• Rodinný

Vij (1967)

Velmi dobra praca s kamerou,aj vizualne je to pekny zazitok...len keby to malo trochu strasidelnejsiu atmosferu.A Natalya Varley ukazala celkom fajnove pantomimicke schopnosti ;)

Spalovač mrtvol (1968)

Tento film si navzdy zapamatam ako diabolsky monolog Rudolfa Hrusinskeho plny tem zivota,smrti a rozoberanim ideologii.Psychologicky velmi narocny film s velmi horuckovitov atmosferou ktoru dotvara Milotova kamera (rybie oko ftw) a psychopaticka hudba.Po vsetkych strankach dokonale dielo. PS:Hodinu pred tymto som pozeral Beningniho Zivot je Krasny.Vytvorilo to fantasticku a az mrazivu kulisu pre Spalovaca Mrtvol...

Oscar (1991)

Velmi prijemny a jemny humor spolu s dynamicky sa vyvijajucim dejom a Sylvester Stallone.Oscar mi spravil velmi dobru naladu.

Četa (1986)

Z trojice mojich oblubenych filmov z Vietnamskej vojny (Apocalypse Now,Full Metal Jacket a toto) je Platoon najemotivnejsi.Adagio for Strings je velmi silna hudba a dotvara obraz vojny a hlavne je dobre nacasovana.V celom filme je citit ze Oliver Stone je veteran z vojny,ten pocit ktory prevladal pri sledovani Platoonu chybal pri ostatnych spominanych filmoch.

Tanec kostlivců (1929)

Poriadna pecka.Na svoju dobu velmi pekna animacia a stylisticky bravurne prevedene.

Gauneři (1992)

Velmo dobre.Hlavne na to ze to je debut.Herci su dost uveritelny,scenar excelentny a aj praca s kamerou je vyborna.Velmi pekny zaciatok ale ja davam prednost Pulp Fiction ;)

Černá kniha (2006)

ech no....je to take nemastne neslane.Typicky tu su Verhoevenove nahotinky (velke plus ;)),a aj trochu nasilia ale to nedopomoze k tomu aby bol tento film nadpriemerny zazitok.Neviem co to je,ale Verhoeven si tusim nieco zabudol v Amerike.Dalo sa to pozerat,ale znovu by som si to asi nepozrel.A Carice pekne spieva ;)

The Angry Video Game Nerd (2004) (seriál)

Velky filmovy fanatik James Rolfe spravil fakt vydareny serial.Na to ze je to amatareska tvorba tak je velmi kvalitna zabava.

Časové pásmo bylo změněno