Smrt jí sluší (1992)

Nedokázal jsem v tom filmu najít zalíbení jako většina. Herecké obsazení a nápad jsou sice slibné, nicméně děj jde od desíti k pěti. Má to sice dobrou myšlenku, ovšem nemyslím si, že by jí slavný Robert Zemesckis tak dobře propracoval a rozšířil. Pár slušných vtipů se objeví a je zajímavé pozorovat vizážistické proměny Maryl Streep a Goldie Hawn, nicméně ten film je těžce průměrný.

That's What I Am (2011)

Velice příjemná záležitost, kterou bych od WWE studios skutečně nečekal. Výborný a sympatický Ed Harris, k němu pár talentovaných a do svých rolí skvěle sedících dětí a na dvě scény použitý a přesto skvělý (můj oblíbenec) Randy Orton. Myslím, že kdyby se tvorba WWE trochu více zaměřila na tvorbu filmů ve způsobu "Make a wish", tak by tvořila o 100% kvalitnější snímky. Na nedělní odpoledne moc pěkný film.

Trestná lavice (2005)

Výborný film! Sice potvrzuje americký pokřivený pohled na "hrdiny" filmů, ale moc mě to bavilo. Výtečné herecké obsazení doplněné o kvalitní WWE Superstars včele s The Great Khalim a v tomto filmu výborným Kevinem Nashem. Austin a Goldberg také nezůstali pozadu. Výborná hudba a pěkný konec. Vlastně nemám tomuto snímku co vytknout.

Po čem ženy touží (2000)

Skvělá komedie s výborným obsazením a naprosto jedinečným nápadem. Jedinou slabinou, ale opravdu velkou je délka filmu, která celkový dojem ze snímku opravdu hodně sráží. Kdyby to bylo o půl hodiny kratší, tak se jedná opravdu o jednu z nejoriginálnějších a nejpříjemnějších komedií, co jsem kdy viděl, bohužel to tvůrci moc nátáhli a postupem času kazili ten skvělý nápad.

Halloween II (1981)

Prakticky úplně stejné jako jednička. Řekl jsem si, že se pokusím shlédnout všechny díly Halloweenu, ale po prvních dvou a prvním remaku nemůžu stále přijít na důvod takové úspěšnosti této ságy. Nejvíce mi na těchto starých hororech vadí až přespříliš jednoduché a průhledné scénáře a dialogy. Vždycky tam někdo přiběhne, řekne něco, co je naprosto zřejmé a ten druhý mu odpoví přesně tu věc, co byste čekali. Navíc herci nestojí za moc, včetně Jamie Lee Curtis, doufám, že postupně v dalších dílech bude přicházet zlepšení.

Hydra (2009) (TV film)

Příšerné efekty a špatní herci. To sráží tento film, protože ten nápad a příběh je dobrý. Kdyby si to vzal pod své křídla nějaký zkušenější harcovník z Hollywoodu, tak z toho možná neudělá nejhlubší film plný symboliky, ale rozhodně by si namastil kapsu a přizval do kin miliony lidí.

Legenda o mém synovi (2007) (TV film)

Zápletka prakticky o ničem, vyústěná v nic. Celou dobu se ten film tvářil, že mu vlastně všichni křivdí tím hodnocením a že se bude jednat o něco hlubšího a zajímavějšího, ovšem najednou jakoby scénárista zmizel a tak jeho náhradník udělal jen tlustou tečku a dopsal potom jen snůšku keců. Daniel Radliffe snad není úplně nejhorší herec, ovšem válečného důstojníka z první světové s knírkem hrát opravdu nemůže. Za první půlku filmu hodnotím ještě slušně.

Šmoulové (2011)

Ne, bohužel ne! Celovečerní Šmoulové se opravdu nepovedli. Jediným skutečným plusem byl naprosto senzační Hank Azaria! Ten byl vtipný a celkově dokonalý. Neil "Barney Stinson" Patrick Harris se mi v této roli vůbec nelíbil, byl otrávený a unavený, což k němu emůže sedět, když si ho člověk pamatuje z HIMYM. Celkově ten film byl dost utahaný a dlouhý. Celovečerní animovaná verze by možná byla lepší, ale už se mluví o dvojce, tak kvůli Hankovi se na ní budu muset podívat.

Hamiltonovi (2006)

Nechápu skoro celých 50% tohoto příšerného filmu. Nápad není sice tak špatný, ale herci a scénář a kamera, to je děs! Upíří rodinka co jezdí od města k městu a vysává svoje sousedy, příčemž jeden člen si předtím pohraju s muži a druhej s ženami, potom je dají sežrat svému malému bratříčkovi. To snad ne...

Ti druzí (2001)

Nápad je výborný! Atmosféra je slušně ponurá a první polovina filmu je i napínavá, protože člověk neví, co může čekat, ovšem postupem času se z toho stává zdlouhavý příběh bez jakékoli akce a zápletky a jediné, co vás vrátí k vnímání je šokojící vyústění, které je ovšem stejně v celkovém účtování druhořadé. Nevím jestli v tom ostatní viděli něco převratného, co jsem já nenašel a nebo jestli jsem si akorát film pustil ve špatnou dobu, kdy mi nesedl, ale zkrátka a dobře si myslím, že je to vlastně docela tuctový snímek s dobře hrající Nicole Kidman, kterou ovšem tolik nemám rád, že mě i tento její výkon docela nudil.