Městečko Twin Peaks - Epizoda 10 (2017) (epizoda)

Některé postavy a jednotlivé dějové roviny se začínají hezky propojovat, ale zdá se mně to velmi pomalé na to, že je seriál už za půlkou. Ale jinak vcelku velmi zdařilý díl.

Městečko Twin Peaks - Epizoda 9 (2017) (epizoda)

Podobné jako sedmý díl - udělá radost těm, kteří se těší na to co zbylo z původních Twin Peaks... takže "u mě dobrý" :-)

Twin Peaks: ohni se mnou pojď (1992)

Nesourodá tříšť - se seriálem nejde vůbec srovnat (tedy s 1 a 2 řadou), po shlédnutí třetí řady musím říct, že tohle mělo alespoň hlavu a patu. Return už podstatně méně.

Městečko Twin Peaks - Pilot (1990) (epizoda)

Asi nejlepší pilot k seriálu, co byl kdy natočen  !!! Geniální, zábavné, napínavé a tajemné...

Městečko Twin Peaks - Epizoda 8 (2017) (epizoda)

Popravdě, u 7 dílu jsem si oddechl, že se konečně vracíme do Twin Peaks, po tomhle díle to už fakt asi vzdám. Nesrozumitená šílenost, z které já tedy neuchcávám blahem a netetelím se z báječného "nesrozumitelna". Z původního seriálu, až na pár vyjímek... z té původní bezvadné amtosféry, nezůstalo téměř NIC..Všichni co píší, že Lynch je frajer a točí si co chce.... ano máte pravdu, ale bohužel jeho tvůrčí svoboda je vyměněna za nezájem diváků.... a mám pocit, že na to lidi měli koukat, nebo ne ??? 300 000 sledovanost na díl je průser jak vrata.Navíc brutalita je naprosto nechutná a samoúčelná.Toto není mastrspís ale výplod chorého mozku. Lynch je zvláštní, ale toto je naprostá schizofrenie, která není revolucí v televizních seriálech, jako v roce 1990, ale výstřelek někoho, kdo si buď ze všech dělá srandu a to dost pro HBO drahou, nebo je fakt hodně ujetej.

Ruby (1992)

Velice hezky natočený snímek, kterému dominují sympatické dvě hlavní postavy. Jde o hodně konspirativní záležitost. Jack Ruby je líčen jako drsnej, správnej mafián ze "starý školy", takže mu nakonec ještě fandíte. Skutečnost byla asi hodně jiná, ale to se už  nikdy nedozvíme.

Městečko Twin Peaks - Epizoda 7 (2017) (epizoda)

Dle mého nejlepší díl ze všech zatím nových, i když je pravda(i z jiných komentářů), že agent Cooper jako mimoň je už hodně natahovaný a zdlouhavý motiv. Zhruba čtvrthodinový "návrat", výlučně do městečka Twin Peaks na začátku tohoto dílu, mě hodně potěšil... hlavně s odkazy na Lauru Palmer .Původní postavy zde dostávají daleko větší prostor, včetně Dianne, jejíž podobu jsme dříve neznali. U minulého dílu jsem to už skoro vzdával, ale pokud by to pokračovalo jako sedmý díl, budu dost spokojen. Doufám jen, že pravý Cooper se stane už normálním agentem na kterého se těšíme.

Městečko Twin Peaks - Epizoda 6 (2017) (epizoda)

Po šesti dílech stále čekám původní kouzelnou atmosféru z devadesátých let, ale místo ní jsou v šesté části nechutně drastické scény, stejně "nablblý " Cooper - a to už je za námi třetina seriálu... z původních postav se některé jen mihnuly na pár záběrů. Už to skoro vzdávám...:-(

Městečko Twin Peaks - Epizoda 4 (2017) (epizoda)

Čtvrtá část je zatím nejlepší - druhá a třetí mně přišla naprosto šílená a to mám Lynche rád- ale atmosféra původního seriálu je pryč - snad až ve 4 části se to začíná vracet tam, kde to má být.

Městečko Twin Peaks - Epizoda 3 (2017) (epizoda)

Mně se třetí díl líbil nejméně ze všech (zatím 4) nových.... nesrozumitelná nuda, bohužel :-(