Já, legenda (2007)

Osamělý Will Smith se psem a svět, kde si může dělat, co chce, je plný temných nestvůr.

Constantine (2005)

O tom, že to je podle komiksu jsem se dozvěděla až později, film jsem viděla asi 5x i s alternativním koncem. Miluji fantasy, Reevese, A Perfect Circle a prostě celý tenhle film od začátku do konce. Nevím, co bych vytkla všichni herci tady podle mého názoru excelují. A hlavně Peter Stormare je v roli Lucifera tak perfektní, stejně jako Tilda Swinton v roli Anděla.

Hitman (2007)

Hitman, můj milovaný zabiják, opravdu nemohli dát do filmu víc nehodícího se herce než je Timothy Olyphant, to že mu oholí hlavu a obléknou ho do slušivého saka, není všechno. Musím říct, že tohle mně nezklamalo tolik jako Max Payne, ale taky jsem nebyla vůbec nadšená. Kolikrát, že se tam převlíkne 1 nebo 2x. Co, tam vlastně dělala ta děvka Kurylenko, netuším. Prostě tohle jde mimo mně, momentálně se těším na Hitman Absolution a nic mi to nezkazí, ani tenhle nemožný a trapný film s hnědookým Hitmanem

Max Payne (2008)

Proč mi to udělali, hrůza. Moje milovaná akční hra a takhle to posrat, řekla bych, že docela i špatné herecké obsazení, prostě všechno špatně. Jako kdyby nestačilo, že posrali Hitmana, když ho zfilmovali, teď tohle. Musím říct, že jsem ten film viděla 2x a podruhý jsem si říkala, že už to není taková katastrofa, jde o to, že nějaké momenty jsou tam autentické se hrou, ale jejich velice málo. Vím, že taky koloval trailer na film Payne and Redemption, současně s tímhle a hrála k tomu hudba od Nine Inch Nails - Every Day is Exactly The Same a mělo to větší uspěch, ráda bych se na to podívala, jestli to existuje ke shlédnutí.

Říše hraček (2007)

Bavilo, celkem sranda. Víc to nerozvedu, protože už si to tolik napamtuju. Byli to myslím předminulé vánoce, co jsem na to koukala.

Syčák Hesher (2010)

Hlavně, že má Hesher ještě jednu kouli.

Drive (2011)

Jízda v luxusním autě za hudby synthwave, plná smutku a krvavého násilí.

Spider-Man (2002)

Potřebovala jsem si to sjéct znova a doplnit díly, co jsem neviděla. Trojku jsem zatím neviděla a ani se mi do ní nechce a jednička se podle mně docela povedla, dobře zpracované podle comicsu. Mám ráda i Tobeyho a Kirsten a cením si jich jako herců. James mi už tak sympatcký není a Sam Raimi má taky občas světlé chvilky. Hudba prefektní - mistr Danny Elfman. Spider-Man je jako šíp, co na vás někdo vystřelí zabodne se vám přímo do srdce a vy si ho prostě musíte zamilovat.

Vřískot 4 (2011)

Začátek byl opravdu cool, ale celkově jsem si ten film moc neužila, protože jsem byla zároveň v práci (v kině), jinak mi to přišla jako hrozně rychlá vyvražďovačka asi tak jako na speedu, ani jsem nestačila mrknout a už byl zase někdo mrtvý, nepřišlo mi to nějak epický a myslím si, že ani nebyl nějak extra dobrý nápad to opět vytahovat, na pětku už by se měli vysrat.