Den nezávislosti (1996)

Dnes už klasický sci-fi film, kde patos stříká na všechny strany, a hlášky jsou hlavní zbraní proti neCGI emzákům. Dokonalá porce zábavy a napětí a Pullman je nejlepší prezident historie.

Zachraňte vojína Ryana (1998)

Nejlepší válečný film historie. Úvodních 30 minut bude už navždy legendárních. Nejvíce naturalistická scéna filmové historie se nezapomenutelně vryje do paměti každého, kdo jí uvidí.

Za oponou (2019) (seriál)

Sestava Dejvického divadla se rozhodla na internetu konkurovat svému dalšímu počinu, a to Zkáze dejvického divadla. U něj byl přecijen výsledek o něco lepší, zde to kolikrát vypadá, že potenciál a nápad je, ale chybí finální tah na branku k vylepšení jednotlivých scén. A obsazení Pidrmanové se opravdu nepovedlo.

#martyisdead (2019) (seriál)

Tématicky velmi zdařilý seriál, který ukazuje realitu dnešní mládeže. Nedělejte si iluze, takhle se dnes spousta mladých opravdu baví, a příjde jim to i vtipné.

Manifest - Season 2 (2020) (série)

Už ani nevim, proč se na to furt dívám, asi se trestám za všechny svoje hříchy... Jeden z nejvíce promrhaných potenciálů posledních let

Život je hra - Vzpomenout si na jméno (2018) (epizoda)

Z dosavadních dílů zatím jednoznačně nejlepší epizoda, konečně je i vtipný samotný děj, a nejen hlášky komentátorů.

Život je hra - Sebrat flašku (2018) (epizoda)

Posun v kvalitě opět nahoru, komentátoři začínají více perlit a dávat více hlášek, takže zábava narůstá

Život je hra - Neusnout při pečení pizzy (2018) (epizoda)

Obdobné, jak první díl. Kvalita komentáře předčíla samotný děj. Humorné to sice až tak není, ale každopádně mě dost baví samotný koncept seriálu

Orel Eddie (2016)

Skokanská "konkurence" pro Kokosy na sněhu, kdy se oproti nim film o trochu více vyhýbá humoru a snaží se předložit příběh velkého snílka Eddieho a jeho snu se zůčastnit olympiády. Jako velkého fandu skoků na lyžích mě tento film pochopitelně nemohl minout a moje výtky tak budou v tomto ohledu směřovat jen na historické lapsy, které se ve filmu objevují a kvůli tomu také trochu srážím hodnocení. Pokud se však od nich dokážete odprostit, tak se jinak jedná o velmi pohodový snímek s výborným Egertonem v hlavní roli.