Spalovač mrtvol (1968)

Jeden z nejlepších českých filmů. Hodně mě fascinovala kamera a celková cyničnost celého snímku. 96%

96 hodin (2008)

Hodně efektní akční film běžící dechberoucím tempem. Sice bych to snesl zasazené trošku do jiného období, ale to nic nemění na tom, že jsem se ani minutu nenudil. 80%

Ospalá díra (1999)

Stylový snímek. Nevím ani co víc psát... Tohle prostě člověk musí vidět...

Penelope (2006)

Milý snímek, příjemně se na něj kouká. Slušné herecké obsazení. Ovšem, práce mohla být odvedena i lépe. Takhle je to spíš pohádka na pozdní odpoledne. 70%

Já a Ty a všichni ostatní (2005)

Tak tohle byl pro mě hodně divný snímek. Asi jsem ho úplně nepochopil, pokud bylo vůbec co, ale prostě mi to úplně nesedlo. 60%

Nabít a zabít (2006)

Dobe započatý film, který se v průběhu dostává k podprůměrnému příběhu. 55%

Lemony Snicket: Řada nešťastných příhod (2004)

Docela mě pobavil tenhle snímek svým nápadem, paradoxně i kýčovitým zpracováním. K tomu výborný Jim Carrey, kterého jsem ze začátku skoro nepoznal. 78%

Kung Fu Panda (2008)

Tenhle snímek rozhodně není žádnou úžasnou podívanou pro starší. U filmů od pixaru to můžu říct, přinejmenším díky kvalitě zpracování (po technické stránce) a dobrému nápadu. Každopádně podívat se na to není nic proti ničemu. 60%

Mariňák (2005)

Zajímavý snímek a opět zcela jiný než ostatní Mendesovi počiny. Pro mě je to film, který si na nic moc nehraje, syrový, ale dobře koukatelný. 80%

Já, legenda (2007)

Tenhle film se autorům zcela nepodařil. Potenciál prostředí, nápadu je veliký, ale to nestačí. Od snímku jsem neustále čekal něco víc, nic se ovšem nedělo. Na mě moc dlouhá předehra k něčemu, co nakonec nepřišlo. Neřikám že jsem se na to celkem rád nepodíval,b ovšem čekal jsem víc. 65%