Bývalý golfový profesionál, dnes outsider, Roy "Cink" McAvoy (Kevin Costner), je majitelem zanedbaného golfového hřiště u městečka Salem v Texasu. Tam se přistěhuje psychoterapeutka Molly Griswoldová (Rene Russo), která si tu zařídí praxi. Roye požádá o hodiny golfu, a ten ji ukáže nejen základy hry, ale i svou životní filozofii. Roy se před lety vzdal profesionální kariéry a žije na hranici nouze v obytném přívěsu se svým kamarádem a zaměstnancem Romeem (Cheech Marin). S podporou sympatické a půvabné ženy i svých svérázných kamarádů se Cink rozhodne vrátit se do světa špičkového golfu a dokázat, že už není odepsaná nula. (oficiální text distributora)

tuberaq

Americký frajírek a tvrďák Kevin Costner v klasické roli svého střihu - téměř dokonalý hráč golfu balí psycholožku, která je bohužel zadaná s jeho protivníkem, jemuž se chce pomstít za menší nedorozumění z počátku filmu. Jak americké, ale líbivé a ve spojení s vrcholovým sportem také uchvacující. ()

mad.dog

Velice povedený snímek, ikdyž tu jsou taková klišé typu:,,Tohle se zapíše do dějin tamtoho!!'' atd. Jinak musím plně souhlasit s golfistou, je to film, který si užije golfista, ale i ,,normální'' divák nepřijde zkrátka. Costner si svoji roli užívá a celý film má dobrý spád. Palec nahoru, je to skvělá zábava! ()

insky

Dá sa na to pozrieť, obzvlášť kto má rád golf, ale nie len ten. Costner zvládol úlohu vyslúžilého golfistu celkom fajn, ale....podľa mňa má aj lepšie filmy. Pre mňa je tento film taký priemer. ()

Orphan

Skvělá odpočinková konverzační komedie, na kterou se mohu dívat pořád dokola a stále se u ní stejně pobavím. Vždy si vychutnám všechny dialogy a hlášky jako např. "mozek se mi nikdy do ničeho nepletl" nebo "nejlépe odpaluji 7 železem...to je nejlepší hůl v mým bagu". A scéna s pelikánem mě vždy dostane. Mezi Kevinem Costnerem a René Russo to krásně jiskří a předvádějí skvělé výkony, stejně jako ostatní herci. 5 hvězdiček. ()

joffreydepeyrac

Silné 4 hvězdy za parádní zpracování a neotřelý příběh s úžasnou atmosférou. A trochu možná i za to, že přestože to skončilo happyendem, nebyl úplně sportovní, čímž působil věrohodněji, asi jako u Rockyho. ()

mirika39 odpad!

Aký asi môže vzniknúť film, ktorý je celý o niečom tak nudnom ako je golf... Premýšľam, že nabudúce si skúsim pozrieť nejaké tenisové love-story, kde si 40 minút budú dvaja zamilovaní blázni pinkať tenisovú loptičku a konverzovať pri tom... ()

iggy_pop

Ultra pohodový Costner učí hrať golf Rene Russo a divák si tú pohodu užíva s ním. Film, ktorý vždy poteší a zdvihne náladu. ()

andy60

I když slůvko golf je pro mě cizí pojem, film jsem si docela užil. Romantiky je tam tak akorát, občas slušný vtípek a v závěru vygradovaný souboj mezi dvěma soky na hřišti i v lásce. ()

severiano

Kultovní film každého, kdo někdy držel v ruce golfovou hůl. Není to sice "lamač Oscarů", ale tolik hlášek, které se staly součástí životů mnoha z nás (hlavně golfistů), to se vidí málokdy. Desátéha panáka za večer už si ani neumím představit bez zahlášení "na jemně vyladěného sportovce krůček před vrcholem" :-) Za mě bez výčitek pět hvězd, protože u filmů se má člověk bavit a to tento film splňuje dokonale. A navíc je to prostě srdcovka. ()

evita_

On bol tak strašne rozkošný a tak strašne milý hulvát, že som až nechápala....Pre mňa by bol výber medzi ním a tým arogantným debilkom so šiltíkom jednoznačný. A našťastie to pochopila aj Rene. Romeo príjemne dotvára celú partičku a skutočne som Royovi po celý čas držala palce, že turnaj vyhrá. Aj napriek tomu, že turnaj ako taký nevyhral, skutočným víťazom bol len a len on. Po všetkých smeroch. ()

albyyy

Skvělý film z golfového prostředí, který zaručeně bude bavit i "negolfisty". Perfektní Kevin Costner se spoustou skvělých hlášek, které ocení především hráči golfu. Jedná se o jeden z nejvíce realistických filmů z golfového prostředí, který jsem kdy viděl. Konec filmu je na americký film poněkud překvapivý. ()

Sejkorka

Znám dva mnohem lepší filmy z golfového prostředí (Legenda o slavném návratu / Golfový sen - oba mám za 5*). Tenhle - 65 % ()