• Romantický

Život je jen jeden (2011)

Pekné. Z nejakého dôvodu som nemala pocit, že sa jedná o Bollywood. Krásne natočené, o tom niet pochýb. Zoye tentokrát neišlo o rovnakú hĺbku a vývoj charakterov ako v Luck By Chance, ale najmä o potešenie očí a podarilo sa jej to - Španielsko ma nikdy nelákalo, teraz by som tam kľudne zašla :) To ale neznamená, že charaktery vyznievajú ako nejaké karikatúry - ešte stále mi pripadali veľmi reálne... akurát boli bohatí :D ** Prvý film, v ktorom sa mi Hrithik naozaj páčil. Katrina Kaif (ktorú som predtým mierne ignorovala) si ma tu celkom získala. A Naseeruddin a Farhan majú tie najsexi hlasy, aké som kedy počula. Recenzia

Bluffmaster! (2005)

Vedela som, že mnohých koniec prekvapil. A tak som počas filmu vymýšľala, ako sa asi skončí. Nakoniec som sa uprostred filmu prešpekulovala k rozuzleniu... a skoro mi to aj vyšlo. Skoro býti kľúčovým slovom :) *Týmto filmom som sa stala Abhiho fanúšikom. *Ritiesh Deshmukh je strašne nedocenený herec. *Boman Irani je ako stále úžasný. *Nana Patekar to na konci s tým dáždnikom zabil :)

Jab We Met (2007)

Imtiaz Ali si asi pozrel Bommarillu a povedal si, že to by zvládla aj Kareena. A nezvládla. Celkom príjemný film, ale nevidím dôvod na všetky tie ovácie.

Kutil Tim (1991) (seriál)

Nechajte si Priateľov a HIMYM a dajte mi Tima, jeho televíznu šou, idilickú rodinu, nindžovského suseda a flanelového asistenta. Home Improvement je moja večná láska :)

Chůva k pohledání (1993) (seriál)

Treba vidieť v originálnej verzii (nie dabing!). Jedna z mojich prvých sitcomových lások. A bavilo ma to od prvej do poslednej epizódy.

Minami shineyo (2009) (seriál)

Prvých sedem epizód to bolo zaujímavé. Potom mi už Go Mi Namine šuchtanie nohami dlhšie nepripadalo zlaté, ani jej grimasy, ani jej plakanie. :) Asi nie som cielovou skupinou pre tento seriál, keďže mi hlavní predstavitelia príliš pripomínali deti. Dopozerala som to, ale s pretáčaním (pretože sa všetko stále opakovalo a život je príliš krátky). Dramatický zvrat ku koncu bol slabý, konflikt vyumelkovaný. Najväčší kameň úrazu bol, že som nefandila ústrednej dvojici - vedľajšie charaktery mi boli sympatickejšie. Musím sa ale priznať, že keď sa Tae Kyung po prvýkrát usmial, tak som si tú scénku pozrela hneď trikrát :) Takže za tie jeho 3-4 úsmevy tretia hviezdička :)

Saamy (2003)

Skorumpovaný policajt, ktorý predsa len má nejaké zásady. Vikramova one-man show (ako aj väčšina jeho filmov) :D

Villu (2009)

Vzdala som to a pozrela som si len hudobné klipy. Boj s cgi kravou bol už nad moje sily. Okrem toho má Vijay nulovú charizmu. Chcela som tomu dať šancu kvôli Prabhuovi, ale ten chlap má čím ďalej, tým čudnejší zmysel pre humor.

Naach (2004)

Strašne sa mi zapáčila hudba, tak som si povedala, že si to pustím. Predtým ma od toho odrádzali mnohé negatívne komentáre na nete. Rozhodne stál za to. Prvý film od Rama Gopala Varmu, ktorý som videla. Realistické, pekné, super choreografia tancov (mix baletu, jógy a stepovania). Abhi hral krásne a Antara Mali skvelo ovládala svoje pohyby. Všetci zúčastnení boli dobrí a naozaj som nevedela, kam to speje a aký bude koniec. Len škoda, že sa režisér príliš zameral na Antarine telo a jej hruď v príliš tesných a malinkých tričkách. Bez podprsenky. Možno to páni ocenia, ja teda nie. Takže "len" 4*

What's Your Raashee? (2009)

Kto má rád Priyanku (ja mám!) a skvelú hudbu (milujem ju!), tomu by sa to malo páčiť. Bhikri Bhikri si zamilovala aj moja kamarátka, ktorá je inak Bollywoodom nedotknutá - album je veľmi rozmanitý a krásny. Priyanka bola naozaj skvelá, len Ashutosh to nejak nezvládol. Dej je dosť riedky, sú tam nezmyselné prvky a celkovo pôsobí ako veľmi dlhá epizóda telenovely. Dalo sa, ale mohlo to byť oveľa lepšie. Premrhaný potenciál :(