Star Trek: Do neznáma (2016)

Blbost! Pravidlo o třetím díle nezklamalo. Jednoznčně nejslabší člávěk série. První díl bysu per, druhý bez chybičky úžasný a třetí nudný až to bolí! Opravdové zklamání! Copak o to, vizuální stránka byla parádní. Efekty, kostýmy, všechno krásné a poutávé. Posádka a její herecké obsazení zůstalo stejné, tudíž herecky je to taky super. Nejde mi do hlavy, že Justin Lin udělal takovou blbost. 5 scénáristů je asi moc. Ten příběh postrádal snad všechno. Napětí, zvraty, vtipy. Nic tam nebylo. Zápletka jak od malého dítěte. Moc mě mrzí, že se ten díl tak nepovedl a určitě nezlomím hůl nad Star trekem, ale doufám, že čtyřka bude o 200% lepší.

WWE TLC: Tables, Ladders & Chairs (2013) (pořad)

PPV, která byla udělána jen pro ten jeden match. Ale postupně. PUNK VS. SHIELD - 4* - Mrzí mě, že tohle jsou zápasy, kvůli kterým Punk opustil WWE. Bude mi to chybět. Stupidní feud, trochu přidebilnělý zápas, ale přesto. Punk je Punk. AJ VS. NATALYA - 1* - Divas divzi zrušit!!!!!!!!! SANDOW VS. BIG E - 1* - Zbytečný zápas. REAL AMERICANS VS. SHOW A REY VS. RYBACK A CURTIS VS. RHODES - 3* - Docela dobrý zápas, ale bez náboje. BRODUS VS. TRUTH - 3* - Relavitně slušný feud, který bych u takovýchto nezajímavých wrestlerů nečekal. Také jejich zápasy stojí na shows za to. MIZ VS. KOFI - 3* - Další solidní feud. Více bych prosazovat Mize! WYATTS VS. BRYAN - 4* - Nejlepší feud WWE v tomto období. Bray Wyatt bude zkrátka star. RANDY VS. CENA - 5* - Dal bych i šest hvězd. Super zápas. Jednoznačně nejlepší za dlooouhou dobu.

WWE Survivor Series (2013) (pořad)

BORING! Je to něco maličko nad 2,5. Doufám, že je to jedna z posledních PPV, které už drží celkem dlouhou zpackanou řadu. 5 NA 5 ZÁPAS - 3* - díky bohu, že je zpět Rey! BIG E VS. CURTIS - 1* - Je to škoda, protože myslím, že Big E by mohl mít velký potenciál. 7 NA 7 DIVAS - 3* - Relativně příjemné překvapení. Svižný zápas, bez nudnějších pasáží. Nenadchne, neurazí. RYBACK VS. MARK HENRY - 3* - 3 jsou jen za nečekaný a příjemný návrat nejsilnějšího muže. CENA VS. ALBERTO - 2* - Jeden z nejdebilnějších feudů Ceny, co jsem kdy viděl. Bez příběhu, jen aby mu rychle ten titul narvali do p*dele. WYATTS VS. BRYAN A PUNK - 3* . Také to mohlo být lepší. Wyatts jsou talenti. Punk je top star! Bryan má talent v ringu. Nicméně tag team zápasy nikdy nepřinášejí nic dobrého. RANDY VS. SHOW - 3* - Velká škoda. Feud není špatný, ale prostě Big Show v ringu není prakticky nikdy zajímavý.

Carrie (2013)

Stephen King klasika. Určitě to není špatné. Dá se na to koukat, vlastně to i zabaví. Chloe Moretz je správně divná a přiblblá na tu roli. Alnsel Elgort je princ ne bílém koni. A Julianne Moore je fantastická magorka! Dobře to vypadá, má to fajn sountdtrack. Je tu ale pár drobností, které to zkrátka drží v průměru. Zaprvé - lehká stupidita charakterů postav. Zadruhé - nulové napětí! Zatřetí - podivně propracovaný závěr. Moretz se netváří ani šíleně, ani naštvaně, ani vyděšeně. Spíš jak když udělala hovínko a trochu se za to stydí. A s tímhle výrazem vraždí půlku školy. Navíc to její poletování vypadá trochu amatérsky. Ale jinak, krváček pro děti dobrej.

Dunkerk (2017)

Hezký film. To rozhodně. Jako vždy od Nolana. Příběh je to neskutečný! Skvělý materiál! Nicméně, je velká škoda, že to skoro vůbec není dojemné a citové. To mi u tohoto kousku chybělo, a že to šlo udělat. Například poslední válečný film, co jsem viděl byla Hacksaw ridge. Tam se to povedlo an jedničku. Tohle je velkofilm, který prostě v kině vidět musíte, ale doma už to taková pecka nebude. Doma bych se koukal spíš na průměr bych řekl. Jinak herecky naprosto v pořádku. Tom Hardy, frajer N.1!

Santa je pořád úchyl (2016)

Santa je snad ještě větší úchyl než byl napoprvý. Vlastně mi není jasné, pro jakou skupinu lidí je tento snímek určený. Je to asi jedno. Nicméně celé to suma sumárum dává relativně hlavu a patu a má to i pár vyloženě vtipných momentů. Thornton je hnusák až to bolí a ostatní tam přicmrndávají, co to jde. Doufám, že nevznikne trojka, protože to už by šla kvalita asi hodně dolů, ale tohle není vyloženě hrozné. Důstojné pokračování.

WWE Hell in a Cell (2013) (pořad)

TAG TEAM CHM - RHODES VS, USOS VS, SHIELD - 4* - Velmi dobrý začátek! Příběh Rhodesových je docela slušný a vedl k návratu Goldusta, což je podle mě super. Tyhle týpci tam musí být, když ty mladí to neutáhnou. Jinak uápas výborný. Rollins a Reigns jsou jedni z top talentů a Cody se taky dostává do formy. Usos byli příjemné překvapení. Výborný zápas. MIZ, WYATS A KANE - 3* - takový podivný segment, který měl vrátit do hry Kana. Cože je dobře. FANDANGO A SUMMER RAE VS. KHALI A NATALYA - 1* - Největší shit celé show. Khali by měl skončit a Fandago změnit charakter. Natalya je vždycky o ničem a Summer Rea se mi vůbec nelíbí. US CHM - AMBROSE VS. BIG E - 4* - Další velké překvapení. Dean Ambrose a Big E jsou podle mě další velcí talenti, který by měli dostávat push. Měli skvělý a líbivý zápas. Trochu krve k tomu a máme překvapení večera. RYBACK A HEYMANN VS. CM PUNK - 3* - Čekal bych víc. Na to, že je to jedna z poslední PPV pro Punka, tak jsem doufal v pořádnou řežbu. Dostal jsem totální průměr, který ovšem způsobuje neschopný Ryback. LOS MATADORES VS. REAL AMERICANS - 2* - Dva totálně stupidní tag teamy. které nezachraňuje ani hbitost Matadoru ani talent Cesara. WH CHM - CENA VS. ALBERTO - 2* - Nemusím Johna Cenu, ale vím, že pro WWE je naprosto nepostradatelný. Většinou jeho zápasy bývají top. Tenhle byl totálně mimo mísu! Nuda, nuda a nuda. Není snad ani možné, jak dopadl. To bych blil. DIVAS CHM - BRIE VS. A.J. - 2* - Od divas divize nikd ynic nečekám a skoro nikdy nic nedostanu, takže klasika. WWE CHM - BRYAN VS. RANDY - 5* - Alespoň, že main event stál za to. Výborný feud, který dostává na zajímavosti především HHH a v tomto případě i HBK! Super zápas, super příběh!

Les sebevrahů (2016)

Takový materiál a taková srajda. Ani Natalie Dormer to neutáhne. Přiznám se, že od poloviny jsem to už ani pořádně nevnímal, protože jsem se tak nudil, že jsem se rozptyloval čímkoli, co jsem měl v okolí. Pár nezajímavých lekaček, nepříliš dobrá zápletka, slabé herecké obsazení. Jediným pozitivem je pěkné prostředí a zajímavost toho místa samotného.

Insidious 3: Počátek (2015)

Totální degradace celé série. První dva filmy byly velmi kvalitní a přesto, že s enejednalo o nic převratně originálního, tak si držely vysoký standart snad ve všech hororových aspektech. A najednou BUM! Je tu Počátek a všechno jde do kopru. Herci - naprosto o ničem! Příběh, vysvětlí asi 5% z následujícího. Nemělo by si to říkat Počátek. Lekačky naprosto tuctové, předvídatelné, narozdíl o jedničky nebo dvojky. Leigh Whannel by měl zůstat radši scénáristou a neplést se do režírování, protože mu to nejde. Doufám, že čtyřka vyskočí zpět o 3 stupně výš. Trojka byla průšvih!

Jedovatý břečťan 2: Lily (1996)

Stejná kravina jako jednička. Těžko říct, jestli to bylo horší, ale minimálně stejně blbé. Thriller v tom nehledejte. Je to hloupá vztahovka s erotickou hudbou, Alyssou Milano a ničím dalším. Hlavní hrdinka je kurva, její učitel úchylák a její kluk imbecil. Těžko říct, jestli tvůrci měli nějaký skrytý úmysl, který jsem neviděl a nebo si prostě řekli, že vytvoří věc, která nebude nikoho moc zajímat. Posledních 20 minut bylo alespoň lehce napínavých, ale závěrečná scéna vás znovu vrátí do reality.