Čarodějnice (2015)

Upřmíně jsem se do kina těšil. Čarodějka, horor, navíc v dobré společnosti....a bože co to bylo za píčovinu ? to jako myslíte vážně ? vždyť se tam furt modlili jak magoři a všechno sváděli na kozla - což přiznám, že jsem ani nevěděl, že je to symbol ďábla...ale fakt 4 a 5 hvězd ? byl jsem jak v kostele a zasmál jsem se až úplně na konci. Tragédie fakt, pokud jste ateisti, nechodit, bude vám zle jako mně. Jediné co uznávám, byli herecké výkony. Zbytek ostuda

Kořeny (1977) (seriál)

Díval jsem se na to jako malý. Díky tomu seriálu rozhodně nejsem xenofobní i když dnešní politická situace mě trošku obrací.

Operator (2015)

Čemu se to Ving Rhames propůjčil ? taková kokotina se zrezivělou Bartonkou...taky nevím co se s ní stalo, že nikdy nebyla herečka to vím od dob O.C., ale byla alespoň hezká. Osonovi jsou asi rádi, že jim na to vůbec někdo dal peníze. Jako sorry, ale tohle by mělo být skoro i trestný

Creed (2015)

Nebudeme si nic nalhávat, jednoznačně to je lehká kopie prvního dílu Rockyho, ale opravdu lehká. Zatímco Rocky rozdával porádné rány a nešlo o žádnou hru, tady to bylo spíš takové oťukávání. Na rovinu, Sylvester exceluje. Bez něj by to byla nuda, hodně "kritiků" říká, že neumí hrát, ale tady hrál a opravdu dobře.

Citizenfour: Občan Snowden (2014)

Nebyl by to tak zajímavý dokument nebýt hlavního "hrdiny" Ed se pustil do ohromného boje a furt nechápu, co ho k tomu vedlo. To že velký bratr je, se ví hrozně dlouho a až na pár vyjímek (jako je Kevin) na to nikdo moc prstem neukazoval. Prostě s tím žijeme, Ed se však rozhodl dodat k tomu i materiály. Taková sebevražda. Kdo z nás by to udělal ? Navíc kam to vedlo ? vůbec nikam. Lidi si nezačali plošně instalovat Tor, nebo nepřešli na šifrovanou komunikaci možná s malou vyjímkou Jabbera. Stále se používají zdrama cloudové úložiště a nikoho nesere, že do telefonu říká slova jako "prdel", "chcípni" nebo "policajt" v jedné větě. Takže milý, Ede ať byl tvůj projev jakkoli hrdinský, jediné co změnil, je tvé bydliště.

Spotlight (2015)

No jasně tak se tu musel objevit film o prcání bez příznaku "péčko", jestě čekám na další, který bude stejným způsobem vysvětlovat "shnilá jablka" u největší mafie světa. Nejsem křesťan, nejsem věřící a jsem stoprocentní ateista, za což by mě prakticky v USA ukřižovaly, kde je něco takového považováno za horší, než holokaust. Ale stejně za to budu vždycky rád, alespoň nemám díru v prdeli jak po granátu.

Symptom Pandorum (2009)

Upřímně jsem čekal, že to bude lepší. Spíš než do přežití jde o psychologickou hru, což není špatný námět, ale nějak extra to nezaujme. Hodně tomu přidala role xeny Antje, takže to ve finále bylo koukatelné.

Grimsby (2016)

Krutá, nechutná komedie. Nejprve jsem si říkal, že ta sračka snad nemůže mít s akčňákem nic společného, nakonec se to rozjelo ve velkým stylu a i Cohen se zapojil do nechutnýho sloního porna ve velkým stylu. Úžasné, to se prostě musí videt. Jak říká můj kolega, prdel, hrozná prdel :)

Nemilosrdní (2015)

Náhodou úplně boží film. Alban i když má debilní jméno hrál luxusně. Byla zábava ho sledovat a Reno byl prostě Reno. Solidní akčňák a nevěřím svým krásným očím, že má průměrné hodnocení, dostalo se mi totiž nadprůměrné zábavy. Fakt prča

33 životů (2015)

Vlastně velmi dobře natočené drama. Banderas byl výbornej a vůbec všechny hornické role byli skvěle obsazené a zahrané. Trošku mi tam chyběla ponorková nemoc v hlubším smyslu a zrovna u takového národa to musel být mazec. K ději co napsal sám život se ani nebudu vyjadřovat. Hamba všem, kteří to "způsobili"