Zombi Holocaust

• Itálie Zombi Holocaust (více)

Zombie! Kanibalové! Šílený vědec! Tento film má vše, co správný fanda hororu potřebuje štěstí. Malý, zdánlivě idylický ostrov kdesi ve východní Indonésii se stává dějištěm strašlivých událostí. Šílený doktor O´Brien zde ve svých laboratořích provádí nelidské pokusy s nevinnými domorodci i jejich mrtvými těly. Situace se vyhrotí po příjezdu čtyřčlenné expedice, pátrající po tajemném božstvu zvaném Kito. Vše směřuje k nevyhnutelnému střetnutí zombie s kanibaly! (oficiální text distributora)

Rodriguez

Zábavný a vtipný horor, u kterého se 100% bát nebudete. Název sice působí strašidelně, ale to je asi z celého filmu vše. Dialogy a zápletka působí dost jednoduše, nemluvě o na"maskování" zombíků a kanibalů. ()

fantoci

Bylo by pokrytecké psát k tomuto filmu nějaké odsuzující komentáře, shazovat jej a přesto jej cíleně vyhledávat. Samozřejmě to žádný kulturní zázrak není a tento styl filmů nikdy nebude, ale ve svém žánru je to klasika. V podstatě odpadový film se postupem času stává hodnotnějším. Jistá česká společnost se nyní rozhodla vydávat celou řadu obdobných horrorů a zaplnit tím tak díru v našem distribučním světě. Je to film plný nelogického chování, povinného křiku, přihlouplých dialogů, krve a vyhřezlých zakrvácených vnitřností. Pokochejte se touto kulturou a pobavte se. ()

Raven0

Vcelku zbytečný film, ve kterém mě zarazila až možná trošku velká podobnost s filmem Zombí 2. Není to úplná nuda, herečky jsou hezoučké a mile hambaté, nápad spojit zombí a kanibaly byl správně béčkově ujetý, ale příběh a vše ostatní stojí za hovno :-) ()

Beky odpad!

Možná, že v letech dávno minulých bych byl nadšenej, jenomže my jsme teď úplně někde jinde, proto omyl na který jsem se díval nedávno, respektivě včera, jenže včera to bude jen dneska, pak už to nebude platit:))...se nedá ohodnotit jinak než totálním odpadem po všech směrech, nebudu se rozepisovat, nemá to vůbec smysl!! Jednou větou: Přeju si, aby tento film nebyl nikdy natočen!! ()

demented

Vrelo súhlasím so všetkými. Kríženec Zombi 2 a Cannibal Holocaust, odfláknuté masky, uspávací dej, strašní herci...ale aj zábava.Najviac ma pobavila scéna, kde ten domorodec vyskočí z okna. Že následne vidíme padať figurínu, je jasné každému. Ale keď sa tejto figuríne pri dopade na zem odtrhla ruka a odletela, tak to ma skutočne dostalo :) Čistý TRASH. ()

drackula

Tak tento film vykradol prakticky všetko čo bolo po ruke /Cannibal Holocaust, Zombie 2/, pridal šialeného vedca /pripomína toho z Ostrovu Dr. Moreaua/ a priam surovo poňaté gore, avšak výsledok je hrozný. Zombie vyzerajú trápne - chvíľu chodia ako mátohy, chvíľu skoro bežia. Herecké výkony sú hrozné a záver z kategórie WTF!? je klinec do rakvy tohto horrorového zlepenca.20 % ()

MiaMoonlight odpad!

Tenhle film by si zasloužil absolutní dno filmového smetiště. Marně si lámu hlavu s tím, jak může mít tak vysoké hodnocení když sem se celých 84minut nudila jako u žádného jiného filmu. ()

Jello Biafra

Neskutočne zhovadilá vykrádačka filmov zombi 2 a cannibal holocaust, ktorá pôsobí ako paródia týchto filmov. Dokonca sa mi zdá že nemocnica šialeného doktora je tá istá v akej natáčali zombi 2. Masky zombií aj ich pohyby vyzerajú ako z filmu Plan 9 od Eda Wooda. Chvílu sa koliebajú a inokedy zasa priam šprintujú. Skrátka je to bieda. ()

sedm.1

Bomba!!!Gore prvního stupně.Samozřejmě,samotný příběh je opět až to na druhé až třetí koleji,ikdyž zde na rozdíl od ostatních filmů s touto tématikou neni úplně primitivní,ale každopádně jde o to největší a nejlepší italský gore,co jsem mohl vidět.Takové Cannibal Holocaust i Zombi 2 strčí do kapsy jak nic.Rychle se jde na věc,jedno gore,druhý gore,pár minutek pauza a pak už se to valí jak blázen.Krvavý efekt střídá další a další,všechny na docela slušné úrovni.Ani herci zde nejsou tolik přehrávající a toporní a další velké plus,autoři se zde vyhnuli kreténskému znázorňování porcování zvířat.Prostě krvavý nášup,plný vnitřností,zombíků,kanibalů,sekání,řezání,vše v tom nej hávu italského gore žánru. ()

folklorman

Toto dílko je do jisté míry ovlivněno Fulciho filmem ZOMBI 2. Dokážu přivřít oči nad tím, že asi dva záběry jsou přímo z jeho filmu a celkové prostředí natáčení je úplně stejné, ale i tak nám film dává dost jiných věcí k vidění. Gore efekty se tu rozhodně nešetřilo. Také kombinace zombie a kanibalů je celkem slušná myšlenka. Přeměna člověka v zombí je taky zajímavý lékařský proces. Na filmu je i pár viditelných chyb (např: mrkající mrtvola v márnici nebo figurína s odpadající rukou). Masky, makeup a celkově vizuální režie nesahá Fulcimu ani po kotníky. I přes nedostatky je to dívatelný film, který doporučuju pro lidi milující klasické horory z osmdesátých let. ()

vitekpe

Ja myslim, ze je to proste bozi...pokud tedy vite co cekate. To znamena trochu nahoty, trochu kecupu, trochu nasili, spatne herecke vykony, naivnoucke dialogy, jakobyprales, jakobydivochy, jakobyzombie, jakobykanibaly, sileneho vedce, dobrodruha - hrdinu atd. Ja byl proste spokojen nadmiru. :) 3+ ()

misstake

Začíná to docela slibně - Mrtvole v márnici nemocnice někdo uřeže ruku, kterou si zvesela odnáší domů na hraní. Pak se to ale zvrtne a film už jen kopíruje Fulciho Zombi. Z velkoměsta se plavíme na Moluky a setkáváme se s veselými kanibaly a nudnými zombíky. Postavy se chovají nelogicky, mluví jako kdyby všichni spadli z nemocničního stolku v nemocnici s moluckými praktikanty a jak by řekl klasik Pomo, Fulciho Zombi je proti tomuhle skvostu Schindlerův seznam:-). Takže není pravda ani to, co píšou někteří uživatelé, že je to dobrý film pro fanoušky zombie béček. Na druhou stranu místy je to vtipně špatné... ale těch 76 Kč je možná fakt škoda... ()

Slimak

No jako vždycky že....každou chvilku nějaká ta nahotinka nebo koza,zombíci a trapní hrdinové.Zombi vypadaj v obličeji nak votlemený jeleni nebo žabí předsedové rybníka...a za to hvězda...druhá za tu pěknou scénku s lodním šroubem... ()

Adramelech

Kombinace zombií a kanibalů, to se ve své době muselo lidem líbit. Já bych děj obohatil ještě o výsadek pěkně drsných mimozemšťanů. Když už to má být guláš, tak pořádný! Trvalou hodnotou filmu dodnes zůstávají svlékací scény, jakkoli jsou do děje začleněné poněkud neorganicky. Ale ženy dělají ze svých vnitřních pohnutek různé věci a nezřídka se i svlékají. Nepatřím k divákům, kteří by si na to stěžovali. Jedna hvězdička za krasavice z osmdesátých let. ()

TERRORDROME

Začína to dobre, šialenci, kanibali a partia kreténov špacírujúcich sa po ostrove. Akurát tých zombíkov tu veľa nie je, celým filmom sa len tak pár mihne a vyzerajú ako kanibali s leprou čo majú na ksichte nacápanú plastelínu. Gore efekty ( pitvanie a žranie ľudí ) sú dávkované v pravidelných intervaloch a majú dostatočne nechutnú kvalitu. Najlepší efekt vo filme je jednoznačne hlava zombíka rozmrdaná motorom z člna. Len škoda že všetky tie brutality boli nahustené už v traileri ktorý som videl dávno predtým a film už nemá čo prihodiť. Scenár a dialógy sú samozrejme naprosto dementné, s tým treba rátať, ale čo film fakt zráža je strašne ( a typicky taliansky ) odfláknutý, záver po ktorom už ostáva len si znechutene odpľuť, že to taliani opäť raz kvalitne dosrali. ()

Paldiny

Finále bolo veľmi slabé, tiež sklamali zombíci, čo mali byť ťahúnom a okrem toho, že vyzerajú na smiech, sa vo filme prakticky nevyskytujú. Po 24 hodinách pamätám len jeden trash okamih s motorovou vrtuľou v gebuli. Navyše vôbec nežerú, iba plnia funkciu, s akou v zombie filme začínali, a teda ľahká pracovná sila. Toť zásadné negatíva a teraz zvyšok. Kanibali! Až na záverečný nešťastný twist sú fajnovo vyšinutí, neustále hladní a vždy majú po ruke mačetu. Kamera neuhýba, dopraje detailné trhanie ľudských tiel, vydlabávanie očných jamiek a všetkého toho, čo sme už videli, ale na čo sa fanúšik subžánru vždy rád znovu pozrie. Napätie miestami funkčné (pacient na lôžku), dokonca sa tu vyskytuje príbeh, síce s kostrou bezstavovca, ale pozornosť udrží. Hlavný herec sympatický, hlavná herečka krásna a čo si budeme klamať, Talianka, takže so záujmom zvečniť to, čo jej príroda nadelila. Škoda iba nešťastne odfláknutého finále a žiadnej férovky hľadošov. ()

tenebrae86

Strašně špatný film. Souhlas s uživatelem giallo, i trash se musí umět natočit a Marino Girolami holt není žádný Deodato a už vůbec ne Lucio Fulci. Což o to, první asi půlhodinka v New Yorku má super atmosféru a několik solidních hnilobných chuťovek, bohužel přechodem do džungle se celý film pokazil. Jasně, časté gore a praktické efekty jsou libové, všechny jsem si pustil minimálně dvakrát, masky zombíků taky pěkné a nápad vytváření oživlých mrtvol pomocí šílených lékařských experimentů se mi zamlouval. Nejvíce se mi asi líbila drsná scéna vivisekce jedné z dívek, ale jako celek je to natočeno hrozně nezajímavě, špatně sestříhané, toporně zahrané... Působilo to na mě víc amatérsky, než je u takových filmů zdrávo. Zombi 2 i Cannibal Holocaust tenhle film zkrátka kvalitou mnohonásobně převyšují, ale žánroví fanoušci se i tak samozřejmě pobaví. A u filmů hodnotím především zábavnost, takže za mě 70%. ()

wampire23

Heh. Toto je filmík pre priaznivcov naozaj béčkových hororov plných gore scén s minimom deja. Kde inde môžete vidieť zombíkov, kanibalov a šialeného vedca v jednom filme?:D. A samozrejme happyend na koniec. ()