Neřízená střela (2010)

Skvělá britská komedie, která mně bavila od začátku do konce. Bill Nighy skvělý jako vždy. Taky bych chtěla růžovou kočku.

Zkažená úča (2011)

Docela vtipná komedie s zkaženou Cameron Diaz, ale nic víc. Justin tam hraje naprostýho trapáka, z tý scény, kde spolu souloží oblečený jsem opravdu nemohla.

Until the Light Takes Us (2008)

Tak tohle mně hodně chytlo za srdce, miluji black metal, celým svým černým srdcem a tohle by každý fanoušek měl znát. Mrazivý a ne vůbec veselý začátek něčeho velkého, jako je norský black metal. Musím říct, že i přesto všechno, co udělal Varg, tak jsem si ho docela oblíbila. Atmosféru tohoto dokumentu skvěle dokresluje vybraná hudba v podobě ambientní tvorby Varga, úžasných Múm, klasických pecek Darkthrone, Mayhem a dalších.

Global Metal (2007)

Moc pěkně udělaný dokument o metalu, ale svým způsobem dost smutný, co se týče dostupnosti metalu v zemích typu Čína, Izraele a dalších.

Underworld (2003)

Pro mně osobně je tohle moje GUILTY PLEASURE. Miluju upíry, Kate v koženým oblečku, dokonalého herce Billa Nighy, temnou atmosféru, hodně zbraní, modré oči a Selene a Michaelovi to tak sluší.

Sucker Punch (2011)

Orgie pro fanouška pc her a krásných dívek, ale pro milovníka filmů sled křiklavých událostí bez jakéhokoliv smyslu. Třetí hvězdička je hlavně za hudbu, ta byla s naprosto dokonalým řízem. Jinak Zack Snyder na těžkých drogách.

Odpočívej v pokoji (2001) (seriál)

Něco tak hrozné silného jsem opravdu nečekala, hodnotím to s odstupem času, takže nebudu hodnotit každou sérii zvlášť, začla jsem se na to dívat na doporučení kamarádky, která mi sdělila - v tomhle seriálu hraje Dexter homosexuála, takže jsem neváhala a pustila se do toho. Musím říct, že jsem si brzy oblíbila všechny postavy až na pár vyjímek jako byla matka Ruth nesnesitelná, ale byl to spíše smutný případ a nesympatická Brenda a to ještě nemluvě o jejím bratrovi Billy, ten byl naprosto příšerný a vlastně vůbec celá její rodina. Claire, Nate a David si získali hned mé sympatie. Musím říct, že tenhle seriál si udržuje laťku přes všech pět sérií, bavilo mně to pořád a nikdy jsem nelitovala, že jsem se do toho pustila. Nejvíc mně dostala scéna, kdy je David unesen a vydírán jistým feťákem a skoro zastřelen, to bylo fakt silné kafe. Richard Jenkins je naprosto úžasný i po smrti. Prostě nezbývá než všem doporučit. Musím ještě zmínit konec, který je udělán neskutečně hezky a dojemně za hudby od zpěvičky Sia a její nádherné skladby Breathe Me. Tenhle seriál by si zasloužil šest hvězdiček! Prostě Alan Ball je mistr ve svém řemesle, nezbývá než si přát, aby zůstal takový jaký je.

Živí mrtví (2010) (seriál)

Kdo by čekal, že si tohle vezme Darabont na paškál, já tedy určitě ne, komiks jsem četla první díl a bylo to více než povedené, když jsem zjistila, že se chystá seriál, proskočila jsem málem strop radostí a s napětím jsem očekávala dne, kdy se spustí zombie nákaza. Tomuhle seriálu není, co vytknout, má naprosto vše, co správný seriál má mít, láska, napětí, těžké rozhodování, težké zbraně, klaďase a záporáky, pěknou tlející atmosféru. Prostě nádherný katastrofický seriál se vším všudy, už se nemůžu dočkat pokračování, doufám, že si ho opět vezme pod křídla Frank Daraborant. Doplňuji, že druhá série je zatím slabší, uvidíme jak se rozjdeme. Odebrala jsem z hodnocení, zatím mně to spíše nudí. Uvidíme jestli se to nějak vygraduje.

Kamarád taky rád (2011)

Zklamaní, že tam Emma Stone skoro ani nehraje, ale jinak to šlo, byla to taková lepší komedie, ale čtyři jí nedám, tak 3 a půl, Mila Kunis mi není vůbec sympatická a na tom se vůbec nic nezměnilo, bylo to hrozné jak se drsňácky chovala a Justin Timberlake roztomilý a nafoukaný jako vždy. Will Gluck se lepší, oproti Panně a Orel to bylo o dost zářivější. Hodně kouzelný byl ten skupinový tanec uprostřed New Yorku, ale už jsem to někde viděla, takže ne zas tak originální.

Orphan (2009)

Něco tak velkého, starého a ošklivého jako je Orphan jsem nečekala, od té chvili, co jsem zjistila, že Esther je zlá, jsem chtěla, aby kurva chcípla a bylo mi líto te hluchoněmé dívky.