Hole in One (2009) odpad!

Obsah, zde napsaný k tomuto filmu, je těžce zavádějící. Se sérií Prci, prci, prcirčky to nemá společného vůbec nic. Kromě Steva Talleye a toho, že se hlavní postava jmenuje křestním jménem Eric (ani příjmení se mimochodem neshoduje). Tohle je trapná, nevtipná, bizardní sračka, která musí urážet všechny, co jí uvidí i všechny, kteří byli tak pitomí a podíleli se na ní.

Tajemství chrámu křišťálových lebek (2008)

Tak to bylo šílený! Příšerní herci, neskutečně špatný scénář, který se pokouší, leč neúspěšně vykrást Indiana Jonese a v tom všem to nezachrání ani nějaký vydařený konec. Muzika a prostředí jinak docela ušly. Jinak jsem tím ztratil skoro dvě hodiny života. Hodně špatný film!

Co žere Gilberta Grapea (1993)

Docela dojemný příběh, ovšem naprosto o ničem zajímavém. Na to jak to bylo dobré, to bylo přespříliš dlouhé. Velmi ucházející výkon Johnnyho Deppa a naprosto famózní DiCaprio. Mladý Leo DiCaprio mi bral přímo dech, Věřil jsem každému jeho pohybu, každému tiku, každému pohledu, jakoby on byl opravdu ten postižený chlapec. Nicméně ani tento dokonalý herecký výkon nedokázal zachránit nudný příběh a scénář.

Prokletý ostrov (2010)

Asi jeden z nejpůsobivějších filmů roku 2010. Leonardo DiCaprio zraje jako víno a každý nový film, ve kterém se objeví se rázem stává hitem číslo jedna. Prokletý ostrov v průběhu celého filmu nechává při vědomí, že se jedná pouze o napínavé kriminální drama, které má odhalit strašlivé zločiny proti lidskosti, ovšem závěr celého filmu těžce otřese každým divákem a naprostý konec, závěrečná scéna, vyvolá husí kůži. Skvělý filmový počin.

Dostaňte agenta Smarta (2008)

3,5* za velice slušně obsazený příjemně vtipný a trošičku akční film. Skvělý Steve Carell, krásná Anne Hathway a můj oblíbenec The Rock + The Great Khali! Malilinkatá a o to vtipnější scéna Billa Murraye a superhit 4 minutes! Samozřejmě žándý převratný příběh a ani žádné speciální super efekty, ale přesto je to an dlouhou chvíli slušná podívaná, u tkeré s epárkrát i vydatně zasmějete. Jsem velmi zvědavý na chystanou dvojku.

Arthur (2011)

Překvapiv silnější příběh než jsem čekal. Myslel jsem, že půjde o naprostou pí*ovinu, u které ale hodně zasměji, podobně jako u Kopaček nebo Dostaň ho tam s Russelem Brandem. Za začátku se tak film i tváří, ale postupem času se z toho stává romantičtěší a trošku vyzrálejší příběh. I když to není nic převratného, tak se mi to vcelku líbilo. Na nedělní odpoledne pěkný film.

Hon na čarodějnice (2011)

Nic originálního ani převratného. Ale zase slušné obsazení a pěkně plynoucí příběh s nečekaným, i když ne právě povedeným závěrem. V porovnání s Černou smrtí to trošku zaostává, ale přesto si myslím, že se to dá v pohodě dokoukat a člověk si neřekne, že to byla ztráta času, protože ho to pobaví. Popravdě mi přijde název Hon na čarodějnice poněkud nešťastný, protože nikdo tady čarodějnice vlastně nehoní, ale i tak jsem docela spokojen.

Legie (2010)

Velmi slušný a svižný akční thriller/horor. Pravda, že z námětu se asi dalo vytřískat ještě víc, ale i tak myslím, že se to velice povedlo. Samozřejmě člověk musí pominout, že se jedná o opravdu kuriózní blbost, která ovšem diváka baví. Plus si připočtěme výborné obsazení a ucházející muziku.

Sejmi je všechny (2007)

Skvšlý svižný akčňák. Spousta vtipu, skvělé i když naprosto jeblé akční scény, výborný tvrďák Clive Owen a nádherná Monica Bellucci. Dlouho jsem neviděl podobně blbý film který by mě tolik zabavil. Naprosto přehnané a přesto geniální a skvěle do sebe zapadající.

Halloween (1978)

Nejdříve jsem viděl remake, který mne tehdy moc neoslovil a po pár letech jsem se dostal i k původnímu originálu a ani u něj nemohu říci, že by se jednalo o nějakou hororovou špičku. Herci nic moc, lekačky žádné, vraždy vlastně problěhly za oponou a jediným opravdu velkým pozitivem je celý ten nápad a ta kalsická strašlivá melodie, která hraje prakticky celý film. Začátek byl velmi slušný a já čekal, jak bude postupně děj další a další vraždou gradovat, no nestalo se tak.