Specialisté (2017) (seriál)

Parádní kamera - tragický obsazení.

Divergence (2014) odpad!

Dvojče Šárky Záhrobský je divergentní, její kolega Emanuel byl vytažen z reklamy na Dove a celej ten film je jak z německý produkce. Winslet je tu taky bídná, vlastně je tu všechno úplně tragický. Strašný. 139 minut zabitýho času.

Bůh masakru (2011)

Peakovina. Asi takhle, šestkrát se vrátíme naprosto zbytečně zpátky do bytu, budeme řešit naprosto nesmyslný témata a totálně nějvíc uměle vyvoláme hádku. Spíš nic, než moc.

Tajemství jejich očí (2015)

Po hodině filmu jsem se měl chuť zadávit popcornem, páč tohle bylo trýznění. To je vražda, napsala, akorát v trochu jinym provedení.

Everest (2015)

Chvílema hrozilo, že jsem málem umrznul nudou. A ten telefonní patos tam byl taky zbytečnej.

Gangster Ka (2015)

Chytit se toho Renč, tak se člověk kouká na pořad Na vlastní oči, akorát bez Johna a se stominutovou stopáží. Jsem rád, že tomu tak nebylo, a že se toho ujal Jan Pachl, který bude doufám pokračovat v tomto duchu a točit obdobně kvalitní snímky.

V hlavě (2015)

Kdyby Radost nevypadala jak Palmexman a bylo víc interakcí mezi jednotlivými centry, tak v mojí ústředně uvažovali i o tom, že daj bodování vyšší, leč tomu tak nebylo. Tudíž řekněme, že to byl lehce nadprůměrnej animák.

Humr (2015) odpad!

Papundeklových braků už mé ctihodné oko vidělo mraky, ale že někdy uvidí i tohle, to by mě ani v tom nejbizarnějším snu nenapadlo. Dle tohoto filmu byla snaha proměnit režiséra ve vola, leč bylo pozdě.

Nepřítel (2013) odpad!

Strašná chujovina.

Ano, trenére! (2015) (pořad) odpad!

Hoši, teď jste udělali pět nožiček a příště jich uděláte deset, jo? Vysvobozením je reklama.