Když si Chuck bral Larryho (2007)

Kdy už konečně začnou točit i filmy o nekrofilech, pedofilech a zoofilech? Tyhle jinak orientovaný skupiny, jsou taky normální a chtějí svá práva. Třeba se za pár let dočkáme a budou třebas i zoofilové in a moderní, bo šukat ovečky je tak roztomilé......

Star Wars: Příběhy Droidů (2015) (seriál)

57x lepší než SW poscalci. Nahláškovaný nářez, hromada vtípků. Jen ať pokračují dál.

The Human Centipede III (Final Sequence) (2015)

Ta stopáž byla neskutečně přestřelená a nudná, ubylo morbidností, krve a řezání. Nicméně, to co tam předvedl ten slizkej skopčáckej plešoun, smekám. No a nakonec tam bylo i pár dobrých hlášek. Tož za slabší 2. " Ty bombóny, jsou nějaký slaný"

Noční hrůzy (1993) odpad!

Jozéééf, pro Peruna, cos nám to tam pustil za horor? Žádný zrůdy, krev, lekačky, jen se tam furt nějakej dědek modli hálelůjáá. Freddy Krueger nalíčené, jak nějaká homobukvice z twajlajtu, to nezachrání. A na porno tam bylo málo koz a chvachlí!!! Prostě nudná sračka, ztráta času! Nejspíš se to mělo jmenovat: Noční průjmy!

Koupili jsme ZOO (2011)

Scarletta, tu málo kroutila zadkem, tož iba za jednotku.

Honey (2003) odpad!

Tak tuhle sračku nezachrání ani Džesičina nádherná prdelka.

Somrák s brokárnou (2011)

Kurevsky našlapanej grindhouse, hromada krve, střev a psychytární hudby. Tomu všemu vévodí Rudger s brokárnou, po boku sexy štětky :) Fakt sem si přpaidal zpátky v 80. letech, když jsem u sousedů čuměli na vhsky. Chci další díl.

Dohola (2001)

Pustil jsem si tenhle film po letech, na uctění památky Alana Rickmana, myslím že to byla vhodná volba.

Osm hrozných (2015)

Kentán, nám zraje jako víno, povedlo se mu natočit nádherně syrovej konverzační western. Vizuální orgie, střídá napjatá atmosféra a nechybí ani černý humor. Jako vždy špičkový výkon S. L. Jacksona, zdatně mu sekunduje Kurt Russell. Tim Roth byl tentokrát slabší, radši bych na jeho místě viděl pana Válce. Ovšem neskutečně mě potěšila Jenifer J. Leigh, opravdu správně šílená záporačka a furt vypadá píchatelně, jako za starejch časů Masa a krve :) Kupodivu mi tu ani nevadil ten naČančaný Ťululum. Soundrack se panu Morriconemu opravdu povedl a právem by si osrala zasloužil. Bez debaty sázím 5. hvězd.

Bláznivá vánoční dovolená bratrance Edieho (2003) (TV film)

Film jen o Eddiem? Proč ne. Randy je tu ještě víc dementnější, než v ostatních Griswaldech, Soplík, ještě víc uprděnější a dokonce vyštrachali prapůvodní Audry, z vůbec prvního filmu o Griswoldech. Eric Idle a jeho klasický skeč "nic mi není", který si pamatuji i z Bláznoivé dovolené v evropě, taky potěšil. Tož ty slabší 3. dám.