František je děvkař (2008)

Myslím že tímhle stylem by František díru do světa neudělal. Film který se dal vidět, ale souhlasím že jednou to stačilo.

Mamma Mia! (2008)

Opravdu se jedná o prostoduchý zpívaný film s pohodovou atmosférou, hezkými slečnami a statnými hochy, mezi kterými pobíhají trochu zmateně postarší dámy. Nakonec jsem se ale v některých chvílích dobře bavil a přistihl jsem se s úsměvem na tváři v místech, kde jsem to opravdu nečekal. Abbu mám rád asi tak středně, takže za 3.

Bobule (2008)

Mám rád víno a pohodu na mě tento film rozhodně seslal. I já jsem se na chvíli zasnil a chtěl se v okamžik stát vinařem. Přestože si role jihomoravanů zahráli pražští herci, výsledek je slušivý, obrazy a přelety krajinou jsou fascinující a melodie líbivé. Je to komedie, nemůžeme brát všechny zápletky filmu reálně. Tak jsem tento film bral i já.

Zohan: Krycí jméno Kadeřník (2008)

Některé scény mě fakt bavily. Jiné byly zase Sandlarovsky trapné. Až na ten americký závěr ale na mě udělal film pozitívní dojem

Kung Fu Panda (2008)

Roztomilé, docela zřejmá a vtipná inspirace japonskými filmy.

Princezna ze mlejna (1994)

Jedna z hezčích pohádek za dlouhou dobu. To musím uznat

Nelítostný souboj (1995)

Nádhera. Skvělá režie, výborně zahrané. Nejlepší z filmu hodnotím vygradované zvraty, které posunují děj dopředu. Lituji že jsem se s tímto snímkem nesetkal dřív. Konečná scéna perfektní, akorát jsem v poslední chvíli fandil De Nirovi. Smutný tedy konec pro mě, ale konečnému pocitu z filmu leda přidal.

2 dny v Paříži (2007)

Vcelku podařená konverzační romantická komedie. Některé dialogy skvělé, jiné zase trapné a ujeté (s rodiči). Julie Delpy má dobrý výraz, ale vedle Adama Goldberga trochu zaniká.

Gauneři (1992)

Velmi podařené, ale Pulp fiction stále vede.