Kronika (2012) odpad!

Prvních deset minut je ok, pak je to ale tak strašně strašný, že už to prostě nemůže bejt horší. Celej štáb by se měl za trest odebrat do Mongolska a tam pást ovce.

Lepší už to nebude (1997)

Jo, líbil se mi pes a klasicky výbornej výkon Jacka Nicholsona, ale to je prosím pěkně vše. V Brně jsou z tohohle filmu možná paf, v Praze řekneme, že to bylo dobrý.

Mother's Day (2010)

Hodnocení 70%? A to jako vážně? Vám se ten film pane Horník jako líbil? Pokud patříte do širší rodiny Charlese Mansona, tak vám při sledování tohoto snímku srdce několikrát zaplesá. Paní De Mornay, která typově vypadá jako žena, která hltá každý díl Receptáře prima nápadů, zde podala obstojný výkon. Ostatní herci by neobstáli ani jako komparz ve velkofilmu Víta Olmera z roku 95 - Playgirls. Za ten směšněj závěr si to zaslouží ucmrndanou jednu hvězdu.

Ona (2013)

Jeden zoufalec se zamiluje do robota a člověk to musí 126 minut sledovat. Nemusíme chodit do budoucnosti, obdobní zoufalci se vyskytují i na všech těch cool seznamkách. Žijí v domnění, že si píšou s dvojčetem Scarlett Johansson a ona místo toho tam na druhé straně sedí rozvalená kosatka s hranolkama. Jinak chápu trauma z toho, když zjistíte, že kromě vás randí vaše pc žena s dalšími tisícovkami dalších. To je tak dobrý chytit nějakýho Trojskýho koně.

Last Night (2010)

Eva Mendes má takový grády, že by se s ní vyspal i Ricky Martin a celkově ten film pozvedla do vyšších pater. Jinak ten film byl chladnej jak mrazírna v Mekáči a Keira Knightley má v sobě žáru jako výrobky od Nowaca.

Tělo (2012)

Je vám jasný, že vrahem je zahradník a ona chyba lávky. Španělé opět potěšili. Začínám těm málo provařenejm filmům přicházet na chuť. Stopáž, zápletka, všechno je ok. Doporučuje osm z deseti toreadorů.

Všechny cesty vedou do hrobu (2014)

Kdyby si MacFarlane nehodil ego a zůstal radši za kamerou, udělal by líp. Jo, vypadá sice jako Rin Tin Tin, ale do hlavní role nekňuby měl obsadit třeba Stillera, ten by to asi přece jenom zahrál asi o 90% líp. Jinak některý fóry fakt peckový, pár trapnejch. Celkově je to nadprůměrná komedie, která se toho nebojí.

Zátah: Vykoupení (2011)

Elce pelce, uděláme tři salta a dva kotrmelce. Zlomíme pár páteří, nohy a ruce dolámeme, souboje trochu přeženeme. Je to takovej Tekken Tag Tournament v několika patrech. Škoda jen, že tam není ani o píď nic víc,

Jump street 21 (2012)

Channing Tatum může hrát v reklamě na Old Spice, ale od filmu by se měl držet tak daleko, jako Ebola od Evropy. Jonah Hill je frajer, a svým hereckým umem tahal film kapánek vejš. Nicméně jeden herec v moři komparzistů nic nezmůže.

Na hraně zítřka (2014)

Velké očekávání vzalo za své. Ok, jsem Bill Cage a pokaždý, když se probudím, tak jsem o něco moudřejší lišák. Potkám celkem solidní buchtu, zahraju jí na city a vysvětím jí, že pokud nebude podle mýho, půjdeme oba dva do kopru. Všude se nám do toho hemží trotlouni, bety, alfy a omegy a když tu královnu jebnem, tak zachráníme Big Ben. Jestli se nám to podaří, to není jisté, ale vzhledem k tomu, že máme schopnosti Clarka Kenta, je ta pravděpodobnost celkem vysoká.