý lehce erotický film jak má být, na to že to není americké produkce, tak za mne skvěle! Sympatický a přitažlivý herci, dobré scény, dobrá hudba i kamery, klasicky dobrý oddechový film takových filmů by mohlo být více a koukat na to méně hloupých lidí a bude dobré hodnocení.Erotický film kde se svádí dva lidé a mají spolu sex s pěknými herci a hudbou, o tom film je !!tak samozřejmě je tam špatné hodnocení to že očekával nekdo asi něco jiného jako většina lidí si myslela že kouká asi na Sněhurku od Disneye nebo na horor masakr motorovou pilou asi 🤷‍♂️ kdyz pak daji spatne hodnoceni a jsou Překvapeni,kdyz nemam nektery Žánr ve filmu rád, tak se buď na nej nedívám a nebo nehodnotím protože už předem vím o čem ten film bude podle obrázku podle traileru podle popisu … ()

Spiker01

První díl mě svým zvráceným způsobem vlastně celkem bavil a přišel mi jako lepší a odvážnější verze Padesáti odstínů, které byly úplně k hovnu. Dvojka sice přesně ví, že diváci chtějí tolik sexuálních scén, kolik to jen jde, ale čeho je moc, toho je příliš. A v druhé půlce se to zvrtne už do úplné parodie a to ještě čekám, že trojka vůbec na TEN konec nenaváže (stejně jako mi bylo připomenuto, že dvojka nenavazuje na jedničku). Snad jen ten Simone Susinna mě tu bavil. Do černé nepůjdu, na druhou stranu čistý průměr a přestřelená míra rajcovnosti. ()

Anet21 odpad!

⚪Ak prvý diel aspoň spĺňal parametre filmu, dvojku možno označiť iba ako zostrih hudobných videí či porno, z ktorého vystrihnete sex a zostanú len hrané scénky. Oboje nemá žiadnu úroveň, aj slepý spozná, že už minúta sledovania je premárneným časom a brať vážne to nemôže ani tá najzúfalejšia štyridsiatnička.⚪Prvú hodinu tvoria iba za sebou veľmi zle nastrihané hudobné videá, teda obrazy kadečoho s hudobným popovým soundtrackom, scény na seba často ani nenadväzujú, objasnenie záveru prvého dielu (tunelová scéna) sa nekoná, scenárista si absolútne neláme hlavu s logikou, čiže v jednej scéne má herečka krátke blond vlasy, v druhej už dlhé hnedé a nijako sa to nekomentuje, rovnako to, že hrdinka slúži iba ako matrac a diera pre hlavného hrdinu má byť považované za sexi romantickú fantáziu (???) a to, že o sebe hlavné postavy nevedia absolútne nič, keďže medzi nimi okrem sexu neprebehol jeden zmysluplný dialóg je čerešnička.⚪Aj tie najhlúpejšie romantické filmy a knihy z červenej knižnice pôsobia proti tomuto filmu ako vysoké umenie. Je viditeľné, že komerčný ,,úspech" jednotky chcel niekto veľmi silno ,,vydojiť," a tak sa snažil pridať v dvojke ešte viac bizáru, ktorý v jednotke ASI zaujal. Takže hneď prvá scéna je erotická, a potom pravidelne asi každá druhá, pričom už po prvej začne tento ,,trend" súdneho diváka pekne s*ať a ostatné radšej, pre zachovanie si zdravého rozumu, preskáče.⚪ Záver s mafiánskym vybavovaním si účtov je už vyslovená (nechcená) paródia, spomalený záber utekajúcej a postrelenej hrdinky je v kontexte filmu pre diváka skôr uspokojivý.⚪Ako bizár na jedno líné nedělní odpoledne dobré, miera smiechu a cringeu je asi na rovnakej úrovni. Kto tvrdí, že napr. The Room je najhorší najvtipnejší film, mal by si pozrieť toto a isto zmení názor. Kto k filmu pristupuje s vážnosťou, Pán Boh mu pomáhaj.⚪ ()

Amalberga odpad!

"Film" vypadá, jako kdyby někdo filmařům zadal natočit velkorozpočtovou reklamu a porno. A na pozadí této reklamy (snad v každé scéně jsou jiné sluneční brýle, mafiáni nosí drahé značkové hodinky, detailní záběry na značku Ferrari atd.) se v náznaku odehrává cosi jako děj ve schématu: sex - postavy řeknou pár vět - montáž - sex a pořád dokola. Jediná pozitivní věc jsou krásné záběry okolní krajiny, až se mi zachtělo jet do Sicílie. ()

TedGeorge odpad!

Milenci Laura a Massimo jsou zpět a znovu si to rozdávají úplně všude. Pokud jste masochisté, kteří schválně konzumují špatné filmy, nebo jste prohráli sázku a rok se nesmíte dívat na porno, sequel 365 dnů vás asi uspokojí. Všichni ostatní utíkejte pryč, protože polská „romance" je ještě horší, než si myslíte. Netflix by se měl sakra rychle vzpamatovat. ()

• Pláž, na kterou vezme Nacho (Simone Susinna) Lauru (Anna-Maria Sieklucka), je Cala Luna na východě Sardinie. Když říká, že se tam dá dostat jen po moři, nemá úplně pravdu. Na pláž vede stará turistická stezka. Dá se projít jen v obdobích sucha a cesta trvá asi 6 hodin. (Ficik)
  • Záběry s Lamborghini Urus byly točeny u města Cala Gonone. (Ficik)

Časové pásmo bylo změněno