• Thriller

Sleep Dealer (2008)

Film, ve kterém funguje NWO na plný pecky.

Animatrix (2003)

Druhá renesance (nářez!!!), Dětský příběh, Detektivní příběh a Neznámé území.

Vše, co jste kdy chtěli vědět o cestování v čase (2009) odpad!

Jako slabší sitcom by to bylo přijatelné. Ovšem jako vědecko-fantastická komedie je to... Nemám slov. Nechápu, jak tento počin může šlapat v hodnocení na paty filmu Matrix Reloaded nebo snímku Třinácté patro!

Jednotka příliš rychlého nasazení (2007)

Film, který mě hned několikrát NAHLAS rozesmál i v nepříjemném stavu protivné chřipky. Ještě větší sranda než Shaun Of The Dead.

Nová dcera (2009)

Podle povídky Johna Connolyho ze sbírky Nokturna (k dostání v Levných knihách).

Outpost: Black Sun (2012) odpad!

První Outpost je poněkud mdlý horor. Nepostrádá však originalitu: a) vždy vítaný vědecký okultismus nacistů, b) monstrózní přístroj jak z Lovecraftových snů. V Black Sun ustoupil horor do pozadí na úkor nezábavné akce. Škoda ZAJÍMAVÉHO(!) tématu. Dobrý nápad se pod rukama Steve Barkera mění v dementní shit.

Pohřben zaživa (2010) odpad!

Pokud by to byl krátkometrážní celuloid, dalo by se o nějaké té hvězdičce uvažovat. V polovině filmu jsem začal trpět víc než Paul Conroy.

Taxidermia (2006) odpad!

Když si zajdete pozvracenou alejí po víkendové noci na venkov, kde navštívíte suchý záchod a podíváte se skrz vylučovací otvor na zapáchající exkrementy, uvidíte v podstatě tytéž obrazy - ušetříte tak peníze za DVD.

Torrente: Blbec jménem zákona (1998)

Metalák z El Dia de la Bestia Álexe de la Iglesii, tedy Santiago Segura, natočil totálně chlíváckou komedii, ve které si rovnou střihl hlavní roli: upoceného, obézního a zábavně prasáckého Bouřliváka. Ráno, když se vzbudí z vopice, vyveze invalidního otce žebrat na ulici, aby bylo na živobytí; pak profláká den chlastáním, pokřikováním na šikmovoký, černý huby a šlapky, mno a večer se totálně zleje, aby se výborně cítil ve službě, ze které ho dávno vykopli. Spolu s obrýleným sousedem, kterému píchá sestřenku - prodavačku z rybárny, řeší velký případ - pronásleduje drogovou mafii. Já osobně u tohohle filmu řval smíchy. Naprosto mě odrovnala scéna, ve které Bouřlivák objednává jídlo v čínské restauraci a pak také telefonní hovor mafiána v kostele. Naposledy jsem se takhle královsky pobavil jako kluk u italských komedií.