Jen počkej...! (1969) (seriál)

Televizní klasika, kde neustále fandíte vlkovy, aby dostal toho zasranýho zajíce a ono pořád nic. Pro lidi, kteří trpí Džejár komplexem (fandíte zloduchům), jde o hotový očistec. Bez % hodnocení.

M*A*S*H (1972) (seriál)

Ač seriál ztrácí ke konci něco ze svého kouzla, ukažte mi nějaký, který si ho po 200 epizod udržel. 83%

Impérium - Mafie v Atlantic City (2010) (seriál)

Zhlédnuta zatím pouze první série, ale naprostá spokojenost. Především Buscemi. král vedlejších rolí, je božskej. Skvěle ho doplňují Michaelové Pitt a Shannon, stojící na opačné strany barikády. Jsem zvědav na další série. Za první 83%

Království (1994) (seriál)

TOP10. Tahle ujetost, kterou dávali po 22 hodině na ČT2 nemůže a nebude překonána ničím. Natolik atmosférický seriál se jen tak nevidí - dvojice s Downovým syndromem, Udo Kier jako čerstvě narozené dítě, ďábelský Ernst-Hugo Järegård, sanitka, dánština, holčička naložená v lihu, úvodní syrová znělka, krátké shrnutí přímo z úst Larse von Triera a všudypřítomný černý humor se podílel na vytvoření této seriálové perly, která pro svou škodu není moc známá a nedočkala se bohužel nikdy svého zakončení. 92%

Kmotr (1972)

Al Pacino společně s Marlonem Brandem, který se svou vycpanou pusou pro drsnější vizáž, patří k tomu nejlepšímu, co filmový průmysl do této doby přinesl a právem se řádí do TOP 10 filmů historie. 91%

Matrix (1999)

Sci-fi klasika od šílených sourozenců Wachovských. Zcela nový přístup k filmovému zpracování, kterým se od té doby inspirovalo spousta jiných filmů. Ovšem jen jeden je originál. S dalšími pokračováními (ač už ne tolik kvalitními) tvoří jeden z nejsilnějších a nejvýpravnějších sci-fi zážitků všech dob. 93%

Věc (1982)

Starý Dobrý Carpenter. Na datum natočení filmu překvapivě kvalitní triky a masky, které dodnes svou autentičností neztratily nic na své kráse. Hudební podkres typicky Carpenterovský (myšleno skvělý) a k filmu skvěle se hodící. Skvělá atmosféra, která se dá krájet na hodně silný krajíce. Závěr filmu je pak už jen třešinkou na dortu. Jeden z nejoriginálnějších hororů mixnutých s sci-fi vůbec. Legenda. Opus. Skvělost. Doufám, že je konečně poznat, jak tenhle snímek miluju. 93%

Prokletý ostrov (2010)

Nemám rád schizofrenické vyústění, za které se už pár filmů schovalo. V tomto případě to filmu rád odpustím, protože i kdyby to skončilo výbuchem atomové bomby, zbytek filmu byl strhujícím zážitkem. Plno skvělých záběrů a především scénář držící člověka neustále v napětí. DiCaprio je neuvěřitelný a film od filmu se stává oblíbenějším a to jsem ho v době Titanicu nesnášel. 85%

Casino (1995)

Ženská jsou kurvy a Robert De Niro je největší borec všech dob, jinak tenhle film nejde shrnout.