Dark - Season 1 (2017) (série)

První půlce série těžko něco vytknout. Skvělá atmosféra, hudba, herci, lokace, prostě všechno. Někdy od šestého dílu to ale celé sklouzne do naprostého guláše. Postavy se začnou chovat dementně, cestujou si časem jak se jim zachce tím pádem se ta atmosféra strachu z "neznáma" úplně vytratí. Příběh přestane dávat smysl a to nejhorší - úplně bezdůvodně se do toho začne sr*t náboženství a začne to celý působit jako taková Hvězdná brána na úrovni.

MOST! (2019) (seriál)

Pro město Most už mám nějakou dobu velikou slabost. Je tak "seversky" ošklivé až má něco do sebe a jeho atmosféra je prostě jedinečná a jedinečný je i seriál, který se v něm odehrává. Vím, že to mělo i slabší chvilky, ale i tak je to možná ten nejlepší komediálně-dramatický seriál, co kdy u nás vznikl. Naprosto zaslouženej kult a fenomén na který se bude dlouho vzpomínat a jehož hlášky přes noc zlidověli po celé ČR. Budoucí klasika!

Mandy - Kult pomsty (2018)

Parádní červeno-černá, osmedesátkově lazená psychedelie s úplně bombastickou hudbou. R.I.P Jóhann Jóhannsson

Predátor: Evoluce (2018)

Občas jsem rád, když si návštěvu kina na poslední chvíli rozmyslim. Tady by mě těch 150Kč hodně mrzelo..

Rolničky, kam se podíváš (1996)

Tuhle komedii si pamatuju jako fajn záležitost na kterou jsem jako dítě rád koukal. Pustit si to takhle po letech jako dospělí v době, kdy všichni pohodlně nakupujeme na internetu je opravdu velkej bizár, ale o to větší zábavá. Smál jsem se nahlas po celý film. Scény kde se Arnold potkává s pánem, co má na hlavě beranici jsou nejlepší!

Jako ty (2015)

Vizuálně a hlavně hudebně vynikající film. S příběhem a závěrem je to už krapet horší. Vlastně je to taková přístupnější verze THX 1138, ale stojí to fakt za to! Na hodnocení nekoukejte...

Anihilace (2018)

Takovej Horizont události, akorát na zemi... Potěšila hudební momentka s Moderat a to je asi tak vše.

Ragnarok (2013)

To hodnocení upřímně nechápu. Parádní rodinnej film se slušnými vizuálními efekty, atmosférou a sympatickými herci, který ani na chvilku nenudí.