Koza (2015)

Trošku zbytečný film a ne moc dobře natočený. Bývalý boxer ze kterého se vlastní vinnou stala troska. Připomíná mi to dětskou herečku ze které se stala fetka. Pak ji natočili jak bere a ona hned velká hvězda která fnuka. Podle mě už je dnes kaput a s tímhle zázračným boxerem to dopadne stejně

Noční jízda (2013)

Buď je to hodně nezáživné, nebo naprosto dokonalé. Rozhodně je to one men show. Nikoho jiného než Hardyho ani nezahlídnete (až na pár dělňasů makající po silnicich - ne není to jako u nás, kdy se končí po obědě). Tomík si střihnul naproso odlišnou roli než na kterou je zvyklí. Nakonec výborně zahrané, film má krásný, logický děj a přitom tak obyčejný. Já nelituju

Zbrusu Nový zákon (2015)

Pěkné poetí, ale můj šálek whisky to nebyl. Spíš chvílema utrpení i když pár scén se rozhodně povedlo. Čekal jsem spíš Francouzksý vtip, který oni teda umí, ale tohle nebylo moc vtipné. Klasická satira

Bod zlomu (2015)

Příběh hodně připomíná první díl rychle a zběsile. Podla, láska, jsem v tom dobrej, jdu k vám a ejhle oni fakt dělaj co si myslím. Klasika, nic zvláštního. Až na ty sporty. Pro sportofila jako jsem já to je pochutnáníčko. Jinak bych dal míň než 3. Trošku, nebo docela dost zklamala Teresa Palmer a hlavního "hrdinu" vlastně ani neznám. 3*

Möbius (2013)

Mně se to docela líbilo. Ano bylo to místama suché a určitě ne dokonalé, ale celkově za to slušné. Taková klasická béčková kriminálka, ale to vůbec neva

Pád Londýna (2016)

Jasná střílečka po vzoru prvního dílu. Jinak to asi ani nemělo být. Nač nějaké psychologické hry. Stačí bouchačka Butler a 99 minut zábavy.

V srdci moře (2015)

Ale doprdele, Chris Hemsworth byl vždý spíš svalnatý Thor než herec a podívejme co se z něj stalo. Pan herec. Naprosto dokonalý příběh dokonalého spisovatele se po x té natočil ve filmový trhák a rozhodně nezklamal. Jak jsem rád, že se nemusím živit verlibím tukem. Mě stačí teroristi v mé zemi :)

Zápisník jedné lásky (2004)

Rachel je na romantické filmy jak dělaná. On teda i Gosling pokud zrovna nejezdí autem. Musím ale přiznat, že číst jednu knížku pořád dokola tak si hodím mašli. Ještě že to nemusím dělat :) Ale jo jsem romantik, vážně

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

No dobře no, nadšení jsem musel trošku krotit. Z Batmana udělali nad člověka, kterej zvedá 90kg chlapy jednou rukou, a výzbroj mu dali jak Ironmanovi. Pak se tam oběvila ještě kopající kočka a bylo dokonáno. Sem tam nějaká ta nestvůra se taky povedla a klasický joker alias obchodník se smrtí. Jo prdel to byla :)

Hodný dinosaurus (2015)

Byl jsem na tom s dětma a nelituju. Někdo mi říkal, hlavně na to neber dceru, no nevím proč, nám se to líbilo. Vzal jsem i její kamarádku a když spoiler tam ten malej pračlověk urval hlavu jídlu pro dinosaura, mohli jsme se počůrat smíchy konec spoileru Jasně furt to nemá na nejoblíbenější Frozen, nebo Na vlásku, ale z těch novot, asi jedno z nejlepších