Perfektní plán (2010) (TV film)

Vhodné na nudné večery. Trošku si říkám že by si Emily zasloužila lepší volbu na filmy, ale zase to není moc dobrá herečka. Je jen moc hezká a to u filmu není žádná velká výjimka

In the Blood (2014)

Celé to stojí na Gine, což není špatný nápad, až na to, že to nemělo děj. Taky chybělo víc MMA soubojů, ke kterým je předurčena...sorry ale slaďárny dělat fakt nemůže. Jinak slušné

X-Men: Apokalypsa (2016)

Bylo to hodně akční, ale spíš průměr. X-Meni updají a tady je důkaz. Na druhou stranu to přineslo to co jsem očekával, takže jsem vlastně i spokojený

Neerja (2016)

Film určitě přikrášlili jak to šlo. Nedivím se tomu, nicméně to nemění nic na to že Neerja byla hrdinkou v právém slova smyslu. K únosu letadla došlo v roce 1986, ale až teď je natočet film o jejím hrdinském činu. Trošku pozdě, ale přece.

Padesátka (2015)

Nudná píčovina, tohle snad ani nemysleli vážně. Česká kinematigrafie jde do hajzlu 1*

Funny Games USA (2007)

Nebýt tam té pretocene scény která se tam absolutně nehodila a udělala z toho frasku, bylo by to dokonale

Koza (2015)

Trošku zbytečný film a ne moc dobře natočený. Bývalý boxer ze kterého se vlastní vinnou stala troska. Připomíná mi to dětskou herečku ze které se stala fetka. Pak ji natočili jak bere a ona hned velká hvězda která fnuka. Podle mě už je dnes kaput a s tímhle zázračným boxerem to dopadne stejně

Noční jízda (2013)

Buď je to hodně nezáživné, nebo naprosto dokonalé. Rozhodně je to one men show. Nikoho jiného než Hardyho ani nezahlídnete (až na pár dělňasů makající po silnicich - ne není to jako u nás, kdy se končí po obědě). Tomík si střihnul naproso odlišnou roli než na kterou je zvyklí. Nakonec výborně zahrané, film má krásný, logický děj a přitom tak obyčejný. Já nelituju

Zbrusu Nový zákon (2015)

Pěkné poetí, ale můj šálek whisky to nebyl. Spíš chvílema utrpení i když pár scén se rozhodně povedlo. Čekal jsem spíš Francouzksý vtip, který oni teda umí, ale tohle nebylo moc vtipné. Klasická satira

Bod zlomu (2015)

Příběh hodně připomíná první díl rychle a zběsile. Podla, láska, jsem v tom dobrej, jdu k vám a ejhle oni fakt dělaj co si myslím. Klasika, nic zvláštního. Až na ty sporty. Pro sportofila jako jsem já to je pochutnáníčko. Jinak bych dal míň než 3. Trošku, nebo docela dost zklamala Teresa Palmer a hlavního "hrdinu" vlastně ani neznám. 3*