Vraždící buldozer (2009) odpad!

Co tohle kurva bylo? Čekal jsem že to bude pičovina, ale tohle byl extra řídký a táhnoucí se exkrement!!! Většinou se u těhle filmů pobavím, ale tohle mě fakt jen nudilo, jedna mrdačka s kozaticí to nezachrání :(

Stoker (2013) odpad!

Skříp, vrz...skříp, vrz, skříp, blik, vrz, dýchání nahlas, vrz, krabička s mašličkou, klíčekskříp, skříp. funění. pavouk, boty, Nancy Sinatra a Lee Hazelwood: Summer Wine, skříp vrz, vrz, skříp, skříp, klíček, blikyblik, Naševaše Alenka Vašíčková si honí frndu, skříp vrz, skříp, blik, pavouk, boty. česy čes pačesy, lízat zmrzlinu, blik, a vrz, askříp, hovnivál, skříp, čes, blik, krabička s mašličkou, skříp a vrz, blik, blik klíček, vrz a skříp, dýchání, vítr fouká, vrz a skříp, řemínek, vrz, kečup, skříp, Paní Nikola Děckomužová aspiruje na titul, nejlepší imitátor majkla džeksna. Vrz a skříp, blik, vrz, skříp, vrz, vrz, skříp a blik.Taky Vám ten komentář nedává smysl, milé děti? Nic si z toho nedělejte, jaký film, taký koment. Zajímavé komentáře: Verbal

Apollo 18 (2011) odpad!

Tyhlety rádoby dokumenty s alzhaimerovou kamerou mi moc nejdou přes disky :( Opravdu jsem se měl bát bubu kamínků z nožičkama? Jako vážně? Nudný, nezáživný paskvil a ztráta času, odpad.

Na vodě (2016) (seriál) odpad!

vystížný název Na hovně!

Inherent Vice (2014)

Mír a lááásku všem... barvičky, kytičky, sluníčka...jééééááh :D Neskutečně vyhulenej film, perfektně jsem se u toho pobavil. Pan Jáchym "Wolverin" Phoenix, předvedl životní výkon, Macháček by mu mohl závidět :) A sjetej dentista v podání Marti Krátkýho, stál taky za to. K tomu všemu býborný hippie soundrack a pěkný čičiny, škoda že tohle všechno shazuje nesmyslně dlouhá stopáž. Pěkné 4.

22 Jump Street (2014)

O trošku méně trapné oproti prvnímu dílu a maličko vtipnější. zejména asi proto že Ájs Kostka, dostal trošku víc prostoru a jeho scény, byly opravdu vtipné. Vůbec nejlepší na celém filmu byli závěrečné titulky.Tož lepší 2.

Jump street 21 (2012)

Seriál jsem měl hodně rád. Tohle je jen trapný naČančaný Ťululum a pan Sádlo Hnis. Slabej průměr.

Král temné síly (2003)

Neskutečně nudná chujovina, zajímalo by mě který kretén, to považuje za horor. Dám jednu hvězdu, za vysušený cecky paní Wuhrerový, ale je to jinak totální odpad.

Já a robot (2013) (seriál) odpad!

Já a černý trapný kokot? Zrecyklovaný Já robot, Minority report atd. nic převratného, ani zábavného v téhle splácanině nehledejte. Jako Karlík Měšťan celkem v pohodě, ale ten slizkej negr, je na pozvracení. Nuda, nuda, šeď, šeď...