Červená Karkulka (2011)

Musím říct, že mě tahle teen horror zaléžitost, docela i bavil. Hodně se mi líbilo prostředí, kde byl zasazený děj, i když nechápu jak mohl v tom sněhu, chodit jen tak nalehko. Garyho Oldmana jsem skoro nepoznala. Hudba byla podle mně perfektní a sedla tam, Kdo byl nakonce vklodlakem, bylo i trochu překvapení. Zajímá, co dalšího má Hardwicková v plánu.

Melancholie (2011)

Tak tohle byl opravdu hořký zákusek, první část mně celkem i uspokojila a byla podle mně docela dost zajímavá a taky mně trochu překvapila, ale co čekat od Triera, ale u té druhé části to jsem se už trochu nudila, bylo to takové vleklé těžce stravitelné a dost stmuné a napjaté, ale co chtít od konce světa, na konci filmu, jsem, ale byla celkem dost zasáhnutá, neodvažovala jsem se pohnout, myslím, že to zakončení se opravdu povedlo. Kirsten Dunst i Charlotte Gainsbourg jsou dobré herečky, vlastně celé obsazení se dost povedlo.

Zrození Planety opic (2011)

Tak tenhle film jsem viděla za docela špatných podmínek, nebylo mi moc dobře, byla jsem nemocná a navíc jsem se zrovna sešla v kině s opravdovými tupci, který neustále šustili a bylo jim to uplně jedno. Musela jsem si v sálě několikrát přesednout, až jsem seděla skoro hned u plátna a stejně to nepomohlo. Tímpádem mé hodnocení je trochu zkreslené, musím uznat, že to bylo docela pěkné a roztomilé pokračování, kde se to strašidelnýma a ošklivýma opicema jen hýřilo ( hlavně ten cirkusový orangutan to bylo něco ), ale to se dalo čekat, nejsem zklamaná, ale ani extra nadšená. Navíc mi není moc sympatický James Franco, ano je to dobrý herec, ale...

Castle na zabití (2009) (seriál)

Tak jsem se vrhla na tenhle kousek a hned u první epizody jsem si říkala, vždyť ten Rick Castle mi někoho připomíná, ano je to Hank Moody z Californication, zlobivý záletník, ale není to tak uplně pravda, Rick není tak špatný otec jako Hank a taky to není takový alkáč. Jinak herec Nathan Fillion a herečka Stana Katic jsou mi celkem sympatický a přijde mi, že i ty případy, co spolu řeší, jsou celkem zapeklitý a zajímavě udělaný, zatím mně to celkem baví, uvídíme jak to bude dál.

Strom života (2011)

Co to bylo za režisérskou masturbaci? řekl divák, co odcházel s kina. Ne teď, ale vážně, převelice mně nudili ta zvláštná vyobrazení, která vypadala jak z dokumnetu o planetě Zemi, ale za to hudební doporovod byl ozbrojují. Jinak to bylo i svým způsobem kouzelné a zajímavé ten vztah mezi otcem a synem, i když to nebylo zas tak šťastné. Opravdu jsem, ale čekla víc po traileru, moc jsem se na to těšila a musím uznat, že jsem nakonec byla docela zklamána.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Epická poslední bitva, achjo já chci ještě, myslím, že zakončení se opravdu povedlo, jsem spokojená, dokonce jsem byla i dvakrát dojatá, hodně dobře vypadali bojovníci z kamene, kteří se snažili ochránit Bradavice ze všech sil. Snape se nakonec taky hezky pozitivně vybarvil, jeho vzpomínka byla kouzelná a Neville taky příjemně překvapil, takže až na ten konec, kde bylo okénko po několika letech, které bylo dost trapné podle mně, totální uspokojení mého potterovského chtíče. CHLUPIS: Rowlingová nepíše hrůzy, je to jedna z nejlepších spisovatelek poslední doby.

Králova řeč (2010)

Geoffery Rush září jako mega trpělivý řečnický terapeut a Colin Firth jako ukoktaný a vznětlivý Bertie. Je to pěkně silný šálek anglického čaje s vytříbeným anglickým suchým humorem navrch. Nebavila jsem uplně nějak moc, ale celkově ta doba a jak to bylo udělané mi značně sedělo. Herecké obsazení perfektní. Hudba také ladila mému uchu. Nestěžuju si.

Černá labuť (2010)

Kdo ví,co je pravda a co ne. Jak si s naší myslí Aronofsky příště pohraje. Bylo to perfektní.