Pokání (2007)

Po vzhliadnutí som si uvedomil že zasa musím prepísat moju Top 10!Ohromujúci a nádherný príbeh nenaplnenej lásky bez jediného slabého miestečka.Tolko nádherných záberov pokope som snad ešte v žiadnom filme nevidel!Bravo.........

Stmívání (2008)

Tak som sa nakoniec premohol a urobil som mojej milovanej polovičke na tento film doprovod.Láske sa to páčilo čo som zistil podla jej spokojneho úsmevu po skončený filmu ale ja tiež nebanujem!Mohol som trpiet omnoho viac ale až taká drastická romantika to zasa nebola viac to malo takú depresivnú upršano/dramatickú atmosféru malého ospalého mestečka,do ktorej som sa pomaly prepadal aj ja!Sem-tam nádherné letecké zábery na okolitú prírodu, prekusnutelné dialogy a samozrejme krásna Kristen Stewart.Samozrejme Pattinson ako romanticky založený upír absolutne otrasný ale faninky knižnej predlohy asi boli spokojné.A pochválit musím aj dobre vybraný soundtrack..hlavne pri hraní Muse alebo Radiohead som sa tešil ako malý chlapec!

Pohádky na dobrou noc (2008)

Keby tu nebolo to morča,tak by sa tu možno ani nebolo načom pobavit!Sandler je nudný a trápny,Guy Pearce sa tu absolutne nehodí a iba na tú Keri Russell sa dobre pozerá!Ale to je aj tak žalostne málo ked si k tomu pripočítam že toto bolo vlastne oničom s nulovým dejom,bez vtipu.....vlastne velká nuda!!!Nič...nič...nič....ešte že sa tu objavili v mini úlohách Sandleroví dvorný kamoši!Aspon to ma trochu potešilo!

Guru lásky (2008)

Až taký hnoj ako hovorí uživatel Miloško to zasa nebol!Marishka Hargitei...

Kurýr 3 (2008)

Slušne sa to rozbehlo už na začiatku a aj zápletku to akú - takú malo!Statham je premna osobne akčná ikona súčastnosti a predvádzal to vo filme znamenite!A na tú rýšavú ukrajinskú sexicu sa tiež pozeralo príjemne!K tomu speedovými otáčkami hnaní film dopredu,takže na nudu som ani nepomyslel a východoeuropske lokácie ako Budapešt alebo Odessa naznačili že sa to všetko neodohráva až tak daleko odnás!Len kto preboha vymíšlal tie trápne dialogy?Hlavne tie ako sa Valentína baví s Frankom o jedle sa naozaj nedali počúvat!Nakoniec som sa rozhodoval medzi silnejšou trojkou a slabšou štvorkou ale pri pomyslení že sa predsa jednalo len o oddychovku na ktorú si už za dva dni ani nespomeniem dávam nakoniec silnú trojku!

Underworld: Vzpoura Lycanů (2009)

V porovnaní s predchádzajucimi dielmi mi toto prišlo ako inscenácia!A postava Rhoni Mitri prehráva na plnej čiare....tá herečka asi fakt nemá talent!

Bolt - pes pro každý případ (2008)

Konečne po dlhej dobe znova jeden vydarení animák po každej stránke na ktorý sa dá pozerat v každom veku!A ten škrečok Rhino to bola fakt psycho postavička!

Bratři z donucení (2008)

A toto malo zasa čo znamenat preboha?Debilný námet posilnený množstvom trápných,nevtipných a nechutných scénok!Iba nedokážem pochopit prečo sa do takejto somariny upísali práve Ferrell s Reillym?Moji oblúbenci?Jedna hviezdička pre Willa a druhá pre Johna.Bez nich by to bolo možno už aj na odpad!

Temný rytíř (2008)

Po dlhočíznej dlhej dobe od premiery som sa konečne aj ja odhodlal pozriet si tento podla mnohých "klenot" a presvedčit sa na vlastné oči či majú pravdu!Ale problem bol podla mna niekde inde!Ja som strašne divná kreatura,ktora niekedy ani poriadne nevie čo sa jej páči a čo nie!Batman začína som prijal dost rozpačito a vlastne osobne beriem za najlepších Batmanov tých čo natočil Burton!Ale toto bolo naozaj o niečom úplne inom!Pripadalo mi to ako by sa postava Batmana dostala do úzadia a do popredia prenikli naozaj zaujímavé postavy Harveyho Denta v podaní už pomaly mojho oblúbenca Aarona Eckharta alebo famózneho šialenca Jokera,ktorým si ma Heath Ledger absolutne získal!Príbeh bol tak našponovaní že nehrozilo aby som sa začal nudit,lenže stále som mal ten moj zvyčajný pocit že sledujem len perfektný akčný thriller,ktorý sa vidí raz za rok ale nič viac ani nič menej.Ale ja už som proste taky!!!Ale toto filmové sústo som si aj tak celkom dobre vychutnal!

RocknRolla (2008)

Dalšia Ritchieho chuťovka s jedným výrazným prídavkom:Silne pozeratelné!Iba po skončení filmu som nemohol dostat z hlavy čo sa vlastne stalo s tou účtovníčkou Thandie Newton?Ked dopadla tak ako si myslím že asi dopadla tak Rodena zato nenávidím do konca života!