Brutální město (1970)

Děj trošku hloupý, zápletka pitomá. Snad jen pro velké fandy Charlese Bronsona. Moc pěkná ženská dokáže zničit i trvrdýho chlapa. Za zmínku stojí povedená Morriconeho titulní melodie, je tvrdá a nekompromisní jako Bronson. Závěr drsný jak šmirgl.

Dokolakolem (2016) (pořad)

Na můj vkus moc dacanské, komentář Čtvrtníčka místy skoro až buranský. Čtyřkolky mi vadí, i když jsou na nich vozíčkáři. Od půlky seriálu je to trochu lepší.

O Kanafáskovi (2004) (seriál)

Takovou hovadinu už jsem dlouho neviděl. Tímhle krmit děti....... hrůza.

El Condor (1970)

Náznaky humoru a častá střelba, výbuchy. Ale na dobrý film je trochu málo, scénář je ubohý, děj nelogický, namachrovaný černoch ve westernu neuvěřitelný a prkenný. Je to děsná slátanina a chudák Lee Van Cleef tu ze sebe dělá šaška.

Kořist (1971)

Automobilová honička je opravdu povedená, prostě nářez. Belmondo zase frajer, co stylově udělá sejf se smaragdy a pak se přetahuje s Omarem, zábavný film.

Spása (2014)

Vcelku slušný western, drsný a hezky zvládnutý po vizuální stránce. Ale hudebně ani výrazově to není nic nad průměrem. Nečekejte vtipné hlášky ani nezapomenutelné scény.

Proč žít... a proč umírat (1972)

Vcelku slušná nuda, jediná věc, proč se vyplatí film vidět, je výborný Bud Spencer. Jako ulhaný a přesvědčivý zlodějíček zvedá film z prachu.

Už je tady zas (2015)

Opravdu jsem se zasmál, zvlášť první třetina filmu je výborná a kontrast Hitlera a dnešní doby funguje perfektně. Vtipné zamyšlení nad současným Německem.