Život je život (2015) odpad!

Poprvé v životě jsem chtěl z kina odejít a lituju toho, že jsem neodešel.

Yves Saint Laurent (2014)

Prostě film, kterej chce člověk po deseti minutách vypnout, ale nějak se kousne a dá to. Unylost sama.

Fotograf (2015)

Všude samá kosatka, do toho naprosto famózní Roden a Málková a za mě čtyři palce nahoru.

Marťan (2015)

Tenhle film by se měl jmenovat „Jak v posledních dvaceti minutách poslat celkem solidní snímek do háje". Finále bylo tak ujetý, že jsem přesvědčen o tom, že Watney nepěstoval brambory, ale trávu, kterou tam spolu se štábem koštli.

Ex Machina (2014)

Kdyby se na Oskarech udílela cena za „Nejnudnější film roku", tak tohle je hlavní favorit na vítěze.

Nevěsta na útěku (1999)

Kdyby nevěsta zdrhla po deseti minutách a naběhly by titulky, tak by se zas tak nic moc nestalo, nicméně celkově to bylo lehce snesitelný.

Sophiina volba (1982)

Blbá volba. Kdybych těch 150 minut se učil háčkovat, tak jsem udělal líp.

Rosemary má děťátko (1968)

Člověk kouká jak chleba z tašky a nestačí se divit, co ten Polanski dal dohromady. Jeden z nejpřísnějších snímků, které mé oko vidělo.

Padesát odstínů šedi (2015) odpad!

Kam to lidstvo spěje! Jestli někdo v devadesátých letech opovrhoval mexickými telenovelami, tak oproti tomuto slintu, to byly velmi kvalitně natočené snímky. Čekal jsem aspoň trochu napětí, jiskření - vždyť se to tvářilo jako rajcovní, až perverzní film. Nebo snad dokonce porno? Ne ne, na plac se dostavila Dakota, která byla sexy a rajcovní jako čert Blekota.

Pohádkář (2014) odpad!

Herzigový to jde na mole, před kamerou nikoliv a scénárista Epstein světu ukázal, že není žádnej Einstein.