Interstate 60 (2002)

Pěkný film na odlehčení, jehož myšlenka je mi opravdu velmi blízká. Ano. I já jsem zastáncem názoru, že život není předem nalinkovaný a osud si vybíráme každý sám. Bravo.

Klimatické zariadenie má poruchu (2005) (TV film)

Velmi zajímavý pohled na ekologickou problematiku. Sice se stále mluví pořád o jedné věci, ale mnoho lidí by tento dokument potřebovalo vidět.

Králové ro(c)ku (2006)

Oceňuji pěkné melodie a některé nápady, ale jinak mi film připadal poměrně přeplácaný a často až příliš velká laciná parodie.

Sbohem, baby (2007)

U tohoto snímku jsem nabyl pocit, že každý záběr, který se na plátně objevil, jakoby tam opravdu patřil. Casey Affleck je rozporuplná postava. Jeho kladný hrdina, který se během celého snímku hrne za dosažením pravdy na konci filmu vystřídá skoro bezcitný zastánce práva. Každopádně morální dilema na konci filmu je velmi dobře zahrané a zrežírované. Klobouk dolů, pěkný film.

Drž hubu! (2003)

Pěkná a vtipná komedie, prdící polštářek mě rozesmál na pěkně dlouhou dobu.

Láska přes internet (1998)

Pěkná romantika. Moje oblíbené herecké obsazení. Tento film se prostě nemůže nelíbit.

Byl jednou jeden... život (1987) (seriál)

Milujte se a množte se. Skvělé, nápadité, skvěle namluveno a hezky nakresleno.

Samotář (2008)

Pro mě pěkný a citlivý příběh se slušnými hereckými výkony = vcelku hezký, ale jinak průměrný film.

Kostičky (1994) (pořad)

Nevím. Tenhle pořad jsem viděl až ve starším věku a připadal mi hrozně primitivní, i když konec, ten teda psal.